Benedict předával Duke of Edinburgh's Award

20. března 2014 v 17:45 | Petra |  Events, Appearances BC

Benedict Cumberbach předával The Duke of Edinburgh's Award. Tato charitativní organizace, založená roku 1956, se snaží vytvořit svět, kdy bude každý mladý člověk mít tu možnost naplnit svůj plný potenciál, ať už pochází z jakýkoliv podmínek. Od roky 1956 se už jejich životu-měnícím programu zúčastnilo více něž pět milionu lidí. Poskytují vyvážený program aktivit, který rozvíjí celého člověka - mysl, tělo a duši - v prostředí sociální interakce a spolupráce. Mladí lidé ve věku od 14 do 24 let procházejí třemi úrovněmi, aby získali bronzovou, stříbrnou a zlatou cenu.
A právě cenu nejvyšší - tedy zlatou, předával 85ti oceněným Benedict.
"Je pro mě velkou ctí předávat Duke of Edinburgh's Gold Awards. To, co tito mladí lidé dokázali je fantastické, nejen pro ně samotné, ale i pro jejich komunitu. Jako herec vím, jak moc záleží na dovednostech a zkušenostech, které získali. Bez odhodlání a zanícení bych nebyl tam, kde teď jsem. Všem vám v budoucnosti přeji úspěch."
A protože se ceny jmenují a byly založeny po Princem Philipem, vévodou z Edinburghu, byl i on přítomen a Benedicta uvítal - jak můžete vidět na fotkách níže.
image host image host image host image host
Pokud byste se chtěli dozvědět více o této organizaci, odkážu vás na tyto oficiální stránky.zdroje: cumberbum.tumblr.com
twitter.com
dofe.org
en.wikipedia.org
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nikki Nikki | 20. března 2014 v 18:00 | Reagovat

Ahoj, jmenuji se Aaronek a se svou paničkou soutěžím v soutěži o nej pejska 2014! :) Dala by jsi nám prosím hlas? :) Předem moc děkujeme :*
http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2014/profil/5280/aaron/

2 ♔ SuE ♔ SuE | Web | 20. března 2014 v 18:33 | Reagovat

Na těch fotkách vypadá úžasně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter