1. narozeniny!

2. ledna 2014 v 14:38 | Petra |  Blog
Ano, ano, tento blog slaví své první narozeniny. A musím říct, že lepší (předčasný) dárek ani dostat nemohl - první epizoda třetí série.
Jakto, že to je teprve jeden rok? Připadá mi, jako bych měla tenhle blog (a sledovala Sherlocka)... odjakživa. Vážně, co jsem dělala předtím? No nicméně, je pro mě čest psát o něčem tak úžasném jako je Sherlock a o tak talentovaných hercích jako je Benedict a Martin. Až znepojově velmi brzy nás čeká další hiatus, takže doufám, že ho pokud možno ve zdraví zvládneme a budeme s nadšením čekat na další sérii (série).
Opravdu doufám, že tento blog vydrží ještě hodně hodně dlouho, protože nejen že totálně zbožňuji to, o čem píši, ale poznala jsem spoustu úžasných lidí a blogů a začala jsem sledovat i další úžasné seriály (jako Doctor Who, Merlin, Supernatural) a viděla řadu nádherných filmů.
Chtěla bych poděkovat mým affiliates, všechny jste úžasné. Grace, Ronnie, Violet*, Romie&Pauline, tomato, Sasho, Ceniciento, Mary, Sonjo a Freemy - jedno velké děkuji. A samozřejmě moc děkuji i všem ostatním návštěvníkům, opravdu si toho vážím.
Děkuji xxx
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Grace Grace | E-mail | Web | 2. ledna 2014 v 14:52 | Reagovat

Všechno nejlepší přeju. Byl to opravdu úžasný rok a tvůj blog jsem si zamilovala prakticky od první chvíle, moc ráda sem chodím. Doufám, že s námi prostřednictvím blogu zůstaneš i nadále protože lepší blog o Sherlockovi opravdu neznám. Všechny ty informace, aktuality a překlady. Jsem za ně moc ráda! Do dalších let Ti přeji mnoho spokojených čtenářů, hromadu novinek a ať Tě nikdy neopustí nadšení pro Sherlocka! :-)
Ještě jednou vše nejlepší! A díky za vše  :-)

2 tomato tomato | Web | 2. ledna 2014 v 15:08 | Reagovat

Přeji krásné blogové narozeniny! Hrozně moc jsem si tvůj blog oblíbila, je jeden z mých top, kam chodím nejdříve. Obdivujui tvůj zájem a rychlost s oznamováním nejžhavějších novinek. Máš můj velký obdiv, vážně! Byla bych moc ráda, kdyby tento blog jel hodně dlouho, měl velkou spoustu návštěvníků. Jsem moc ráda, že jsi má Affs a doufám, snad i nadále.
Ještě jednou všechno nejlepší! Moc díky za vše :-) :-)

3 milla-jovovich-fan milla-jovovich-fan | Web | 2. ledna 2014 v 23:42 | Reagovat

Ešte to stíham!!!! VŠETKO NAJLEPŠIE!!!!!!!!! Si najúžasnejši blog o Sherlockovi a pevne verím že narodeniny osláviš aj ďalší a ďalší a ďalší atd. rok!!!! :))

4 Violet* Violet* | Web | 3. ledna 2014 v 18:41 | Reagovat

Peťo, nejdříve se ti opravdu moc omlouvám, že píšu až teď. Moc mě to mrzí.
Za tenhle rok jsi toho stihla udělat opravdu hodně. Novinky o Sherlockovi, Hobitovi, Star Treku, Martinovi a Benedictovi obecně...a také jsou udělala pro mě tu nejdůležitější věc. Kvůli tvému blogu, kvůli tobě jsem propadla Benedictovu osobnímu kouzlu, Martinovu charismatu a tomu geniálnímu dílu jménem Sherlock. Tvé články mě několikrát rozesmály i rozplakaly, navnadily mě na další události, dokázaly mi zamilovat se. A ano, ty jsi se pro mě stala člověkem k životu potřebným, kterého i když jsem v životě neviděla a dokonce jsem ani neslyšela jediné jeho slovo vyřčené z úst, dokázal si urvat kus mého srdce a můj život dělá šťastnějším. Péťo, děkuji ti za všechno, přeji ti nejlepší, co jen znám, doufám, že za rok se tu znova sejdeme. A ano, doufám také, že si budeš stále má slova pamatovat. Protože já si navždy, opravdu navždy budu pamatovat ty krásné okamžiky, kdy jsem si zadala do adresy tvůj blog a v první sekundě mi vykouzlil úsměv na rtech. Což se stalo první den, druhý den i dnes. Vždy. :)♥

5 Koocourka Koocourka | 6. ledna 2014 v 20:39 | Reagovat

Drahá Peťulko, k tomuhle blogu nelze dodat nic než že je zcela fenomenální. Sherlocka sleduju od jeho počátků, miluju Bennyho i Martina, Na tvůj blog jsem narazila v lednu a pak až v polovině roku (teda myslím, že už kolem května, ve zkouškovým :D:D) a teď vím, o co jsem všechno přišla (i když jsem pak všechno pečlivě dočetla:). Protože s čistým srdcem můžu říct, že lepší blog o Sherlockovi prostě neznám. A podle mě prostě neexistuje.
Je to tak, že když vidím začínající blog, který navíc vede dívčina tvého věku, aniž bych se tím chtěla kohokoliv dotknout, je to prostě normální:), nedávám mu víc, než pár týdnů, jen co ji to přejde. Ty jsi z tohodle udělala špičkový blog díky úžasné práci a nadšení, přestože jsi začala v období čekání. Pro mně jsi vážně hvězda, podle níž by se měly řídit všechny blogerky, (i blogeři:) protože jsi to nevzdala a dotáhlas to až zdárného (tak konec to není, takže asi...) vrcholu.
Takže sluníčko, všechno nejlepší a hlavně, brzy nové a ještě lepší (pokud to teda jde) Sherlockovy díly :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter