Leden 2014

Benedict si zahraje v thrilleru Blood Mountain

29. ledna 2014 v 17:51 | Petra |  Projects BC
Benedict Cumberbatch si zahraje v thrilleru Blood Mountain, jehož režisérem je Sergei Bodrov (Mongol, Seventh Son), původní scénář napsal Jonathan W. Stokes, John Romano poté provedl úpravy.
Film sleduje příběh soukromého vojenského dodavatele, jehož tým je přepadnut a zabit během tajného útoku. A to ho nutí osobně doprovodit jednoho z světově nejhledanějších teroristů přes nepřátelský terén, aby ho dovedl před soud. S velkou peněžitou odměnou v sázce a nebezpečnými povstalci a nepřátelskými žoldáky, kteří se je snaží chytit, ocitnou se oba nejen proti boji s jejich nepřáteli, ale i v boji mezi sebou, snažíc se přežít.
Ale teď k té trochu nepříjemné zprávě - natáčet se bude v Maroku od dubna tohoto roku. Což znamená, že se nemůže natáčet Sherlock. Tím pádem se můžeme s díly v prosinci nejspíš rozloučít (stejně jsem tomu i předtím moc nevěřila).
Je velmi pravděpodobné, že si Benedict v tomto thrilleru opravdu zahraje, ale ještě to není 100% jisté. Takže, možná, by ten Sherlock přeci jen mohl být. Uvidíme, ale obsah filmu zní docela zajímavě, ráda bych v tom Benedicta viděla.

Benedict v Mladé frontě Dnes

28. ledna 2014 v 18:16 | Petra |  Photoshoots, Sessions, Magazines Scans BC
Benedict Cumberbatch minulý týden zdobil obálku TV magazínu Mladé fronty Dnes. Benedict byl nejen na obálce, ale v magazínu mu bylo věnováno šest stran. Musím ale říct, že mě ten článek trochu zklamal. Je tam mnoho věcí, se kterými nesouhlasím a celkově je napsaný nějak zvláště (chvílemi jsme byla zmatená, jestli autorka mluví o Benedictovi nebo Sherlockovi). Aspoň si ty fotky někde v pokoji nalepím :)
Pro ty, co si nestihli Mladou frontu koupit, jsem obálku a článek oskenovala.

image host image host image host image host image host image host image host


Fotografie z natáčení The Sign of Three

27. ledna 2014 v 16:01 | Petra |  On the Set
Včera byla v Americe odvysílána druhá epizoda třetí série a PBS u příležitosti toho zveřejnilo šestnáct nových fotografií z natáčení. Pár fotek už bylo k vidění předtím, ale tyto jsou v HQ kvalitě, takže pokud byste chtěli jednu z nich třeba na tapetu, tak máte opravdu velký výběr.
Příští týden bude na amerických obrazovkách poslední epizoda třetí série, takže se můžeme těšit na další fotky.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Fotograf Ian Derry zveřejnil další out take z promotional photoshootu ke třetí sérii. Vidět na ní můžete Benedicta Cumberbatche a opět je to nádherná fotka.
image host

Sherlock: The Network

26. ledna 2014 v 16:10 | Petra |  Other SH
Možná jste už slyšeli o nové hře Sherlock: The Network, díky které se můžete stát členem bezdomovecké sítě Sherlocka Holmese a pomoci mu vyřešit případy.
Než se ale stanete plnohodnotným členem bezdomovecké sítě, musíte si získat Sherlocku důvěru a dokázat, že za něco stojíte. Jakmile se vám to povede, máte tu čest řešit případy s detektivem samotným a pomoci zachránit ty, které miluje. Někdo, kdo je Shelrockovi blízký, je v nebezpečí a detektiv potřebuje vás, abyste mu přinášeli infromace, stopy a zprávy. V každém z deseti případů musíte zanalyzovat své okolí, cestovat po Londýně. Je na vás, abyste přišli na to, která informace je potřebná a jaká ne. Použijte svůj myšlenkový palác k rozebrání a hraní si se stopami, dokud nevyřešíte případ.
Co všechno na nás ve hře čeká? Kromě případů samotných, zpráv od Sherlocka, Johna, Molly a Mycrofta a vašeho myšlenkového paláce je to řada miniher a exkluzivní obsah s Benedictem Cumberbatchem, Martinem Freemanem a Markem Gatissem.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Teď ale k té nepříjemné zprávě - hru zatímco můžou hrát pouze Angličané (od zítra už i Američani) a pouze majitelé iPadu nebo iPhonu. Ale nemusíme věšet hlavu - mezinárodní dostupnost, a to nejen pro Apple, ale i pro Android se plánuje. Doufejme ale, že to nebude trvat moc dlouho.
Co se týče ceny, stojí Sherlock: The Network necelé tři libry, což je přbližně 90 korun. A to je cena docela přijatelná. A to i vzhledem k tomu, že ti šťastlivci, kteří hru už mají, ji velmi chválí.
Pro více infromací navštivte sherlockthenetwork.com

Nové promo fotky ke třetí sérii

24. ledna 2014 v 16:01 | Petra |  Photoshoots, Sessions, Magazines Scans SH
Objevilo se dalších šest promotional fotografií od Iana Derryho ke třetí sérii Sherlocka. A stejně jako na těch minulých na nich můžete vidět Benedicta Cumberbatche a Martina Freemana.
Doufám, že se budou objevovat ještě další, zvláště ta třetí je skutečně úžasná.

image host image host image host image host image host image host

Benedict získal cenu na National Television Awards

23. ledna 2014 v 17:08 | Petra |  Events, Appearances BC
Včera se předávaly ceny The National Television Awards, kde o jednotlivých vítězích rozhodují díváci. V kategorii Nejlepší detektiv cenu získal Benedict Cumberbatch za roli Sherlocka Holmese. Benedict se ale momentálně nachází v Los Angeles, takže si nemohl pro cenu přijít osobně. Z LA byl ale živě spojen a na dálku za ocenění děkoval a tvrdil, že pracuje. Ale poté kamera sjela dolů a odhalila to, že Benedict měl na sobě červené plavky. Jak sami můžete vidět ve videu níže.


Sherlock je nejsledovanějším britským drama seriálem desetiletí

22. ledna 2014 v 18:23 | Petra |  Other SH
Bylo oficiálně oznámeno, že se seriál Sherlock stal nejsledovanějším dramatickým seriálem v Británii od roku 2001. A není to vůbec žádným překvapením, když se na třetí sérii v průměru v Británii dívalo 11, 82 milionu lidí, což je skutečně velké číslo. To, jak Sherlock prežil svojí smrti se v Británii chtělo dozvědět neuvěřitelných 12,72 milionu lidí, čímž zastínil divácky úspěšné Call the Midwife nebo epizodu Coronation Street, ve které zemřela jedna z hlavních postav.
"Pracovat na seriálu, který milujeme, je samo o sobě odměna, ale tyto čísla nám vůbec nevadí." řekla producentka Sue Vertue.
Dá se očekávat, že až se jednoho krásného dne Sherlock na televizní obrazovky zase vrátí, budou čísla velmi podobná, možná dokonce vyšší.

Ještě jedna věc - zítra si všichni (povinně! :D) kupte Mladou Frontu Dnes. Protože se v TV magazínu, který u ní ve čtvrtek vychází, objeví Benedict Cumberbatch. A vypadá to na velký člínek, možná se dostane i na titulku.
"V Británii skončila dlouho očekávaná třetí řada seriálu Sherlock. Proč miliony lidí tolik fascinuje herec Benedict Cumberbatch?"

Sherlock Q&A v Americe

21. ledna 2014 v 17:37 | Petra |  Other SH
Včera se v kalifornském městě Pasadena konalo Q&A s herci a tvůrci Sherlocka. Konkrétně se jednalo o Amandu Abbington, Benedicta Cumberbatche, Stevena Moffata a Sue Vertue.
Čtvrtá série se stále chystá a žádné oficiální datum začátku natáčení ještě není. Moffat nám ale nechce nic prozradit: "Pokud nás něco dobrého napadne, pak je všechno možné. Ale budeme se vás z celého srdce snažit překvapit kombinací lží a klamání. Takže bychom vám nikdy neřekli, co chystáme. Takže nikdy nevíte. Mějte oči natsražené. To k tomu řeknu."
"Benedict a Martin oba potvrdili pátou sérii. To bylo úžasné."
"Měl jsem velkou pásmovou nemoc. Nevěděl jsem, co dělám." dodal Benedict.
Někteří z vás by určitě rádi zase viděli Irene Adler a i to je možné. Steven řekl, že pokud by měli dobrý nápad, nebránili by se tomu. A k další ženské postavě Mary Morstan, kterou si zahrála Amanda Abbington (podle Benedicta naše prvotní fanynka). V knížkách Mary umírá a přítomné zajímalo, jestli nás to ve čtvrté sérii nečeká. "Mary tam určitě je. Nedáme ji prostě pryč. Co by to bylo za začátek čtvrté série: 'Kde je Mary? Mrtvá!'"
Otázky se rozhodně netýkaly jenom Sherlocka. Jeden z novinářů se například zeptal, jestli rodiče někdy vedli Benedicta k herectví. Benedict řekl, že ho k tomu nevedli, původně chtěl být právním zástupcem. Velkým štěstím je, že si to nakonec rozmyslel a začal se věnovat herectví.
Mluvilo se o opravdu hodně věcech a pokud byste si toho chtěli přečíst ještě více, podívejte se na collider.com a hitfix.com.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Mimochodem společné fotky Rober Downey Jr a Benedicta se objevily v HQ kvalitě a podívat se na ně můžete zde.

EDIT: Fotky ze třetí série

20. ledna 2014 v 15:23 | Petra |  On the Set
Včerejší večer si mohli Američané zpříjemnit epizodou The Empty Hearse, která byla na PBS Masterpiece odvysílána poprvé. A díky tomu se můžeme podívat na opravdu velkou dávku úžasných fotografií. Je to směsice promo fotek (ty nás ještě tenhle týden také čekají) a fotek z natáčení prvního a druhého dílu třetí série.
Poslední čtyři fotky nejsou od Masterpiece, tu čtvrtou od konce jsem našla na Tumblr a poslední tři zveřejnila BBC.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
EDIT:
Objevily se čtyři nové fotky. Panebože ta poslední, já se tady dusím smíchy :D
image host image host image host image host

Sherlock Holmes a... Sherlock Holmes? To se nabízí při pohledu na pět fotografií níže. Robert Downey Jr. a Benedict Cumberbatch včera společně zapózovali na Producers Guild of America Awards. A protože to jsou fotky skutečně úžasné, byla by škoda se o ně s vámi nepodělit. Ale doufám, že se brzo objeví v HQ, jsou jak dělané na tapetu.
image host image host image host image host image host

2014 Screen Actors Guild Awards

19. ledna 2014 v 11:14 | Petra |  Events, Appearances BC
Včera se v Los Angeles předávaly prestižní ceny 2014 Screen Actors Guild Awards. Film August Osage County bohužel neproměnil ani jednu ze tří nominaci a 12 Years a Slave si odneslo sošku pouze jednu, a to pro Lupitu Nyong'o v kategorii Outstanding Performance by a Female Actor in a Supporting Role.
Předávání, které se konalo v The Shrine Auditorium, se účastnil i Benedict Cumberbatch. Fotografií se objevilo hodně a další budou určitě ještě přibývat, proto nebudu nic nahrávat na blog, ale zde si je určitě prohlédněte.
A pokud by někdo z vás měl zájem podívat se na záznam z předávání, zde najdete několik odkazů ke stáhnutí (použila jsem MEGA a je to v dobré kvalitě).
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter