Part I. - Something about us

11. května 2014 v 13:25 |  The Deerstalker Club
První část našeho klubu je tady! Musím říct, že jsem byla příjemně překvapena účastí, dorazily mi emaily od devíti, takže se mnou si můžete níže přečíst deset příspěvků.
Nebudu již dále zdržovat, po kliknutí na celý článek se můžete dozvědět něco více o nás zúčastněných, což je Kimi, Anie, Lucia, Mary*, Shirley Holmes, Jereelee, Karolin, Tomato, Malvína a já :)

Příspěvky jsou seřazené podle toho, jak mi přišly e-maily :)

Kimi
Takže AHOJ! :) Moje meno je Klaudia, ale skoro všetci ma volajú Kimi! :) A občas aj bútľavá vŕba! :) V máji budem mať 16 rokov a bývam v malom a dosť škaredom mestečku v Slovenskej republike. Navštevuje 8-ročné gymnázium a momentálne som v 2. ročníku. Do budúcnosti - chcem vyštudovať Medicínu v Čechách, zameranie psychiatria a potom odísť do krásneho Anglicka, najradšej do Londýna. Ak by som sa mala opísať, tak som veľmi šialené, emotívne, tvrdohlavé, priateľské, stále choré, sarkastické dievča, ktoré je závislé na srande, zvieratách, ktorých mám 10 (8-osmák degu, fretka, činčila plus rybky)! :D A samozrejme som závislá na seriáloch, rada moju zbierku rozširujem a robím to stále. Mám rada najmä na Supernatural, Doctor Who, The Walking Dead, Sturm der Liebe, Sherlock, Teen Wolf a podobne! :D Čiže skoro všetko nadprirodzeno! :D Ďalej milujem prírodu, milujem dážď a aj jeho vôňu, som závislá na ovocí, rada posilujem, rada píšem, milujem knižky, hlavne tie s nadprirodzenom, tento rok končím hudobnú školu, hrám na klavír, taktiež milujem elektroniku, počítačové hry - najviac adventúry, akčné, stratégie, RPG a podobne. V škole milujem anglický jazyk, fyziku a informatiku a nenávidím chémiu, ktorú zúfalo potrebujem, náuku o spoločnosti a slovenský jazyk. Tak to je zatiaľ všetko! :) A upozornenie - rada píšem smajlíky! :)
Anie
Přezdívka: Anie
Věk: 13 ale brzy mi bude 14 (asi za měsíc) :)
Koníčky: čtení, psaní (příběhy, články,…), sledování Sherlocka a Doctora Who
Oblíbené knihy: vše o Sherlocku Holmesovi, Hobit, Pán prstenů, Percy Jackson…
Hudba: The Beatles, The Queen,….
Nejoblíbenější země: Anglie
Oblíbená města: Londýn, Praha,…
Nejoblíbenější a nejvíce nošené oblečení: sako podobné tomu, které nosí 11. Doctor:
Lucia
Ahojte všetci fanúšikovia Sherlocka, ktorí chodia na tento skvelý blog. Takže tu máme prvé zadanie od Peťky. Úprimne povedané, nevedela som, čo všetko by som sem mala o sebe napísať. Nie som osoba, ktorá sa rada zveruje cudzím ľuďom (určite mi rozumiete a dúfam, že som nikoho neurazila - proste som niekedy možno až príliš opatrná).
Čisté fakty o mne sú asi tie, že už niekoľko rokov môžem piť alkohol aj v Amerike, keďže som už dovŕšila 21 rokov :). Ako je vidno, som zo Stredného Slovenska (ktovie, možno je na tomto blogu niekto s kým sa aj osobne poznám :D) Čo sa týka štúdia, vyštudovala som obchodnú akadémiu a momentálne sa mi celkom darí (dúfam, že som to nezakríkla) na Technickej univerzite, kde pokračujem s ekonomikou. Ak mám byť úprimná, až tak ma to nebaví.
Nebaví ma to preto, že som človek, ktorý rád tvorí, vymýšľa a robí svojimi výmyslami radosť ostatným. Myslím, že za ľudí najlepšie hovorí ich práca. Tak ako o Peťke vieme veľa podľa jej postojov a názorov, ktoré píše na blog. Vieme, aké vlastnosti na ľuďoch obdivuje, akých ľudí si váži, čo rada robí... Preto vás odkážem na moju webovú stránku, ak si ju ťuknete, uvidíte tam niečo z mojej tvorby a mojich hobby. Takže tu je, pokojne mi zanechajte komentár :)
Mary*
Life is like a roller coaster. It has its up and downs. But it's your choice to scream or enjoy the ride. - Unknown
Pokud jsou ti někteří lidé souzeni, nikdy není cesty zpět. Simon Pegg se mnou sdílí stejné jméno, přezdívka Martina Freemana je zas zapsána v mém
rodném listě jako příjmení a narodila jsem se na chlup ve stejném měsíci jako má královna Amanda Abbington…jen o 24 dní dříve a o 24 let později. ;)
Jsem člověk milující čaj, který vládne brzkému a stále ještě rozespalému ránu. Jsem člověk, který propadl Oreo sušenkám namočených ve studeném mléce. A jsem člověk, který nikdy neodolá dobré, čokoládové zmrzlině.
Mým útočištěm se stala Velká Británie, propadla jsem kouzlu filmu, stala se fanouškem Sherlocka Holmese, zamilovala si Am
andu Abbington a nakonec mě jeden člověk začal oslovovat jako můj drahý Johne Watsone, což mi vneslo do života naději, že mi někdo věří, spoléhá na mě a má mne rád. Vidím se někde daleko, na britských ostrovech, v malém, dřevem provoněném bytě, kde bych noci trávila s knížkou v náruči a po mém boku by neležel žádný falešný muž, ale věrný a oddaný přítel. Kdy ráno, až bych se probudila, mohla bych vzít tužku a začít psát můj příběh, plný dobrodružství, splněných přání a nalezeného štěstí. Kdy budu tančit v dešti, chodit bosa v ranní rose a smát se ve smutných chvílích. Žít život tak, jako by každý den byl tím posledním. Život bych chtěla brát optimisticky s realisticky nádechem, ale zatím to vypadá na realistický život s pesimistickým nádechem.
A friend is someone who knows all about you and still loves you. - Elbert Hubbard
Přátelství je pro mě jednou z nejdůležitějších veličin v mém životě. Pokud máš přátele, můžeš létat, selhat, bojovat a milovat. A tak, pro přátele bojuj. Jako já. Protože, když najdeš opravdového přítele, který tě má rád a chápe vše, co děláš…ten pocit je jednoduše nádherný.
A tak, můj drahý Sherlocku, buď zde vždy se mnou. Protože já ti slibuji, že tě nikdy nezklamu, což ti budu dokazovat po zbytek života.

Lenka (Shirley Holmes)
Jmenuji se Lenka a je mi 17 let. Své 18 narozeniny oslavím v červnu. Pocházím z Moravskoslezského kraje. Chodím na střední školu maturitní obor- Provoz a ekonomika dopravy. Učím se bohužel německý jazyk- od 4.třídy. Neumím anglicky, což mě neskutečně štve. Z angličtiny umím jen pár slovíček. Bydlím v rodinném domě, máme psa a jmenuje se Casper, také ještě máme kočku Micku. A jelikož jsem alergik, tak jsou oba venku. Pes by byl venku tak jako tak, když je velký. Mám dva starší bratry- jeden má 24 let, druhý 26.
Povaha, vlastnosti.. - Jsem ve znamení Raka, levák, introvert, ale někteří o mě říkají, že jsem opravdu společenská. Zkrátka někdy mluvím docela dost, jindy jen mlčím. Také o mě říkají, že jsem vtipná a je se mnou zábava. A že jsem moc hodná a skromná. Někdy mám dny, kdy jsem pořád veselá, jindy mívám dost špatné nálady. Prostě mám neuvěřitelný měnič nálady, chvíli veselá, potom za chvilku zase smutná, vadí mi, že spíše častěji teď mívám ty špatné nálady než dobré. Ve škole mívám téměř pořád ve tváři jen prázdný výraz, usmívám se jen někdy. A samozřejmě už několik lidí o mě proneslo, že jsem divná. Prý třeba mi jedna holka povídá ,,Ty ráda čteš knihy?." Odpovím, že ano. A ona na to ,,Tak s tebou se bavit nebudu." Tohle vážně nechápu. Jinak jak má každý nějaký styl atd. Dlouho jsem nedokázal o sobě říct jestli vůbec nějaký mám. Někdo je emo, gothic apod.. Nedávno jsem četla o jednom stylu, který na mě sedí úplně přesně, takže jsem nerd- výraz přejatý z angličtiny (nerdy) pro člověka příliš úzce zaměřeného na určitou specifickou oblast lidské činnosti. Má často obsesivně kompulzivní poruchy, bývá samotář nebo komunikuje pouze s podobnými jedinci, s ostatní populací mívá vztahové a komunikační potíže. Mylně bývá považován za málo inteligentního a za velkého podivína. Mezi jeho důležité prvky patří využívání moderních technologií, hlavně internetu a počítačových her, nebo extenzivní holdování populární kultuře, jako je science fiction nebo fantasy, hlavně ve filmové a seriálové podobě.
Dále už nevím, co bych tak sdělila o své povaze atd. Jinak mě se zkrátka líbí být jiná, než ostatní. No a co, tak se mi líbí seriál Sherlock, tak ráda čtu knihy... Nevidím na tom vůbec nic špatného. Každému se zkrátka něco líbí.
Koníčky, zájmy... - Miluji filmy, knihy- např. Eragon, (od Sira A. C. Doyla jsem četla zatím jen 4.kapitoly- Studie v růžové, bohužel jen na netu, knihy se mi zatím nepodařilo sehnat), nyní mám rozečtenou knihu od Dana Browna- Ztracený symbol, také mám ráda seriály- hlavně Sherlock, filmů mám oblíbených opravdu hodně např. Iron man 1,2,3, Sherlock Holmes 1 a 2, Harry Potter hlavně 3,5,4 díl.., Chaplin, Avengers, Temný rytíř, Kiss kiss bang bang, Láska nebeská, filmy X-men hlavně 1,2, X-men origins Wolverine, Forrest Gump... , líbí se mi různé žánry- sci-fi, fantasy, mysteriózní, krimi, komedie, akční, historické, dobrodružné, drama, romantické, muzikály, thrillery atd... Ráda poslouchám hudbu, ale nedokážu říct úplně konkrétně, co poslouchám, zkrátka poslouchám všechno možné např. se mi líbí písničky - Robert Downey Jr.- Man like me, RDJ.- Broken, RDJ.- Little Clownz, Pink- Just give me, Imagine Dragons- Radioactive, AC DC- Shoot to trill, AC DC- Back in black, Enrique Iglesias- Finally found you, Aerosmith- I dont want to miss a thing..... Dále si někdy ráda kreslím, i když v mém případě spíše čmárám, neumím kreslit. (smích)...
Další koníčky, zájmy atd.- Cyklistika, PC- hry, tanec- avšak já neumím tančit. Mám také ráda divadlo, do kterého se bohužel moc nedostanu. V roce 2011 jsem se rozhodla, že zkusím psát povídky, zatím mám jednu rozepsanou a to Iron mana, něco z filmu tam je, ale jinak to vymýšlím sama, na starý blog jsem zveřejnila 14.dílů, teď je postupně přemísťuji na svůj současný blog- my-mysteriousworld. A samozřejmě se chystám napsat i další díly. A bloguji vlastně od roku 2009, nyní mám už třetí blog, který mi doufám vydrží, co nejdéle. Mám blogování ráda, i když v poslední době buď nebyla nálada, nebo čas.
Oblíbení herci- Můj úplně nejoblíbenější herec je Robert Downey Jr., jsem jeho fanynka už 6 let. Další jsou: Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Hugh Jackman, Jude Law, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Daniel Radcliffe a spousty dalších...
Ještě jsem zapomněla na jednu věc. Úplně jsem tam zapomněla napsat jednu svou vlastnost a to, že jsem velký snílek. A také to, že nemám ráda lži, faleš a namyšlené lidi. Teď už by to mělo být fakt všechno.
Terka (Jereelee)
Jmenuji se Terka (avšak na tvém blogu komentuji pod přezdívkou Jereelee). Je mi 17 let a jsem z malého města Kravaře v těsné blízkosti Opavy. Navštěvuji Mendelovo gymnázium, které je zaměřeno především na přírodní vědy. Co se týče předmětů, nejraději mám angličtinu (překvapivě :D), fyziku, biologii. Nenávidím matematiku, ale na tom se asi shodneme (skoro) všichni ;). Jsem příšerně plachý člověk a neumím si najít kamarády, natož si je udržet (ale když už, tak jsem věrná až za hrob). Jinak jsem jako přerostlé dítě, nevydržím chvíli sedět a pořád musím něco zkoumat. Nebaví mě malování, kluci, párty. Baví mě lítat v přírodě a hledat divokou zvěř a její stopy (chvála bohu, že v naší oblasti je takových zvířat až až). Hmm.... Mým oblíbeným knižním žánrem je fantasy a sci-fi (a proboha nic romantického!!!- Johnlock fanfictions je vyjímka samozřejmě), i když v poslední rok jsem se věnovala četbě Sherlocka Holmese. Ve volném čase kreslím, čtu, jsem na Tumblru, chodím se psem do přírody. V budoucnu bych se chtěla věnovat vesmíru - pracovat v observatoři atd. nebo se stát pracovnicí v knihovně, útulku. To by bylo prozatím vše (doufám, že to stačí....?), těším se na další téma. :)
Karolin
Jmenuji se Karolína, komentáře tu píšu pod jménem Karolin. Narodila jsem se před čtrnácti lety v Praze, kde stále bydlím. Jsem jedináček a nemyslím, že se to kdy změní. Jsem vysoká a štíhlá. Mám tmavé, skoro černé vlasy, které podtrhují bledost mého obličeje. Mé oči jsou zelenohnědé, orámované výraznými černými řasami a obočím.
Mám ráda přírodu, filmy, čtení, plavání a mojí oblíbenou zpěvačkou je Zaz. Oblíbených filmů mám celkem dost a můj nejoblíbenější seriál je, snad ani netřeba psát, Sherlock.
A teď přichází ta těžší část - jaká jsem? Nejsem trpělivá. Nesnáším lidi, kteří neříkají svůj názor jen proto, aby se někomu zalíbili. Ráda se směju a diskutuji téměř o čemkoli.
Když mám volno, většinou mě najdete hluboce ponořenou do knihy. Tak hluboce, že asi ani nebudu vnímat, co mi říkáte. Mám ráda detektivky, fantasy, nemám ráda žánry, u kterých se nemusí myslet. Pro filmy platí to samé. Miluji déšť, mlhu i bouřky, zkrátka takové počasí, které většina lidí nazývá pochmurným. Většina lidí by z toho asi usoudila, že jsem melancholik, ale není tomu tak. Mým snem je být spisovatelkou a taková atmosféra mě vždy inspiruje k vymýšlení příběhů, z nichž některé jsou napsané na papíře, ale většinu z nich nosím v hlavě. (Na svoji případnou obhajobu bych asi měla dodat, že v době psaní tohoto textu jsem zrovna měla tvůrčí krizi, protože na obloze nebyl ani mráček.) Ale jelikož spisovatelka není povolání, kterým by se člověk snadno uživil, moje budoucnost je ještě na pár let nejasná.
To je asi vše, co bych o sobě pro začátek napsala, těším se na další témata, z dalšího psaní mě snad poznáte líp!
Tomato
Něco o mé skvostné maličkosti
Na blogu vystupuji už přes rok jako Tomato, ale mé pravé jméno, které je (snad) zapsáno v mém rodném listě zní Veronika. Sice s ním nejsem úplně na 100% spokojená, ale dá se s tím přežít. Narodila jsem se ve znamení Blížence, konkrétně 5.6. 2000 (př.n.l). Ano, teprve mi bude čtrnáct. Bohužel na svůj věk, ale nevypadám, vypadám tak na jedenáct. Proč? Jsem malá, 150 cm jsem dosáhla teprve před rokem a půl. Moje reakce zněla: "Konečně můžu sedět vpředu!" Ne, že bych vpředu nikdy neseděla..
Jaká jsem, na to se asi mnozí z vás ptají. Jsem vcelku normální holka, která nenávidí pozornost. Pokud se na mě dívá víc jako dva páry očí zrudnu a seknu se. Nesnáším pozornost všeho druhu, a proto se nahlas vyjadřuji jen tehdy, když to uznám za vhodné. Znáte to. Někdy se prostě nehodí říct, co si myslíte. Někdy je prostě lepší na vše kývnout a myslet si svoje. Navíc se mi vždy svůj názor nepovede svůj názor prosadit, jelikož někteří mě asi nikdy nepochopí. Všichni říkají, že jsem milá a přátelská a že je prý se mnou sranda. Chyba lávky, jsem panovačná, sobecká a občas se chovám povýšeně, ale to jen občas. Snad. Když mě někdo extrémně naštve jsem schopná vraždit. Ten, kdo mě zná ví, že se mnou je i není lehké pořízení. Jsem i sarkastická, nikdy nezapomenu prohodit nějakou tu štiplavou poznámku. Dochází mi, že tím asi lidem kolem sebe hodně štvu.
Většina lidí, neví proč nerada mluvím nahlas. Je to tím, že už přes dva roky bojím mluvit nahlas před cizími, jelikož mám problém s mluvením. Mluvím rychle a někdy i koktám. Stále se toho nemůžu zbavit, a tak píšu a přemýšlím potichu. Blog je pro mě útěchou, kde nemusím mluvit. Blog, blog. Věc, na které mi dost záleží. Baví mě to, prostě to miluju! Ti z vás, kteří na mém blogu ví, že jsem obrovská fanynka Marvel filmů, Sherlocka Holmese a Doctora Who. Tyto tři věci mě natolik zaujali, že jimi neustále zabývám a trávím u nich větší část svého volného času. Zamilovala jsem si! Nesmím opomenout Star Trek, Hunger Games, Harryho Pottera, Hobbita...a tun dalších podobných věcí. Ujíždím na seriálech a filmech.
Mým největším snem je dostat se do Anglie a celou ji procestovat. V budoucnu bych se ráda věnovala psani nebo překládání, a tak uvažuji o studii jazyků či žurnalistiky. Na to mám, ale ještě čas. Myslím.
Jsme knimohol s hlavou v oblacích, který zatraceně hodně miluje oblečení. Snad jsem vás nevyděsila, naopak zaujala. Teď mě máte přečtenou, moc ráda vás poznávám
Vaše Tomato
Malvína
Takže, niečo o sebe. Nakoniec prekvapivo ťažké zadanie, nečakala som, že mi to bude toľko trvať. Ale možno je to tým, že termín bol vždy mojou inšpiráciou a desiateho je naraz tu... Takže: mám 36 rokov (mimochodom, nie je to také strašné, ako to znie...) som vydatá a mám malé dieťa. Počas rokov na materskej som prestala odsudzovať Joannu Kramerovú a iné zúfalkyne, ktoré utečú od dieťaťa, aj všetkých narkomanov, ktorí unikajú z reality pomocou legálnych aj nelegálnych prostriedkov a ja sama som sa stala totálne závislou od... no áno, od seriálu Sherlock. Našťastie pre moje dieťa, objavila som ho až po tom, čo podrástlo natoľko, že si dokáže samé podať pohár vody. Keď sa nad tým zamyslím, mám k tomu proste sklony.. Milujem knihy a filmy, k tým obľúbeným sa rada vraciam a ich svety vždy boli pre mňa vítanou alternatívou toho skutočného. Akurát v tomto prípade to prežívam oveľa intenzívnejšie. Ešte som však neprišla na to, čo je príčina a čo následok - či ma tento seriál tak vzal preto, lebo zažívam pre mňa neobvyklú a celkom novú životnú situáciu, alebo naopak, možno by to pre mňa nebolo tak náročné, keby som bola viac pri zmysloch (a menej v Baker Street). Takže, ak sa vyjadrujem trocha nesúvislo, je to hlavne tým, že mojím základným pocitom je momentálne únava. Cez deň totiž kreslím traktory a dinosaury, v noci hltám sherlockovské fan fiction poviedky... Inak som celkom seriózna osoba, zamestnaná v banke. Povahou optimistická perfekcionistka, presvedčená, že poriadok je základ, potom zvládnem všetko:-) Netuším, či to má vyzerať nejak takto alebo celkom inak a čo napíšu ostatní. Každopádne ďakujem za nápad a teším sa na článok! Malvína
ehm ehm a na závěr něco o mém podivném já
Petra. 16. Česká republika. Tak to by stačila ne? Dobře, přestanu se snažit být vtipná, protože to mi nikdy nešlo.
Tak co bych vám o sobě řekla? Jsem člověk, jehož život neměl žádný cíl a význam, dokud neobjevil své srdce ve fiktivních postavách a úžasných lidech s neuvěřitelným talentem. Ani se nechce věřit tomu, jak rychle se stali moji součástí a jak mě… opravili.
Jsem velmi tvrdohlavá, upřímná, náladová, sarkastická a ironická a můj smysl pro humor je velmi prapodivný. Nedávám moc najevo svoje pocity, ne že bych nechtěla, jenom je to pro mě…těžké. Ale uvnitř jsem jedna velká emoční horská dráha.
Jsem člověk, který doufá, že se jednoho krásného dne probudím a nebudu muset poslouchat a vidět ty (stojí mě to velké úsilí nemluvit sprostě) příšerné kecy plné předsudků. Věřili byste, že je láska, která je zakázaná? Už se nemůžu dočkat toho dne, kdy přestane být používáno pohlaví a sexualita jako urážka. Tohle je hlavní důvod, proč se tak často hádám s televizí.
Pokud na tento blog chodíte pravidelně, nejspíš jste vypozorovali, že zbožňuji umění. Všeho druhu. Divadlo, film, televize, hudba, malířství, sochařství, literatura, fotografie,… Je jen málo věcí, které mě dokážou naplnit tak jako umění. Kdybych měla vypisovat všechny mé oblíbence, byl by to skutečně dlouhý seznam, takže ho pro dnešek vynecháme (pokud byste to ale opravdu toužili vědět, najdete ho na mém blogu na Tumblr zde). Tady vám řeknu jenom jediné jméno - Vincent Van Gogh.
"My friends have always been the best of me" - The Doctor in Doctor Who
Napsala jsem, že jen málo věcí mě dokáže tolik naplnit, jako umění. Tou druhou stejně podstatnou věcí je přátelství. Moc přátel nemám a ty největší a moji nejmilovanější jsou ti, které jsem poznala na internetu. Jsem neskutečně smutná, že nemůžu vidět z očí do očí, ale to nic nemění na tom, jak důležití pro mě jsou. Nechápu jak člověk jako já může mít tak dokonalé, úžasné a prostě perfektní přátele. I love them with all my heart… ♥
Co dalšího mám ještě ráda - jednoznačně historii (hlavně období druhé světové války) - pokud si chcete popovídat o Winstonu Churchillovi, Alanu Turingovi, Emmeline Pankhurst - budu vás navždy milovat. A pokud pohlédneme mnohem mnohem dál do minulosti - nevím proč, ale vždycky jsem měla ráda dinosaury. A ještě taky citáty, ZOO, čaj, ČOKOLÁDU, řekla jsem citáty?
Miluji psaní a kreslení. Ani v jednom nejsem nijak dobrá, ale neuvěřitelně mě to uklidňuje. To co tím myslím, nádherně shrne tato věta - "Writing is a form of therapy; sometimes I wonder how all those who do not write, compose or paint can manage to escape the madness, melancholia, the panic and fear which is inherent in a human situation." - Graham Greene
Rychle od quotes pryč, nebo jich sem dám miliony. Myslím,… že už by to stačilo. Řekla jsem vám, že jsem občas velmi ukecaná? Nejspíš jsem vás měla na začátku upozornit.
"The whole of life is just like watching a film. Only it's as though you always get in ten minutes after the big picture has started, and no-one will tell you the plot, so you have to work it out all yourself from the clues." - Terry Pratchett, Moving Pictures
I had too ;)

Tak a to je všechno. Musím říct, že všechny vaše příspěvky jsou úžasné a už se nemůžu dočkat příštího kola, jehož téma vypíšu někdy příští týden :)
Ještě jednou vám všem moc děkuji za příspěvky :) ♥

Fandom is, essentially, the collective refusal of thousands of people accross the world to be passive about the media they are exposed to. I just wish people from the outside would realize how great it truly is.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Anie Anie | 11. května 2014 v 16:28 | Reagovat

Tak to vypadá, že jsem tu nejmladší i Tomato mě o pár dnů předběhla. A taky jsem toho o sobě napsala nejmíň, ale já prostě dokážu psát skoro o všem jen ne o sobě (občas dělám to, že některé své vlastnosti atd. dám nějaké své vymyšlené postavě, ale tím to končí, takže se moc omlouvám za krátký a nezáživný text, příště to snad dopadne líp). Jinak chci říct, že všem ostatním se popisy sebe samých moc povedly a že skoro se všemy mám něco společného (a není to jen obliba "až závislost" Sherlocka, ale i jiné věci). Děkuji Petro za tento úžasný nápad :).

2 Malvína Malvína | 11. května 2014 v 19:31 | Reagovat

Prepanajana,kde su vsetky zeny mojho veku?Strikuju,ci co?!Alebo je chyba vo mne?;-)No,tusila som,ze tu nebudem najmladsia,ale toto...ach jaj.

3 Karolin Karolin | 11. května 2014 v 20:14 | Reagovat

Bylo skvělý nápad napsat nejdřív něco o sobě. Zjistila jsem (podobně jako Anie), že se všemi mám něco společného, zvláště pak ten "anglický sen", o kterém jsem zapomněla napsat. Chci v dospělosti co nejdřív odletět daleko do Anglie, bydlet v Londýnském bytě nebo i domě mimo Londýn a tam ŽÍT... Jestlipak se to někdy stane? No, zase jsem se zasnila, každopádně, půjdu za svým cílem a uvidím co a jak. Všem se to povedlo, máme tu výběr deseti největších závisláků na Sherlockovi v Česku a Slovensku!:D

4 Karolin Karolin | 11. května 2014 v 20:16 | Reagovat

A Petro o období druhé světové války bych si s tebou klidně a ráda popovídala!

5 Anie Anie | 11. května 2014 v 20:38 | Reagovat

[3]: Copak tu všechny chceme žít v Anglii?! Co na té zemi máme?! No jo je to krásná zěmě plná úžasných lidí a míst s úžasnou atmosférou! Třeba se za pár let potkáme... v Anglii :).

[4]: Tak to bychom byli tři, kdo by si o období 2. světové války popovídal...slušný počet na to že jsme holky (tedy u nás v třídě moc takových holek není, bohužel, takže si moc nepopovídám):).

6 Kimi Kimi | Web | 11. května 2014 v 21:14 | Reagovat

[3]: Presne! D:

[5]: To je úplne super! :D to s ANGLICKOM! :)

A BTW Teší ma! :D

7 Karolin Karolin | 11. května 2014 v 21:28 | Reagovat

[5]: Nedávno jsem byla v Anglii na výměnný pobyt, 10 lidí ze školy, bydleli jsme v rodinách a ty holky (byly to jenom holky) pak přijely sem. Byli tam moc milí a nikomu se odtamtud nechtělo. Ale ty Angličanky měly rády jen holčičí filmy a Disneyho, prostě jen to, u čeho se nemusí myslet! A moje Angličanka neměla ráda Sherlocka a to jsem si myslela, že mě zachrání až se u nás budeme dívat na na televizi! Skončilo to tak, že jsme se dívaly na Nanny McPhee a já tiše trpěla...

8 Anie Anie | 11. května 2014 v 21:54 | Reagovat

[7]: Asi záleží, na koho zrovna natrefíš...

9 Karolin Karolin | 11. května 2014 v 22:20 | Reagovat

[8]: Ale takových bylo všech deset! Snad z toho vyrostou:) Ale na tom, že miluju Anglii to nic nemění!

10 Lucia Lucia | 12. května 2014 v 8:59 | Reagovat

[2]:Kľud, to nič...ja som si myslela, že som tu najstaršia a normálne ma to trápilo, ale potom som si pomyslela - niekto stále číta všetky profily na facebooku a niekto rád pozerá Sherlocka...a teda na veku nezáleží:)

11 Malvína Malvína | 12. května 2014 v 10:23 | Reagovat

Lucia: Ďakujem - a máš pravdu, aj ja som si povedala niečo podobné... Facebook som zrušila, lebo ma prestalo baviť súťaženie o najexotickejšiu fotku dieťaťa na dovolenke. Hahaha, sú zaujímavejšie veci na svete, no nie?

12 Lucia Lucia | 12. května 2014 v 12:01 | Reagovat

[11]:Presne tak, takže si užívajme tento blog a naše nadšenie pre Sherlocka...lebo je lepšie, aby nás niečo nadchlo ako byť unudeným a frustrovaným človekom:)

13 Petra Petra | Web | 12. května 2014 v 15:20 | Reagovat

[2]: Znám několik fanynek, kterým je přes třicet nebo čtyřicet. A na věku vůbec nezáleží! :)

14 Anie Anie | 12. května 2014 v 18:00 | Reagovat

[2]: Na věku nezáleží hlavně, že jsi oddaná fanynka:).

15 Karolin Karolin | 12. května 2014 v 18:31 | Reagovat

[2]: Chyba? Ne! Naopak! Ti, kteří Sherlocka neviděli, přichází o obrovský zážitek. A když člověk vidí fotky fanynek z Anglie, jsou častokrát starší než většina z nás tady.

16 Malvína Malvína | 13. května 2014 v 16:46 | Reagovat

Díky baby :-) máte pravdu. Inak, k tomu Anglicku, môj brat (má 20) sa minulú jeseň proste zbalil a odišiel tam... našiel si prácu a bývanie a zatiaľ je nadšený. Ja som si nikdy nemyslela, že by som bola schopná žiť inde ako DOMA, ale začínam trocha ľutovať, že som svoj čas prešvihla...

17 Mary* Mary* | Web | 14. května 2014 v 18:44 | Reagovat

Naprosto nádherný nápad a sen, který se uskutečnil. usím říct, že všechny příspěvky se neskutečně povedly, pobavila jsem se, zasmála se, chvilkami jsem jen tak tak držela slzy na uzdě a zjistila, že kolem nás je plno skvělých lidí. Máme s holkama mnoho společného-Sherlocka, Anglii, psaní, sny...je toho hodně! :D
A jako většina, i já se těším na další téma, které určitě bude stejně ne-li lepší než toho! (Stále hádám, jaké vybereš) ;)

18 Tomato Tomato | E-mail | Web | 16. května 2014 v 14:55 | Reagovat

Jaj! Jedna z nejmladších..je to poznat :)
Opravdu to byl skvělý nápad, protože ráda poznám blogerky kolem sebe. Navíc některé věci máme společné, což je také skvělé.
Těším se na další část ;) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter