Benedict v životopisném Flying Horse?

17. června 2013 v 17:08 | Petra |  Projects BC
Gary Oldman se opět posadí do režisérského křesla. Na začátku příštího roku se pustí do životopisném snímku o fotografovi Eadweardu Muybridgi. Muybridge byl průkopník ve světě fotografie - zajímal se hlavně o studii fotografií v pohybu, tento Angličan doslova umožnil natáčení filmů.
Film Flying Horse bude zaměřeň hlavně na jeho osobní život. Poté, co fotograf zjistil, že kamarád jeho mladé ženy, divadelní kritik Major Harry Larkyns je možná otcem jejich sedmiměsíčního dítěte, sleduje Larkynse domů a poví mu: "Dobrý večer, majore, jmenuji se Muybridge, a tady je odpověď na dopis, který jste poslal mojí ženě.". A hned poté Larkynse zastřelí.
A teď k hereckému obsazení. Pro roli Muybridge si Gary Oldman vyhlédl Ralpha Fiennese, který utkvěl v paměti jako Lord Voldemort z Harryho Pottera. V roli Larkynse by rád viděl jeho kolegu z mysteriózního dramatu Tinker Tailor Soldier Spy (Jeden musí z kola ven) - Benedicta Cumberbatche. Sám Gary Oldman si možná střihne malou roli Dennise Spencera - soudce, který se tímto případem zabýval. A autorem scénáře je rovněž Gary Oldman, kterého jste mohli zaregistrovat v trilogii o Batmanovi nebo také v Harry Potterovi - v roli Siriuse Blacka.
Ani jeden z herců ještě oficiálně nic nepodepsal, u Fiennese ale není pochyb, že roli vezme. Problém je ovšem u Benedicta. Ten bude na začátku přístího roku natáčet thriller Crimson Peak, což je ve stejnou dobu jako plánované natáčení Flying Horse. Už tedy nezbývá než doufat, že si Benedict nějaké místo pro natáčení najde.

animace výše - série Muybridgových pohybových vysokorychlostních fotografií, cyklus Animal Locomotion, 1887


zdroje: mugglespace.blog.cz
collider.com
cs.wikipedia.org
imdb.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ježurka Ježurka | Web | 22. června 2013 v 15:10 | Reagovat

WOW, to zní skvěle. Kéž by to Benedict vzal. Na tohle bych 100% šla, ten děj, ty postavy...maj gad. Tedy půjdu, pokud budu mít peníze. :D
Jinak ten "pohybující se obrázek" mě odrovnal. Jako rok 1887?! WTF. Vždyť tohle neuděláme třeba ani pořádně teď! Opravdu obdiv autorovi. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter