Září 2013

Sherlock a John od Big Chief Studios

16. září 2013 v 19:14 | Petra |  Other SH
Tak už jsem se ve zdraví (no ne úplně, mám rýmičku) vrátila zpátky domů. Až na to, že to bylo o víkendu, to bylo docela dobré - jedna naše spolužačka je původem z Mongolska, takže jsme měli rychlokurz mongolštiny (Сайн уy!) a jiná spolužačka hraje nádherně na housle, takže i o hudbu jsme měli postaráno. Takže jsem si to nakonec docela užila :)

Už to je nějaký ten pátek, co jsem tady informovala o figurkách Johna a Sherlocka od Big Chief Studios. Figurky už jsou hotovy a každým dnem si je budeme moci předobjednat. A ti podle niž jsou tyto figurky navrženy, tedy Benedict Cumberbatch a Martin Freeman, si během natáčení třetí série našli čas a Bif Cheaf tým navštívili. Oba dva vypadali skutečně potěšeni a ohromeni jejich zmenšenými replikami, a také je fascinovaly detaily kostýmů a doplňků. A to ještě není všechno - předobjednat se také budou moci exkluzivní edice s podpisy obou herců, ať už si budete chtít koupit obě figurky najednou nebo jenom jednu z nich.
Až začne předobjednáváni, dám vám určitě vědět!

image host image host image host image host image host image host

Dnes od 21:00 na ČT2 Slepý bankéř

14. září 2013 v 17:17 | Petra |  Other SH
Česká televize pokračuje s vysíláním Sherlocka a po úvodní epizodě na řadu přichází Slepý bankéř. Tak si nezapoměňte v devět hodin večer zapnout ČT2! Pro majitele satelitu připomínám, že si můžete zapnout angličtinu a na teletextu 888 jsou české titiulky.


13.-15. 9. zde nebudu

12. září 2013 v 20:49 | Petra |  Blog
Smutněte (ignorujte mě, mám moc dobrou náladu) zítra odjíždím na adaptační kurz. Opravdu 'nádherně' nám to vyšlo přes víkend, vrátíme se v pondělí někdy po dvanácté. I počasí nám 'přeje' - má pořád pršet.
Pokud by vás to zajímalo, tak jedeme do Rokytnice na chatu gymplu. Zatím musím říct, že spolužáci vypadají docela mile (máme tam jednu Potterheadku - muhehe!) a i učitelé (až na profesorku, co nás učí matiku a fyziku). No uvidímě, jestli se to po tom adapťáku nezmění :)
Chtěla jsem přeložit další případ z Johnova blogu, ale nějak jsem na to neměla čas. Takže jediný přednastavený článek bude v sobotu - aby jste se nezapomněli dívat na The Blind Banker.

Mimochodem, slyšeli jste o té Harry Potter novince? Nové filmy! NOVÉ FILMY! Scénář od JK Rowling! Ano proto, mám tak šíleně dobrou náladu. Pokud jste to ještě neslyšeli, podívejte se sem. A kéž by Newta Scamandera hrál Martin Freeman! Vždycky chtěl hrát v Harrym Potterovi, takže by tam třeba mohl být teď. Prosím, ať se to stane!

Benedict v novém photoshootu pro The Hollywood Reporter

11. září 2013 v 20:09 | Petra |  Photoshoots, Sessions, Magazines Scans BC
Benedict Cumberbatch zdobí obálku nejnovějšího vydání The Hollywood Reporter. Kromě rozhovoru nafotil i zbrusu nový photoshoot, který si spolu si spolu s krátkým klipem z focení můžete prohlédnout níže.
v lepší kvalitě si video můžete pustit zde, pokud by to někomu nešlo, zkuste video níže

O Sherlockovi "Vrátí se zpátky. Znovu se shledá. A John je sjednocený s někým jiným. A Sherlock s tím pomůže. A na scéně je neuvěřitelně zlý padouch."
image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Odešel z Crimson Peak kvůli Star Wars? "Absolutně ne. Ne, ne, ne, ne. Co s tím nemělo co dělat. Bylo to mezi mnou a Guillermem, abych byl upřímný. Bylo to přátelské, to je vše co k tomu řeknu"
A co se týče fámy o tom, že bude ve Star Wars, je nepravdivá. Benedict o tom nic neví, ale kdyby mu roli nabídli, neodmítil by ji.

Celý rozhovor najdete zde. Na Tumblr se o tomhle rozhovoru docela diskutuje. Některým se zdá, že Benedict prostě neměl svůj den, někdo si myslí, že některé otázky byly až moc osobní. No posuďte sami. Ale všichni se schodnou na tom, že photoshoot se skutečně povedl. A s tím nezbývá, než souhlasit.

The Fifth Estate: video o natáčení, klip, fotky

10. září 2013 v 17:15 | Petra |  Projects BC
K filmu The Fifth Estate se objevilo několik nových ukázek a fotek, tak se na ně pojďme podívat. Konkrétně se můžete podívat na video o natáčení, kde kromě záběrů z natáčení samotného promlouvají i tvůrci a herci. Dále byl zveřejněn jeden klip a několik stills a fotek z natáčení.
S přibývajícími ukázkami se na tento film začínám více a více těšit, ještě si na něj ale musíme měsíc počkat (na plátnech českých kin se objeví 17. 10. 2013).image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Ještě bych vám chtěla poděkovat za návštěvnost, opět jste překonal rekord. Minulý týden tady bylo 569 lidí (v neděli 113!). Mockrát vám děkuji :)

TIFF: fotografie, videa

9. září 2013 v 18:15 | Petra |  Events, Appearances BC
Benedict Cumberbatch sice Toronto již opustil, to ale samozřejmě nezabrání zveřejňování nových a nových fotografií a videí.
Níže se můžete podívat na několik fotek, které se během včerejška a dneška objevily. Úplně všechny (momentálně jich je 298) si můžete prohlédnout zde.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

více v celém článku

Krásné 42. narozeniny, Martine!

8. září 2013 v 13:23 | Petra |  Other MF
Dnes slaví své 42. narozeniny jeden z nejoblíbenějších britských herců, pro nás ale hlavně úžasný představitel Johna Watsona, Martin John Christopher Freeman.
Martina činím jedinečným nejenom jeho úžasný herecký talent (někdy bych řekla trochu nedoceňovaný) ale i jeho smysl pro humor, který mě rozesměje vždy a za všech okolností. A jeho herecký talent - po zhlédnutí The Girl is Mime jsem několik chvil seděla s otevřenou pusou koukala do prázdna, naprosto uchvácena. A na to stačilo ani ne deset minut.
A ještě něco - jak můžeš být o 27 let starší než já - to snad ani není možné. Jsi o tři roky starší než moji rodiče a já se směju nad každou tvojí novou fotkou (jediná co mě uklidňuje, že nejsem ani zdaleka jediná). Vlastně se už ani nedivím, že poté, co jsem tě v květnu viděla v Anglii, jsme jenom stále jak přibitá a čučela (to se prostě jinak nazvat nedá) s otevřenou pusou. Ano, pořád my je hrozně líto, že s tebou nemám fotku, ale nadruhou stranu je to lepší pro mé duševní zdraví - to už bych ležela v blázinci.
No co ti ještě popřát - ať máš stále tak břitký smysl pro humor, ať ti zůstane tvůj originální módní styl (pravda některé kreace jsou trošku kuriózní), ať nám stále zpříjemnňuješ život tvým hereckým talentem, který se snad bude ještě dlouho objevovat na plátnech kin, televizních obrazovkách nebo divadelních prknech. Ať už jsi Arthur Dent, Rembrandt van Rijn, Bilbo Pytlík, John Watson nebo kdokoliv jiný, je vždy radost tě sledovat v 'akci'.
Takže krásné narozeniny, hodně štěstí, zdraví, úspěchu v osobním i profesionálním životě ty úžasný, jedinečný, charismatický, usměvavý, upřímný, nadaný, pohledný (roztomilý), dobrosrdečný, prostě báječný Martine Freemane.
A jak jsem psala i u Benedicta: Mnohokrát si mě rozbrečel. Mnohokrát si mě rozesmál. A jsem Ti za to nesmírně vděčná.
A jak se dalo čekat nebyl by to Martin a Amanda, kdyby neudělali něco speciálního. Amanda Abbington na svůj Twitter nahrála video, kde Arthur (pes Martina a Amandy) děkuje za Martina (jelikož Martin je stydlivý). Všimněte si jak podezřele podobný mají hlas :D (nemluvě o tom, že jejich pes mluví). Video si můžete pustit zde. A pokud máte Twiter a nesledujete Amandu, okamžitě to napravte.

Takže ještě jednou, všechno nejlepší Martine!


Dnes od 21:10 na ČT2 Studie v růžové

7. září 2013 v 17:00 | Petra |  Other SH
Dnes bude na ČT2 od 21:10 odvysílán první díl našeho milovaného seriálu Sherlock. Myslím si, že ani není potřeba připomínat, oč se ve Studii v růžové jedná.
Majitelé satelitu se můžou zaradovat - Česká televize zavedla na ČT1, ČT2 a ČT1HD tzv. duální vysílání. Což znamená, že nemusíte poslouchat dabing, ale originál (a můžete si zapnout i české titulky).


TIFF: Den druhý

7. září 2013 v 13:08 | Petra |  Events, Appearances BC
Filmový festival v Torontu je v plném proudu a včera se Benedict Cumberbatch účastnil promítání dalšího filmu s jeho jménem na seznamu hereckého obsazení. Než se ale vrhneme na fotky a videa ze včeješka, zopakujme si zahajovací den tohoto festivalu, a to dvěmi videi - jedno se sestřihem toho nejlepšího, ve kterém je Benovi věnováno vcelku hodně prostoru, a to druhé už je pouze a jenom o něm.


To co se na festivalu dělo 5. září, jsme si už zopakovali, takže už se můžeme plně věnovat včerejšku. Benedicvt opět na červeném koberci zářil, tentokrát ale při promítání filmu 12 Years a Slave. Jak jistě víte, film je inspirován skutečným příběhem Solomona Northupa, který je prodán do otroctví.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Prvních sedm fotek pochází z rozhovoru, který si můžete pustit zde. Jestli jsem to dobře pochopila, Benedict se neobjeví na promítání filmu August: Osage County, jelikož se musí vrátit zpátky do Londýna kvůli práci. Takže to by znamenalo, že včerejšek byl Benedictův poslední den na festivalu a společné fotky Bena a Meryl, na které jsme se tak těšili, nebudou.
Ještě dodám, že fotky se postupně objevují další a další. Galerii na Facebooku pravidelně aktualizuji, fotek už tam je něco přes 260. Mělo by to jít zobrazit, i když nemáte Facebook, takže hurá do prohlížení :)

EDIT:
Videí a fotek se objevuje opravdu hodně, takže některé z nich určitě nestihnu ani postřehnou, nicméně níže si můžete poslechnout opravdu povedené interview, ve kterém Benedict potvrzuje informaci, že na premiéře August: Osage County ho bohužel neuvidíme, a to kvůli přípravám na The Imitation Game.

TIFF: Den první

6. září 2013 v 16:40 | Petra |  Events, Appearances BC
Včera započal Toronto International Film Festival, kterého se účastní i Benedict Cumberbatch. Ten se po červeném koberci prošel v rámci premiéry filmu The Fifth Estate, ve kterém ztvárňuje Juliana Assange.
Včerejší den rozhodně nebyl pro Benedicta tím posledním na tomto festivalu. Premiéry zde ještě mají dva filmy, ve kterých si zahrál - August: Osage County a 12 Years a Slave. Takže se v následujících dnech můžete těšit na ještě další várku fotek a videí. Na festivalu se také objeví Andrew Scott v rámci premiéry filmu The Stag, takže i s ním vám sem nahraji nějaké fotky.
Nebudu již dále zdržovat, níže se můžete pokochat fotografiemi a videi z premiéry The Fifth Estate, která celý festival otvírala.

image host image host image host image host image host image hostimage host image host image host image host image host image hostimage host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
více fotografií si můžete prohlédnout i zde [EDIT: fotky z červeného koberce, tiskové konference, photoshoot, zatím jich tam je 157]

videa naleznete v celém článku
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter