Krásné 42. narozeniny, Martine!

8. září 2013 v 13:23 | Petra |  Other MF
Dnes slaví své 42. narozeniny jeden z nejoblíbenějších britských herců, pro nás ale hlavně úžasný představitel Johna Watsona, Martin John Christopher Freeman.
Martina činím jedinečným nejenom jeho úžasný herecký talent (někdy bych řekla trochu nedoceňovaný) ale i jeho smysl pro humor, který mě rozesměje vždy a za všech okolností. A jeho herecký talent - po zhlédnutí The Girl is Mime jsem několik chvil seděla s otevřenou pusou koukala do prázdna, naprosto uchvácena. A na to stačilo ani ne deset minut.
A ještě něco - jak můžeš být o 27 let starší než já - to snad ani není možné. Jsi o tři roky starší než moji rodiče a já se směju nad každou tvojí novou fotkou (jediná co mě uklidňuje, že nejsem ani zdaleka jediná). Vlastně se už ani nedivím, že poté, co jsem tě v květnu viděla v Anglii, jsme jenom stále jak přibitá a čučela (to se prostě jinak nazvat nedá) s otevřenou pusou. Ano, pořád my je hrozně líto, že s tebou nemám fotku, ale nadruhou stranu je to lepší pro mé duševní zdraví - to už bych ležela v blázinci.
No co ti ještě popřát - ať máš stále tak břitký smysl pro humor, ať ti zůstane tvůj originální módní styl (pravda některé kreace jsou trošku kuriózní), ať nám stále zpříjemnňuješ život tvým hereckým talentem, který se snad bude ještě dlouho objevovat na plátnech kin, televizních obrazovkách nebo divadelních prknech. Ať už jsi Arthur Dent, Rembrandt van Rijn, Bilbo Pytlík, John Watson nebo kdokoliv jiný, je vždy radost tě sledovat v 'akci'.
Takže krásné narozeniny, hodně štěstí, zdraví, úspěchu v osobním i profesionálním životě ty úžasný, jedinečný, charismatický, usměvavý, upřímný, nadaný, pohledný (roztomilý), dobrosrdečný, prostě báječný Martine Freemane.
A jak jsem psala i u Benedicta: Mnohokrát si mě rozbrečel. Mnohokrát si mě rozesmál. A jsem Ti za to nesmírně vděčná.
A jak se dalo čekat nebyl by to Martin a Amanda, kdyby neudělali něco speciálního. Amanda Abbington na svůj Twitter nahrála video, kde Arthur (pes Martina a Amandy) děkuje za Martina (jelikož Martin je stydlivý). Všimněte si jak podezřele podobný mají hlas :D (nemluvě o tom, že jejich pes mluví). Video si můžete pustit zde. A pokud máte Twiter a nesledujete Amandu, okamžitě to napravte.

Takže ještě jednou, všechno nejlepší Martine!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 tomato tomato | E-mail | Web | 8. září 2013 v 16:31 | Reagovat

Martin! Všechno nejlepší Bilbo ke tvým narozkám! Milý Martine (Johne, Bilbo, Arthure) Freemane jsi jeden z mých nej a zůstaneš s ním až budu mimo (což se doufám  nikdy nestane). Jsi vtipný, milý a rozhodně i roztomilý :) Moc ráda bych s tebou jednou prohodila nějaké to slovíčko, ale bohužel :)) Ještě jednou vše nej!

PS: Se máš, že jsi potkala. Páni! Závidím a nedivím se, že jsi stála jak přikovaná...já bych taky zůstala :))

2 J. J. | 8. září 2013 v 18:34 | Reagovat

Ty jsi ho viděla? Já už jenom při té představě omdlívám :D ano, je naprosto normální být zamilovaná do někoho, kdo je 3x starší než já a klidně by mohl být můj otec :D

3 Key T Key T | Web | 8. září 2013 v 21:47 | Reagovat

Nádherně napsané přání... A ten pes vážně stojí za to :D
Btw tě uškrtím! Kdes ho potkala? Protože jestli někdy pojedu do Londýna, chci vidět Martina i Benedicta. A to nutně, protože umírání nad jejich fotkami už mě pomalu psychicky unavuje (divím se, kde jsem ta slova vyhrabala :D). Šíleně moc taky toužím ho potkat. A jsem ráda, že vím, žes ho potkala, protože - to si piš - se s tebou teď všude budu chlubit. A nezajímá mě, že Martina moji spolužáci neznají... :D

4 Koocourka Koocourka | 9. září 2013 v 0:37 | Reagovat

Kromě toho, že já jsem omdlela už jen při představě TEBE, žes ho viděla!! Díky za připomenutí všem, kdo jsou tak pitomí jako já a málem by to "zaspali":D Naštěstí jsem včas vlezla na TUMBLR (zároveň s tím ovšem spouštím i tvůj blog, takže jen o pár vteřin ♥:) a upadla mi čelist...
Přeju všechno nejlepší a hodně splněných přání (+samozřejmě podepsanou smlouvu na  465 řadu Sherlocka:D)

5 Ježurka Ježurka | Web | 10. září 2013 v 20:28 | Reagovat

WOW, setkat se s naším Watsonem. :D
Takže Martine, přeji ti (i když dost opožděně) všechno nejlepší. Možná, že nedostáváš tolik filmových příležitostí, ale když už se ti nějaká naskytne, dáš do toho celý svůj talent, vůli, odhodlání a hlavně-dáš do toho celé své srdíčko. A je jedno jestli je to postava doktora Watsona nebo Arthura. Nerozděluješ role na důležitější a méně důležité. Všechny jsou pro tebe srdcové.
Jsi moc milý, svérázný, vtipný, ROZTOMILÝ, hezký, ohleduplný, nadaný usměvavý a upřímný člověk, kterého si nesmírně vážím a nedokážu si bez něj představit svůj život. Pro mě jsi muž jménem Doktor Watson. Doktor Martin Freeman Watson. Happy B-day sweetheart. I love you so much. :)♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter