Březen 2014

Nové fotky ze třetí série

31. března 2014 v 15:43 | Petra |  Photoshoots, Sessions, Magazines Scans SH
Opět se objevilo několik nových fotek ze třetí série, tentokrát je to díl závěrečný - tedy His Last Vow. Na fotografiích můžete vidět Sherlocka, Johna, Mycrofta, Maggnusena a Mary, tedy Benedicta Cumberbatche, Martina Freemana, Marka Gatisse, Lars Mikkelsena a Amandu Abbington.
image host image host image host image host image host image host image host image host

A protože oficiální facebooková stránka Sherlocka dosáhla 3 milionu 'To se mi líbí' poděkovala nám skutečně úžasnou fotografií s Martinem, Benem a Amandou z natáčení The Empty Hearse.

Benedict v magazínu High Life

31. března 2014 v 15:32 | Petra |  Photoshoots, Sessions, Magazines Scans BC
Benedict Cumberbatch nafotil photoshoot a poskytl rozhovor magazínu High Life. Ben si například zajezdil Jaguárem XK-R po ledě, ale také si oblíbil pejsky (kteří si očividně oblíbili jeho), jak můžete vidět na fotkách níže.
Magazín vyjde zítra, takže se určitě v co nejblížší době dočkáme photoshootu i rozhovoru.

image host image host image host image host image host image host

EDIT: Benedict na F1

29. března 2014 v 15:53 | Petra |  Events, Appearances BC
Benedict Cumberbatch se v Kuala Lumpur účastní samých sportovních událostí. Po moderování sportovních cen Laureus se dnes podíval na kvalifikaci na Malaysia Formula One Grand Prix.
BBC 2 poskytl rozhovor, který si můžete poslechnou zde. Už jednou bylo video odstraněno, tak se snad na něj stihnete podívat.
Níže se můžete podívat na několik fotografií Benedicta z F1 okruhu Sepang.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Teď trochu změním téma - Když byl Benedict v jedné malajsijské restauraci, koupil žebrákům, kteří byli opodál, jídlo. Je to sice úplně mimo téma, ale říkala jsem si, že to za napsání sem stojí.
A ještě poslední věc - v Top dívce je plakát s Benedictem. Žádný článek o něm v časopisu není, ale plakát je to opravdu krásný. Jedná se o fotografii z promoshootu ke třetí sérii, zde najdete plakát.

EDIT:
Benedict se byl podívat i na závod samotný. A dokonce na stupni vítezů vyzpovídal Lewise Hamiltona, Nico Rosberga a Sebastiana Vettela. Pokud jste se někdo díval na přímý přenost na Nově, mohli jste tam Benedicta vidět. Bohužel nemůžu nikde najít záznam, pokud ho objevím, dám vám sem odkaz. Benedict byl odporníky velmi chválen, odvedl lepší práci, než pár "expertů" v minulosti.
Na fotkách níže je vidět, že si to Benedict opravdu užíval.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Všechno nejlepší, Louise Brealey!

27. března 2014 v 19:52 | Petra |  Other
Dnes slaví své 35. narozeniny Louise Brealey!
Louise se narodila před 35. lety v anglickém městě Bozeat. Vystudovala historii na Univerzitě v Cambridgi a na Institutu Leeho Strasberga v New Yorku byla na ročním soustředění. Louise není jen herečkou - je to také novinářka a producentka. Loo píše o filmu, umění, hudbě, divadle, módě, cestování, televizi a mnohém dalším. Přispívala do Empire, Total Film, filmfour.com a také byla zástupkyní šéfredaktora v magazínu Wonderland. Další informaci a její práce najdete na oficiálních stránkách.
Loo si zahrála v mnoha divadelních hrách, například The Trojan Women nebo After the End. V minulém roce také zažila svůj scénáristický debut - je autorkou divadelní hry Pope Joan. V nejbližší době jí budeme moci vidět ve filmu Delicious, trailer k filmu si můžete pustit zde.
Ti z vás, kteří mají Twitter Louise jistě sledují a pokud ne, její profil najdete zde.
Talentované, milé, inteligentní, vtipné, krásné, charismatické, prostě vyjímečné Loo přeji hodně štěstí, zdraví, úspěchů v práci i osobním životě. Všechno nejlepší!

Benedict moderoval 2014 Laureus World Sports Awards

26. března 2014 v 18:22 | Petra |  Events, Appearances BC
Benedict Cumberbatch si dnes (2:00 v našem časovém pásmu) na předávání 2014 Laureus World Sports Awards vyzkoušel novou roli - moderátor. Tyto ceny jsou každoročně udělovány sporotovcům za jejich mimořádné výkony v minulém roce. Tento rok se ceny předávaly v malajsijském hlavním městě Kuala Lumpur.
Benedict si roli moderátora vyzkoušel poprvé a reakce na slavnostní ceremoniál jsou smíšené. Podle Twitteru a Tumblr nebyla v chyba v Benovi, ale ve scénáři. Samozřejmě tam bylo několik vtipných a povedených momentů, ale scénář chvílemi vázl. Já to nemůžu úplně posoudit, viděla jsem pouze pár krátkých videí. Několik jich najdete zde (například jak Ben sám sebe 'photobomboval').
Objevují se už i UHQ fotografie - galerie od deareje najdete zde (postupně budou fotky přibývat).
EDIT:
Sestřih toho nejlepšího z předávání 2014 Laureus World Sports Awards.

Benedict na červeném koberci.

Nové fotky z první a druhé série

25. března 2014 v 18:56 | Petra |  Other SH
Opět se objevilo několik nových fotografií z natáčení Sherlocka. Tentokrát ale pocházejí z první a druhé série. Níže tedy můžete zavzpomínat na první případy Sherlocka a Johna.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Nové fotky z druhé epizody třetí série

23. března 2014 v 20:04 | Petra |  Other SH
Dnes se objevilo pár nových fotografií z epizody The Sign of Three. Nevím, jestli se na nás něco chystá nebo nám prostě jenom chtějí udělat radost, ale hlavní je, že máme zase něco nového. Mohli by nám třeba ukázat nějaké nepovedené záběry, to by nás potěšilo ještě více než fotky, co říkáte? :)

image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Nový trailer k Fargo

22. března 2014 v 15:32 | Petra |  Projects MF
Fargo se pomaluje ale jistě blíží a Youtube kanál FX nás zásobuje novými ukázkami. Jako poslední se objevila půlminutová ukázka pojmenovaná Cast - je tedy jasné, že v traileru se představuje herecké obsazení tohoto miniseriálu.
Hlavní roli ztvárňuje Martin Freeman a v traileru můžeme už pořádně slyšet jeho přízvuk.
S každým novým trailerem se na Fargo těším více a více. Vypadá to opravdu dobře.

Hamlet až v roce 2015

22. března 2014 v 15:21 | Petra |  Projects BC
Benedict Cumberbatch si postavu Hamleta ze stejnojmenné hry Williama Shakespeara zahraje až v roce 2015. Za odložení může zaneprázdněnost Benedicta a režisérky Lyndsey Turner.
"Můžu potvrdit, že už probíhají finální dohody s divadlem Barbican." dodala producentka Sonia Friedman. Barbican je jedno z největších divadel West Endu. Se svou kapacitou 1166 sedadel je šance zhlédnout toto divadelní představení mnohem vyšší. To je sice hezká, ale pro nás je mnohem větší šance představení zhlédnout v rámci NT Live. Můžeme pouze doufat, ale myslím si, že to je velmi pravděpodobné.
Příprava a zkoušky samotné budou trvat minimálně šest týdnů, přičemž hra samotná bude na programu divadla Barbican po dvanáct týdnů od srpna 2015.

Benedict předával Duke of Edinburgh's Award

20. března 2014 v 17:45 | Petra |  Events, Appearances BC

Benedict Cumberbach předával The Duke of Edinburgh's Award. Tato charitativní organizace, založená roku 1956, se snaží vytvořit svět, kdy bude každý mladý člověk mít tu možnost naplnit svůj plný potenciál, ať už pochází z jakýkoliv podmínek. Od roky 1956 se už jejich životu-měnícím programu zúčastnilo více něž pět milionu lidí. Poskytují vyvážený program aktivit, který rozvíjí celého člověka - mysl, tělo a duši - v prostředí sociální interakce a spolupráce. Mladí lidé ve věku od 14 do 24 let procházejí třemi úrovněmi, aby získali bronzovou, stříbrnou a zlatou cenu.
A právě cenu nejvyšší - tedy zlatou, předával 85ti oceněným Benedict.
"Je pro mě velkou ctí předávat Duke of Edinburgh's Gold Awards. To, co tito mladí lidé dokázali je fantastické, nejen pro ně samotné, ale i pro jejich komunitu. Jako herec vím, jak moc záleží na dovednostech a zkušenostech, které získali. Bez odhodlání a zanícení bych nebyl tam, kde teď jsem. Všem vám v budoucnosti přeji úspěch."
A protože se ceny jmenují a byly založeny po Princem Philipem, vévodou z Edinburghu, byl i on přítomen a Benedicta uvítal - jak můžete vidět na fotkách níže.
image host image host image host image host
Pokud byste se chtěli dozvědět více o této organizaci, odkážu vás na tyto oficiální stránky.
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter