Obálka k neautorizovanému životopisu o Benedictovi odhalena!

25. dubna 2013 v 21:24 | Petra |  Other BC
Jak jsem již psala v neděli, 10. června tohoto roku spatří světlo světa neautorizovaný (profesní) životopis Benedicta Cumberbatche od Lynnette Porter.
MX Publishing, které bude knihu Benedict Cumberbatch In Transition vydávat, zveřejnilo náhled obálky. Musím říct, že to vypadá úžasně, posuďte sami:
v plném rozlišení jí naleznete po kliknutí na tento odkaz
"Od geniálního vědce až po kultovního umělce, největšího světového detektiva a mezigalaktického teroristu. Benedict Cumberbatch je rostoucí hvězda, kterou je skoro nemožné zadržet a je klíčovém momentš své kariéry. Volba jeho rolí ho činí jedinečně vhodným pro neobvyklé zkoumání toho, co znamená být celebritou nebo hvězdou, prvně v Británii a poté v USA, a jak různě je na herce pohlíženo v Hollywoodu a Londýně.
Tento intenzivně zkoumaný kariérní životopis je analýza muže v přechodu mezi pracujícím hercem a multimediální hvězdou - jeho práce na pódiu, v rádiu, televizi a filmu, stejně jako rovnováha mezi hercem a celebritou. Pohlíží na to, co dělá tohoto herce tak ideálního k hraní jedné z ikonických postav pop-kultury, Sherlocka Holmese, a jak se Sherlock tak dobře hodí k pohánění Cumberbatche k větší globální slávě, kterou získal."

Samotná autorka knihy, Lynnette Porter, je Benova velká fanynka. Knize věnovala přes dva roky, přičemž si poslechla všechny rozhovory, voděla všechny filmy, seriály, reklamy, ad. (to by mě taky bavilo, zabývat se dva roky Benedictem :D).
"Jako Sherlock, mám tendenci se soustředit na "práci" nebo, v této knize, na práci velmi talentovaného herce, Benedicta Cumberbatche. Jen zřidkakdy se herec stane tak dobře známým pro vynikající práci v různých médiích: televizi, filmu, divadle, rádiu. Benedict Cumberbatch In Transition je kariérní biografie, zahrnuje podrobnou debatu o známých rolích, například Sherlock Holmes, ale také role, které byly důležité pro jeho kariéry, i když nejsou fanoušky tak známé, jako třeba George Tesman v Haddě Gabler. Kapitoly popisují výkona pana Cumberbatche v divadle, od prvních shakespearovských rolí v parku, až k těm novějším v After the Dance a Frankensteinovi, pre-Sherlockových rolí v televizi (od epizodních rolí, až po hlavní roli v minisérii) a filmu a vážná rádiová dramata jako Copenhagen, stejně jako poklad Cabin Pressure. V mnoha ohledech je kariéra pana Cumberbatche je perfektní 'učebnicový příklad' vycházející hvězdy, která přijímá nejenom vleké množství chvál kritiků a fanouškovské lásky, ale také intenzivní drobnohled médií a úptencionální zpětnou vazbu na to, co říká nebo dělá. Ve třech kapitolách jsem popsala rozdílymezi hercovým soukromí, osobnímu a profesionálnímu životu a povaze celebrity. Stručně řečeno, Benedict Cumberbatch je V přechodu na mezinárodní hvězdu, a tato kniha zkoumá, jak a proč vyžaduje jeho cesta bližší pohled" toto prohlášení o cílech svého projektu, poslala Lynnette Porter Sherlockology.

Takže ještě jednou opakuji: kniha vyjde 10. červn a vy si jí můžete předobjednat na Amazonu UK a The Book Depository.
Pokud si chcete přečíst nedělní článek, klikněte na obrázek níže.


sherlockology.tumblr.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Monča* *Monča* | Web | 26. dubna 2013 v 8:56 | Reagovat

Supeer .)

2 Ježurka Ježurka | Web | 26. dubna 2013 v 21:45 | Reagovat

Vypadá to úžasně. Opravdu se hrozně moc těším až to vyjde. Už jsem tedy psala, že nevím, jestli si ji koupím, ale prostě jen pocit, že Benedict bude poctěn aspoň knihou mě prostě hřeje u srdce. :)

3 Grace Grace | E-mail | Web | 27. dubna 2013 v 10:46 | Reagovat

O tom jsem vůbec nevěděla! Doufám, že se to dostane i k nám! :-)

4 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 29. dubna 2013 v 10:41 | Reagovat

Want! A to těžce :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter