Březen 2013

Benedictova kresba pro Heartwood Project

31. března 2013 v 12:04 | Petra |  Other BC
Benedict Cumberbatch podpořil svojí kresbou Heartwood Project. Jeho kresba byla spolu s dalšími vydražena 24. března na Heartwood Silent Art Auction. Peníze z aukce půjdou na vytvoření nového humanistické střední školy na jihu Anglie.
Více infromací o tomto projektu naleznete na oficiálních stránkách nebo na Twitteru.


Sherlock: Natáčení #3

29. března 2013 v 17:34 | Petra |  On the Set
Pomalu končí druhý natáčecí týden třetí série Sherlocka a tvůrci nezapomínají zveřejňovat fotky z něj. Dnes se můžete podívat na dvě fotky od Arwela Wyna Jonese, jednu od Claire Pritchard (vlasová stylistka) a fotku lidí ze štábu spolu s Markem Gatissem, Benedictem Cumberbatchem a Louise Brealey.

image host image host image host image host
Komentář k první fotce: V Cardiffu je taková zima, že musíme mít hloupé čepice @stevelawes
Komentář k druhé fotce: Prvotřídní ulice!
Komentář ke třetí fotce: Zakroutit a diffuse [nevím jak tohle přeložit, je to něco jako úprava vlnitých vlasů] dokonce i o prázdninách #happyeaster xx

Scany z magazínu Empire

29. března 2013 v 13:08 | Petra |  Photoshoots, Sessions, Magazines Scans BC
Magazín Empire ve svém květnovém čísle věnuje opravdu hodně prostoru filmu Star Trek Into Darkness. Scany jsou docela čitelné, takže pokud byste si chtěli článek přečíst, stačí kliknout na minuatury níže.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Potvrzena nová členka obsazení!

27. března 2013 v 19:56 | Petra |  On the Set
BBC1 potvrdila novou členku obsazení! Není jí nikdo jiný než Amanda Abbington, partnerka Martina Freemana.
"*NOVINKA* Amanda Abbington se připojí do třetí série Sherlocka v roli, která výrazně ovlivní život Johna Watsona a Sherlocka Holmese." napsala BBC1 na Facebook a Twitter

První jméno postavy, kterou by mohla Amanda hrát, napadla většinu fanoušků Mary Morstam později Mary Watson. Mary se poprvé objevila v povídce Podpis čtyř, v níž se s Johnem do sebe na první pohled zamilují a vezmou se. Popisována je v knize jako blondýna s bledou pletí. Mary ovšem v povídce Prázdný dům zemře.
Na to by samozřejmě tvůrci nemuseli brát ohled, ale nesmíme zapomínat, že Amanda může hrát kohokoliv jiného. Mohla by to třeba být Johnova sestra, Harry (Harriet) Watson, což by se mně osobně velmi líbilo. Nezapomínejme, že autory jsou Mark Gatiss a Steven Moffat, takže klidně může hrát záporáka Morana.

Star Trek: scany z magazínů, HQ stills

27. března 2013 v 19:24 | Petra |  Projects BC
Jelikož se premiéra filmu Star Trek Into Darkness již kvapem blíží, probíhají již různé promo akce.
Herci Chris Pine, Zachary Quinto a Benedict Cumberbatch zdobí titulní stranu F**** Movie Magazine.
image host

Star Trek, a to konkrétně dubnové vydání, to je další magazín jehož stránky informují o nejnovějším dílu.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host

A na závěr je tady lahůdka :). 8 HQ stills, z nichž pár je i s Benedictem.
image host image host image host image host image host image host image host image host

Sherlock: Natáčení v Bristolu!

26. března 2013 v 18:11 | Petra |  On the Set
Ještě něž se dostanu k fotkám, která vidíte níže, chtěla bych Vás upozornit na jednu věc: pokud máte Facebook, Tumblr. nebo Twitter asi jste neunikli (zvláště na posledním jmenovaném) fotkám pod tagem #setlock. Nejedná se o fotky zveřejněné tvůrci, kteří naopak poprosili, aby se tyto fotky přestaly šířit a zveřejňovat. Toto přání bylo fanoušky splněno a (tedy podel toho co jsem viděla) se tyto fotky už nikde nešíří.
Na blog ani na Facebook tohoto blogu nebudu žádné tyto 'spoileroidní' fotky či videa (už se jedno i objevilo) přidávat. Za prvé nechci sobě ani Vám kazit překvapení a za druhé si myslím, že je to vůči tvůrcům fér.

Na Portland Square v Bristolu se včera večer konalo natáčení třetí série Sherlocka a vy se níže můžete podívat na jednu fotku z Twitteru od Steva Lawese a tři fotky Benedicta Cumberbatche, jak se připravuje na natáčení. Mám takový pocit, že má novou šálu :) !

image host image host image host image host
Komentář k fotce z Twitteru: Noční natáčení #sherlock

Martin na 2013 Jameson Empire Awards

25. března 2013 v 16:43 | Petra |  Events, Appearances MF
Včera jsem Vás již na facebookových stránkách tohoto blogu informovala o tom, že Martin Freeman a film Hobit: Neočekávaná cesta získal cenu na 2013 Jameson Empire Awards.
Konkrétně se jedná o ceny Nejlepší herec a Nejlepší sci-fi/fantasy. Celé předávání se konalo včera večer v londýnském Grosvenor House Hotel.
"Vždycky jsem přemýšlel, jestli je možné vyčíslit nejlepšího herce, a teď jsem si uvědomil, že to jde, jsem to já! řekl Martin při převzetí ceny svým typickým 'nevážným způsobem'.
Cenu Martinovi předala herečka Rebecca Hall (vide zde)

A na závěr ještě jeden rozhovor z červeného koberce a spousta skvělých fotek.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Star Trek: Empire Magazine, nové fotky, Hodina Země

25. března 2013 v 16:08 | Petra |  Projects BC
Objevilo se pár novinek ohledně filmu Star Trek Into Darkness.
Začneme tou nejstarší: herci a režisér JJ Abrams se objeví v květnovém vydání Empire Magazine.

Také se můžete podívat na tři nové fotky s Benedictem Cumberbatchem. Ta poslední je opravdu zajímavá :).
image host image host image host

23. března se konala Hodina Země [každoroční mezinárodní akce zavedená Světovým fondem na ochranu přírody (World Wildlife Fund, zkráceně WWF), která se pořádá vždy poslední sobotu v březnu. Při ní domácnosti, podniky i veřejné instituce a zejména významné kulturní památky vypnou své osvětlení a elektrické spotřebiče po dobu jedné hodiny, na podporu zvýšení informovanosti o změnách klimatu.].
Této akce bylo k využito k malé propagaci Star Treku. Posuďte sami:

image host image host image host image host
Zde naleznete ještě animaci. To bych oparvdu chtěla vidět naživo, co vy?

Sherlock: Natáčení #2

23. března 2013 v 16:23 | Petra |  On the Set
Arwel Wyn Jones se na svém Twitteru podělil o další tři fotky z natáčení třetí série Sherlocka.
Už by to chtělo fotku s Benedictem a Martinem, co říkáte? :)

image host image host image host
Komentář k první fotce: Rekvizitář Mark s vysílačkou?!
Komentář k druhé fotce: Byl jsem zaneprázdněn tajnými věcmi, promiňte žádné obrázky! Tady je ale sobotní dárek věci, kterou možná znáte!
Komentář k třetí fotce: Chápeš to!

EDIT: Mark Gatiss před pár minutami přidal na svůj Twitter jednu fotku. Že by se mi mé přání vyplnilo? Podle toho komentáře, který k fotce Mark napsal, by na ní mohl být Benedict
"Konec prvního skvělého týdne. Velikonoční vzkříšení trochu brzy...#Sherlock"

Trailer k autobiografickému dokumentu Hawking

22. března 2013 v 19:00 | Petra |  Projects BC
O Stephenu Hawkingovi toho už bylo natočeno hodně, což rozhodně není žádným překvapením. Je to neobyčejný muž, který i přes svou vážnou nemoc - amyotrofickouá laterální sklerózu (druh postižení mozkových neuronů), výrazným způsobem ovlivnil teoretickou fyziku (Stručná historie času, Vesmír v kostce, Ilustrovaná teorie všeho, ad.)
V dokumentu Hawking ale úplně poprvé v historii vypráví nejslavnější žijící vědec svůj příběh vlastními slovy.
Dokument bude na stanici PBS odvysílán někdy na konci tohoto roku, svojí premiéru si ale odbyl na začátku tohoto měsíce na The South by Southwest® (SXSW®) Conferences & Festivals.
V dokumentu promluví jeho exmanželka Jane, sestra Mary, herec Jim Carrey, podnikatel Sir Richard Branson, astronaut Buzz Aldrin, fyzik Roger Penrose a Benedict Cumberbatch, který Hawkinga ztvárnil v televizním filmu Hawking (rozhodně doporučuji pustit!)

"Kdybyste se mě před 40ti lety zeptali, jestli někdy budu mluvit vyprodaným sálem a budu součástní populární kultury, smál bych se. Ale jestli to co dělám vyzvalo lidi, aby pokládali otázky našemu vesmíru, pak jsem rád." Stephen Hawking
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter