Q&A na Reddit s Benedictem

12. října 2013 v 16:36 | Petra |  Events, Appearances BC
Benedict Cumberbatch včera odpovídal na otázky fanoušků na stránce reddit.com. Dozvěděli jsme se jeho pět oblíbených písniček, že preferuje Marmite před Nutellou, rád by si zahrál Patricka Melrose z Edward St. Aubyn, řeč také padla na 'nutreon cream' a až se příště objeví v Torontu čeká na něj večeře u rodinu jedné z fanynek. Níže si můžete přečíst výběr těch nejzajmavějších otázek a odpovědí, seznam všech (tedy těch zodpovězených) najdete zde.
Ahoj reddit. Můj film The Fifth Estate se v kinech objeví 18.10.
Aktualize: Taky s eprosím podívejte na nový trailer k Little Favour, režírovaný mým kamarádem Patrickem Monroem. Doufám, že se vám to bude líbit.
Poslední aktualizace: Děkuji reddit. Byla to větší legrace, než jsem si představoval. Bylo skvělé oslovit a mluvit s několika z vás. Omlouvám se těm, kterým jsem neodpověděl. JA vám všem žehná. Na viděnou. BX

Komentář k jedné z otázek o tom, jestli by si chtěl zahrát v komedii:
Je milion důvodů proč sledovat Sherlocka a komediální načásování je jednoznačně jednou z nich!
A Benova odpověď: Děkuji. Učil jsem se od mistra, Martina Freemana.
A o Martinovi padla zmínka ještě v jedné otázce: '"Vzrostla vaše drzost [sass] od té doby, co pracujete s Martinem Freemanem nebo jste byl vždy tak drzý [sassy]?
"No samozřejmě Martin bude zuřit, pokud neřeknu, že za to vděčím jemu. A věřte mi, že jeho hněv je horší, než všichni draci dohromady."

Teď se vrátíme k těm pěti oblíbeným písničkám, o kterých jsem se zmiňovala v úvodu. A musím říct, že jedna je lepší než druhá, zrovna teď poslouchám to album.
Jakých je vašich pět nejoblíbenějších písniček?
Neumím počítat a vybrat si oblíbené.

Fotka v banneru (odkaz na originál najdete výše - Důkaz) vyvolala také jednu otázka, na které jsme se dočkali vskutku zajímavé odpovědi.
Moje žena by opravdu ráda věděla, jestli na sobě pod tím županem něco máte... prosím odpovězte, je to důležité pro naší duševní pohodu.
Měl byste se zeptat, kdo je pod ním nahý se mnou.

více v celém článku


Co máte v kapse?
Mojí ruku.
Komentář: A čím píšete?
Mojí levou nohou.
Tohle pokračovalo, když se po jedné opravdu k jedné opravdu dlouhé odpovědi někdo připsal: A tohle všechno napsal svojí levou nohou.
Taky jsem trochu použil pravou. A můj nos. Moje ruce byly zaneprázdněné škrábáním mé hlavy.

Benedict se na Halloween chystá jít jako nevidelný muž, jelikož opravdu rád mizí. Má rád Lovce duchů, filmy Johna Huggese, film Annie Hall a 2001: Vesmírná odysea.
Když jedna z fanynek napsala, že její manžel pojmenoval rybičku Sherlock, Benedict jí popřál, ať žije dlouhý život (ta ryba) a ať jí nedívá blízko střech.
Když se vrátí domů rád běhá nebo se prochází po Hamstead Heat, schází se s rodinou a přáteli, vaří si pro sebe a je v okolí těch, které miluje. A kromě toho nepohrdne whisky, krbem a dobrou knihou.

Je sláva jiná, než jak jste si ji představoval?
Slávu si nemůžete představit. Můžete ji vidět jenom jako pozorovatel a komentovat ji s posmutnělým moudrem nezúčastněného. Když se vám to stane, je jedno, kolik vám je let, je to velmi náhlé učení. V tom všem je důležité si uvědomit, že život je velmi krátký, chránit ty, které milujete a moc se nevystavovat kvůli možnému zneužití nebo špatném narcistickém obrázku těch, v zájmu společnosti a jít dál. Pokud mi sláva poskytuje možnost, dělat práci, která mi je nabízena, kdo jsem, abych si stěžoval na její stinné stránky. Všechno to je relativní. A to jsou samozřejmě velké problémy vyšších tříd. To, jak se soukromí stává stále se změnšujícím ostrovem, je nevyhnutelné, ale také zvládnutelné a nutně se to tak nemusí stát.

Všechny otázky i odpovědi byly opravdu úžasné, takže vám opravdu doporučuji si všechny přečíst. Připomínám, že je naleznete zde. A u těch, které jsem zde překládala, se omlouvám za možnou nesrozumitelnost.


zdroje: tumblr.com
reddit.com
twitter.com
holmes.tk
youtube.com
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Grace Grace | E-mail | Web | 12. října 2013 v 19:45 | Reagovat

Benedict poslouchá Sigur Ros? To je můj člověk :-) Pěkný článek!

2 milla-jovovich-fan milla-jovovich-fan | Web | 14. října 2013 v 19:53 | Reagovat

Dobre momentálne si pustam vsetky jeho oblubené pesnicky :D :D Fantastický článok !! Dakujem za preklad :))

3 Anie Anie | 30. října 2013 v 20:33 | Reagovat

Jaká možná nesrozumitelnost? Žáadná nebyla. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter