Nové informace o The Imitation Game, Crimson Peak a Little Favour

5. června 2013 v 12:46 | Petra |  Projects BC
Keira Knightley se možná objeví po boku Benedicta Cumberbatche v životopisném snímku The Imitation Game!
Režie snímku se ujme Morten Tyldum a scénář pochází z pera Grahama Moora. Příběh je založen na životě Alana Turinga, což byl britský matematik, který během druhé světové války vyluštil německý kódovavací systém Enigma. I přesto byl na počátku 50. let stíhán za svojí homosexualitu.
S Keirou Knightley se zatím o případné roli jedná, jediným jasným členem obsazení zůstává Benedict, který si zahraje tohoto geniálního matematika.
Natáčení začne 16. září v Londýně a jeho okolí.
Benedict si dále zahraje po boku Emmy Stone, Charlieho Hunnama a Jessicy Chastain v thrilleru Crimson Peak. Režisér filmu, Guillermo del Toro, nyní zveřejnil, že film nebude mít rating PG-13 (ten rodičům důrazně doporučuje, aby své děti mladší 13 let na film doprovázeli). Filmový rating je rozdělen do pěti kategorií, zavedených Americkou filmovou asociací, a vyjadřuje stupeň společenské závadnosti (= v jaké míře obsahuje násilí, hrubý jazyk, sexuální scény, ad.). Rating někdy výrazně ovlivňuje návštěvnost, a tedy i zisk celého filmu. Zhodnocení filmů je sice dobrovolné, ale ohodnocení 'Not Rated' je zvláště americkými rodiči vnímáno velmi negativně, takže ve finále nezbývá producentům nic jiného, než dát film ohodnotit a doufat v co nejnižší rating.
"Je to velmi tradiční gotická romance a zároveň je velmi moderní v tom smylu, že obsahuje názorné sexuální a násilné scény. Nikdy jsem nedělal film, který by byl nějak excentrický, ale tenhle film je trochu excentrický, a to násilí je velmi šokující. Takže procházíte napříč klidnou gotickou romancí a najdenou příjdou všechny ty náhlé děsivé a sexuální věci. Je to velmi haunted-house movie* ale myslím, že není ani za ducha šance, že bychom dostali rating PG-13." režisér thrilleru, Guillermo del Toro.
* haunted house movie= film odehrávající se v domě, kde straší (bohužel pro to neexistuje český ekvivalent)

O filmu toho zatím moc nevíme, natáčení by mělo započnout v únoru 2014.
A na závěr pro Vás mám tři fotky z natáčení krátkometrážního snímku Little Favour. Bude se jednat o akční thriller, kde si spolu s Benem zahraje i Nick Moran. Už je to sedm let co [Wallace/Benedict Cumberbatch] opustil služby Jejího Veličenstva a deset let od té doby, co mu jeho americký protějšek, který se stal jeho přítelem, zachránil život na společné misi v Iráku. Přenesl své dovednosti do lukrativního podnikání a podařilo se mu udržet jeho tajnou bitvu s PTSP [Posttraumatická stresová porucha] pod pokličkou. Jednoho dne, když se konečně vyzkoušet své umění ve funkčním vztahu, ho jeho starý přítel James požádá o malou laskavost. Jak by mohl odmítnout, když dluží tomuto muži život?

Tento krátkometrážní film se stane režisérským debutem Patricka Victora Monroa byl financován fanoušky - cíl 25 000 liber byl překročen více než trojnásobně, vybráno bylo 86 240 liber (v přepočtu přibližne 2 587 000).
Benedict všem, kteří přispěli poděkoval a jelikož jsem to nějak opomněla dát na blog, podíveje se na to se skoro měsíčním spožděním níže (měla bych se stydět! :D).

A tady už jsou ty tři slibované fotky, na první je Ben s Colinem Salmonem, na druhé se šťastnou fanynkou a na třetí s Youngem Acem.
image host image host image host


zdroje: tumblr.com
twitter.com
cumberbatched-it.net
variety.com
wegotthiscovered.com
indiegogo.com
screenrant.com
cs.wikipedia.cz
youtube.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter