Režisérka Parade's End o Benedictovi

27. února 2013 v 16:34 | Petra |  Projects BC
Režisérka Parade's End, Susanna White, v současné době propaguje pětidílnou minisérii Parade's End v USA, kde ho bude vysílat tamní HBO. Řekla, že má velké štěstí, že se roli Christophera Tietjense ztvárnil Benedict Cumberbatch.
"Byla tady méňě než hrstka herců, kteří by mohli hrát tuto roli. Christopher je velmi uzavřený, a přesto se opravdu velmi zajímáte o jeho situaci. Věděla jse, že Benedict by to mohl udělat."


52-letá režisérka také podotkla, že byla vděčná za nalezení herce schopného ztvárnit tuto roli, aniž by musel vypadat jako "tlustý vůl", jak je popsán v literární předloze Forda Maddoxe Forda.
"Chtěla jsem, aby se do něj ženy opravdu zamilovaly, takže bylo potřeba najít někoho, kdo by byl jak atraktivní, tak schopný zahrát emoce a byl by inteligentní."

Byla by minisérie tak dobrá i bez Benedicta?
Režisérka si myslí, že ne: "Myslím si, že Benedict je jedním z nejlepších herců své generace. A máme opravdu štěstí, že jsme ho získali, protože bez něj by Parade's End nebyl takový, jaký je."


zdroj: radiotimes.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Grace Grace | E-mail | Web | 28. února 2013 v 10:01 | Reagovat

Atraktivní, schopný zahrát emoce a inteligentní? Pěkně to paní režisérka vystihla :-) Jsem zvědavá, jak to nakonec bude vypadat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter