Obsazení divadelní hry Richard III. oznámeno

7. května 2014 v 22:07 | Petra |  Projects MF
Toto léto se Martin Freeman představí ve své vůbec první shakespearovské roli, a to hned Richarda III. Zbylé herecké obsazení nebylo známo, ale dnes bylo zbeřejněno, jak se můžete předvědčit níže:
Gina McKee - královna Alžběta
Paul McEwan - král Edward IV./biskup z Ely
Forbes Masson - Hastings
Gerald Kyd - Catesby
Lauren O'Nell - Lady Anne
Paul Leonard - Lord Stanley
Philip Cumbus - Richmond
Simon Coombs - Tyrrel
Mark Meadows - Clarence/Lord Mayor
Maggie Steed - královna Margaret
Jo Stone-Fewings - Buckingham

A teď ještě něco pro pobavení - na Twitteru se s námi Mark Gatiss podělil o velmi vtipnou fotku s Andrewem Scottem z natáčení Sherlocka. Podívat se na ní můžete zde.
Benedict Cumberbatch se v Americe také nenudí. A přítomní fotografové ho nechávají klidným, dokonce jim ještě velmi vtipně pózuje. Opravdu vám doporučuji podívat se sem a sem, nebudete toho litovat, opravdu se pobavíte :D


zdroje: twitter.com
deareje.tumblr.com
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anie Anie | 7. května 2014 v 22:40 | Reagovat

Jak já bych tu hru chtěla vidět! Fotky jak Benedicta (♥ty byly krásné♥) tak Andrewa (ta mě opravdu pobavila) jaem už viděla a musím říct,  že mi zase moc zpříjemnily den, ale zopakovani mi neuškodilo,  ba naopak ještě víc zpříjemnilo už tak příjemný den, takže moc děkuji ; D.

2 Lucia Lucia | 8. května 2014 v 18:31 | Reagovat

Fotky pobavili aj mňa, chudák Benedict, nedajú mu pokoj:) A fotka Adrewa...mňa zákulisie natáčiania vždy fascinuje, lebo človek vidí len výsledok a keď potom vidíte, že "Moriarty" sa pri svojej smrti smial, je to zároveň zarážajúce a celkom prirodzené:)
A teraz trochu odbočím od témy...dnes som pozerala Sherlocka - Reichenbachov pád a znova som sa tak zamyslela, ako nafingoval svoju smrť, pomáhala mu Moly a brat, proste tak rozmýšľam a napadla mi totálne šialená teória...vzhľadom na jeden krátky rozhovor z poslednej časti tretej série. Tam sa Mycroft rozpráva z nejakým úradníkom asi takto:
Mycroft: "Vždy sa stane niečo, prečo bude treba Sherlocka Holmesa."
Úradník: "Ak je to výraz nejakého príbuzenského sentimentu..."
Mycroft: "Nebuďte absurdný, nehodlám sa utápať v nejakej bratskej láske...VIETE, ČO SA STALO S TÝM DRUHÝM."
Čo myslel tou vedou "viete čo sa stalo s tým druhým"?
Je to šialené, ale len mi tak prebleslo hlavou, že Sherlock na konci druhej série naozaj zomrel a teraz je to jeho identické dvojča...totálne šialené a viem, že je to úplna hlúposť, ani neviem, ako mi to napadlo...asi mám prepracovaný mozog:)
To len tak mimo témy:)

3 Karolin Karolin | 8. května 2014 v 23:21 | Reagovat

[2]: To už mě taky napadlo, ale hodně rychle jsem to zavrhla, jinak bych asi brzy zešílela. Uklidňuji se tím, že všichni víme, že Moffat je psychopat, ale TOHLE by už snad neudělal, to už by Doylovy příběhy změnil trochu moc. Navíc přece by Sherlockovu bratrovi nelezla do mindpalace Irene Adler (viz The Sign of Three)! Mě ještě napadlo, že Moriarty by mohl být "ten druhý" bratr.

4 Lucia Lucia | 9. května 2014 v 13:48 | Reagovat

[3]:Aj ja som si povedala, že toto by ani Moffat neurobil:D Keď som to povedala sestre, tak sa nahnevala, že by to prestala pozerať, keby to tak bolo a už druhý deň mi opakuje, že je to blbosť...aj ja to viem, ale prebleslo mi to hlavou...no s tou Irene máš pravdu a s tým Moriartym by to bolo zaujímavé:)

5 Karolin Karolin | 9. května 2014 v 19:43 | Reagovat

[4]: Když mě to napadlo, dost jsem se vyděsila, ztratilo by to kouzlo, kdyby to už nebyl ten pravý Sherlock. Já si myslím, že Moffat si prochází anglické fanouškovské weby a nehorázně se baví teoriemi, co fanoušci vymyslí a tím, jak se všichni nemůžou dočkat další série. No doufám, že má aspoň rozum. :D

6 Lucia Lucia | 10. května 2014 v 18:15 | Reagovat

[5]: Súhlasím, nebolo by to ono...a ak sa baví, tak platí škodoradosť najväčšia radosť:D lebo on vie a my nie:)

7 Mary* Mary* | Web | 14. května 2014 v 18:53 | Reagovat

Benedict naprostá dokonalost. A úplně mě dostala (again) fantazie některých fanoušků. Sherlock a ubrousky (jsem si jistá, že víš o čem mluvím. :D). Andrew je zlatíčko, miláček a totálně Moriartyly. Zbožňuji tyhle fotky a jak je vidět, na natáčení musela být pořádná sranda.
A teď už k Richardovi a Martinovi-nesnáším twitter! totálně všichni píšou, jak mají lístky na Richarda III. a jak se těší, až uvidí Martina. Sakra, a já budu zase jen sedět doma a v rohu brečet jako želva, jak je svět nespravedlivý, že nemůžu bydlet v Anglii. Ale doufám, že NT to zahrne do svého programu. Musí! Tohle je historická událost...achjo, furt mě to tak mrzí. :( :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter