Benedict na zahradní slavnosti v Buckinghamském paláci

7. června 2013 v 10:06 | Petra |  Events, Appearances BC
Benedict Cumberbatch se včera účastnil zahradní slavnosti pořádané Její Výsostí Alžbětou II. v Buckinghamském paláci.
A co se na této zahradní slavnosti děje?
Zahradní slavnosti probíhají mezi 16-18 hodinou, přestože brány Paláce jsou hostům otevřeny už okolo 15 hodiny. Královna a Vévoda z Edinburghu, doprovázeni dalšími členy Královské rodiny, na zahradu přicházejí ve zmiňované čtyři hodiny odpoledne v doprovodu hymny hrané jednou ze dvou vojenských kapel, které poté hrají vybranou hudbu po celé odpoledne.
Po dohrání státní hymny, obchází královská rodina své hosty skrze tzv. 'lanes' (uličky/dráhy), která jsou pro královsskou zahradní slavnost typické. Každý z členů chodí jinou trasou, takže mají všichni hosté stejnou šanci mluvit s Jejím Veličenstvem a členy její rodiny.
Královská rodina se nakonec usadí v Královském čajovém altánku, kde se setká s dalšími hosty. Královská rodina opouští zahradu v šest hodin odpoledne, a to opět za doprovodu státní hymny.
Na typické zahradní slavnosti se podává 27 000 šálků čaje, 20 000 sendvičů a 20 000 kusů dortu.

A teď zpátky k Benedictovi. Na šesti fotkách níže ho můžete vidět s Princem Edwardem, Vévodou s Edinburghu, Hraběnkou s Wessexu a na poslední fotce dokonce s Královnou Alžbětou II.!
image host image host image host image host image host image host


zdroje: tumblr.com
twitter.com
instagram.com
royal.gow.uk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luboš Luboš | Web | 7. června 2013 v 21:31 | Reagovat

Ahoj, chci se zeptat, jestli bys nechtěla poslat scany z časopisu Pevnost, kde píšou něco o Star Treku a taky je tam rozhovor s Benedictem :)

2 Ježurka Ježurka | Web | 8. června 2013 v 21:21 | Reagovat

Ty bláho, Benedict se setkal s Bětkou! OMG, Sherlock a Královna. :D Moc mu to slušelo, prostě elegán, ale to je u Benedicta už zvykem. Elegán a Gentleman. ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter