Červen 2014

Benedict na natáčení Black Mass

26. června 2014 v 18:36 | Petra |  Projects BC
Zprávu o tom, že se Benedict Cumberbatch přidal k obsazení filmu Black Mass mi úplně unikla, za což se omlouvám.
Film vypráví pravdivý příběh Whitey Bulgera (vrah a někdejší osobnost organizované kriminální činnosti), Billy Bulgera (bratr Whiteyho, striktně dodržující zákony), FBI agenta Johna Connellyho programu FBI na ochranu svědků, vytvořeného J. Edgardem Hooverem.
Roli Billy Bulgera převzal Benedict po australském herci jménem Guy Pearce. Johnny Depp se představí v roli Whiteyho a v dalších rolích budeme moci vidět Dakotu Johnsson, Juno Temple, Joela Edgertona a další. Režie se ujal Scott Cooper, který zároveň předělal prvotní verzi scénáře Marka Mallouka. Oba dva pánové se inspirovali v knize od Gerarda O'Neilla a Dicka Lehra.
Benedict a Johnny Depp v jednom filmu s tak zajímavým námětem - už se nemůžu dočkat! Prozatím si musíme vystačit s fotografiemi z natáčení.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host

Nové fotografie z The Imitation Game

23. června 2014 v 20:03 | Petra |  Projects BC
Tento den se před 102 lety narodil Alan Turing. Jeho význam v matematice a kryproanalýze byl a je bezpochyby nesmírný, bohužel mu to ale v jeho osobní životě nebylo navráceno. Právě naopak.
Ale teď se zaměříme na film. Filmoví kritici a odborníci měli šanci snímek The Imitation Game vidět a reakce jsou velmi dobré. Převážná většina film po zhlédnutí ocenila tím nejvyšším hodnocením. Nechci to zakřiknout, ale mluví se o tom, že Benedict Cumberbatch je zatím tím největším adeptem na... ehm ehm... jednu takovou zlatou sošku.
Benedictův dechberoucí výkon byl mnohými nazván jedním z jeho nejlepších a dokonce i tím nejlepším vůbec. Pokud je to pravda, o čemž nepochybuji, tak se po zkušenosti s Benovým neuvěřitelným talentem, máme slutečně na co těšit.
Režisér filmu oznámil, že hlavní zaměření filmu je na Alanův boj s tlakem společnosti, který ho tak výrazně ovlivnil, a to rozhodně ne v kladném slova smyslu.
Níže se můžete podívat na tři promotional fotografie z tohoto filmu, které se objeví v příštím vydání magazínu Empire.

image host image host image host

Už jsem zpátky :)

22. června 2014 v 19:40 | Petra |  Blog
Už v pátek jsem se vrátila z Itálie, ale sobotu jsem víceméně celou prospala a dneska jsem byla v kině, takže se ozývám až teď. Doufám, že jste se měli všichni dobře a těm, kteří ještě navštěvují školu přeji, ať se jim podaří všechny zkoušky a nebo ať mají krásné vysvědčení.
Jak jsem to tak průběžně sledovala, o žádnou velkou novinku jsem nepřišla, ale objevilo se několik fotek k Third Star, takže to jsem co nejdřívě přídám :)

Neptejte se mě, proč zrovna sem dávám tuhle písničku, prostě jsem ji viděla na Youtube. Jak dlouho už to je, co jsem jí poprvé slyšeli...

EDIT:
Problém si posláním příspěvku od Tomato se již vyřešil, tak si její příspěvěk bežtě hned přečíst, je totiž skutečně krásný. Stejně jako ty od vás ;) :)

Třetí série a móda

19. června 2014 v 11:59 | Petra |  Other SH
PŘEDNASTAVENO
Kostýmy jsou nedílnou součástí Sherlocka - dokážete si ho například představit bez kabátu Belstaff? Já tedy rozhodně ne... :)
Níže si můžete přečíst rozhovor s kostymérkou Sarah Arthur mimo jiné i o již zmíněném kabátu.

O SHERLOCKOVĚ OUTFITU
"Opravdu jsme Sherlocka moc nezměnili, tuhle sérii má nové obleky, ale pořád jsou Spencer Hart. Pořád používáme košile Dolce&Gabbana, protože sedí jeho postavě. Obleky jsou, opět, elegantní a rovné a jeho výšce také sedí. Už to mám v oku od té doby, co jsem to navrhovalo pro první sérii vím, že tento outfit sedí."
O VÝMĚNĚ KABÁTU
"Uvažovali jsme o novém kabátu pro tuto sérii - přemýšlíte o tom, jak dlouho bude něco takového zajímavé - ale je velmi těkžé to změnit, protože to je víceméně Shelrockova součást. Myslím, že celkem máme čtyři. Všechno to jsou originály. V první sérii jsmě měly tři, ale pak nám Benedict ten svůj štědře daroval. Jeden z nich jsme museli upravit, aby seděl - aby nevypadal komicky velký - takže ten Benedict opravdu nemůže nosit. Ale samozřejmě je potřebujeme, protože je hodně kaskadérský kousků a akce. Bohužel je Belstaff, kdo ví proč, nechce dát znova do prodeje - chtěli jsme jich mít víc, než jich máme a snažili jsme se, ale nemůžeme je nikde sehnat. Myslím si, že to vůbec nebyl kabát na masový trh."
O NOVÝCH DETAILECH SHERLOCKA
"Nemyslím si, že si někdo někdy všiml, ale Sherlock nikdy neměl bílou košili, nosil světle modrou a světle šedou, ale nikdy jsme mu nedali bílou. Kvůli barvě obleku jsme se rozhodli, že ho nechceme mít v černobílé. Ale v první epizodě, jsme potřebovali bílou košili kvůli scéně, ve které je číšník. Takže se neustále snažíme přinášet nové prvky, abychom to učinili zajímavější. Později v sérii budou na Benedictovi představeny nové barvy. Začali jsme u 5. listopadu a dostali jsme se až k jarní svatbě a takovým věcem, takže jsme dala dohromady barvy, aby decentně ukázali vývoj série."
O LOVECKÉ ČEPICI
"Jakmile se to objevilo ve scénáři k druhé sérii, měli jsme jich několik a dohodli se na této. Vyhledala jsem si to na internetu a tato byla ze Skotska.... nevzpomínám si od koho. Není to Harris tvíd, ale nějaký tvíd to je. Také jich máme několik - vždycky se ujišťujeme, že jsme pro každý případ zajištění."
O NOVÉM VZHLEDU JOHNA
"Martin Freeman - Watson - se trochu změnil, protože si myslel, že ztratil Sherlocka a potkal Mary. A samozřejmě má knír. Jediná věc, která se na něm změnila, byl nový kabát - snažili jsme se reprezentovat jeho náladu. A samozřejmě, když si to urovná se Sherlockem, vidíme ho znova v jeho starém věrném Haversacku.
O MYCROFTOVI
"Mycroft má mnohem více tradičnější vzhled - je mnohem více formální než Sherlock. A Mark Gatiss se obléká vkusně ve svém vlastním stylu, samozřejmě. Takže jsem našla nějaké originální obleky od Gieves & Hawkes. Ale většina jeho obleků přišla od Crombie. Takže několik obleků a jeho svrchník, což vidíme na začátku, přišli odtamtuď."

ZADÁNÍ: Part III. - Všechno nejlepší, Benedicte!

17. června 2014 v 9:59 | Petra |  The Deerstalker Club
PŘEDNASTAVENO
Jak jistě všichni víte, 19. července slaví své narozeniny Benedict Cumberbatch. A tak jsem se rozhodla udělat třetí kolo našeho klubu trochu speciální. Sherlocka necháme pro jednou stranou stranou a zaměříme se na jedinečnou osobnost Benedicta.
Úkol je jednoduchý - piště o Benedictovi. Nemusí to být přímo přání k narozeninám, klidně piště o tom, proč ho máte tak rádi - forma textu je jen na vás.
Momentálně je uzávěrka 18. 7., ale může se stát, že někam pojedu - tím pádem by se mohl termín mírně posunout. Ale s velkou pravděpodobností tomu tak nebude. Pokud náhodou ano, budu vás předem informovat :)

TÉMA: Všechno nejlepší, Benedicte! (není nutné, aby to bylo přímo přání k narozeninám)
ODESLÁNÍ: do 18. 7. 2014 na email: sherlocked.petra@gmail.com, připojte jméno/přezdívku a pokud máte tak blog, pokud chcete můžete připojit i fotografii nebo obrázek

Jak tady nad tím tak uvažuji, dalo by se to uvést do úplné dokonalosti - naše texty přeložit do angličtiny a poslat je Benedictovi. Ale na to už je asi bohužel málo času :/ Teoreticky by se to dalo stihnout, ale nevím nevím... :D Musíme si to do příštího roku zapamatovat!
No nicméně... hodně štěstí se psaním a moc se těším na vaše přípěvky! ♥ ♥ ♥


Part II. - Co se vám vybaví, když se řekne Sherlock?

15. června 2014 v 15:02 | Petra |  The Deerstalker Club
Druhá část našeho klubu je tady! Opět musím říct, že všechny vaše příspěvky jsou skvělé a nemůžu se dočkat kola dalšího!
Jenom bych chtěla upozornit Tomato - v jejím mailu jsem nenašla žádnou přílohu s textem. Nejspíš se jenom někde stala chyba, takže když mi to znova pošleš, přidám to sem!
Nebudu dále zdržovat - klikněte na celý článek a přečtěte si, co se nám vybaví, když se řekne Sherlock.

16. - 20.6. jsem v Itálii!

13. června 2014 v 20:15 | Petra |  Blog
Příští týden vás bohužel (bohudík) opustím - jedu totiž se školou do Itálie. Čeká na mě Řím a Florencie. Předpověď vypadá zatím přívětivě, takže vám asi neumřu horkem a vrátím se nazpátek v pořádku.
S velkou pravděpodobností se tady objeví přednastavený článek (články) - jeden už mám rozepsaný, takže by tady něco nejspíš mělo být. Určitě bude vypsání dalšího kola našeho klubu, tentokrát na trochu speciální téma ;) Vím, že budou prázdniny, ale bude na to měsíc, takže to snad bude stačit.
A upozornění - zítra máte poslední den na poslání druhého kola!

Všem vám přeji krásný den! :) ♥ xoxo

Trailer k Tučňákům z Madagaskaru

11. června 2014 v 18:26 | Petra |  Projects BC
Benedict Cumberbatch se v novém animovaném filmu od tvůrců Madagaskatu proměnil do vlka a nutno říct, že podoba je na první pohled vidět. A už jen kvůli krásnému hlasu stojí se na tento film podívat.
Tučňáci z Madagaskaru se do kin dostanou 26. listopadu 2014 a my se zatím můžeme podívat na první oficiální trailer.


Sherlock: Chronicles

10. června 2014 v 18:32 | Petra |  Other SH
Dnes přináším jednu velice příjemnou zprávu - od 23. října 2014 bude na pultech (ehm imaginárních pultech) Amazonu ke koupi nová kniha Sherlock: Chronicles.
Kniha plná dříve neviděného materiálu, včetně rozhovorů se štábem a hereckým obsazením, od vytváření příběhů a scénáře až po obsazení, kostýmy, scény, rekvizity, hudbu a mnohem víc. Každá z epizod všech tří sérií je vzpomenuta těmi, kteří se na jejich vytvoření podíleli. Obsahovat bude více než 500 fotografií, návrhy kostýmů, scény a dalších.
Obálka knihy ještě nebyla zveřejněna, ale už si jí můžete přeobjednat zde za přibližně 750 korun.
Už jsem mamku informovala, protože fotky a hlavně návrhy - to je moje! :) ♥

Zkoušky Richarda III.

9. června 2014 v 16:36 | Petra |  Projects MF
Zkoušky divadelního představení Richard III. jsou v plném proudu. A aby taky ne, když se premiéra uskuteční už 1. července.
Martin Freeman se nám v této tragédii od Williama Shakespeara představí jako hlavní postava celého příběhu, tedy Richard III. Nepochybuji o tom, že Martin nám opět ukáže, jak skvělý herec je. A nám nezbývá, než jen doufat, že se na to budeme moci podívat taky - ať už na DVD nebo v rámci NT Live (prosím prosím pěkně prosím).
Zatím se můžete pokochat dvěma fotografie ze zkoušek + plakátem. A že je čím se kochat ;)
image host image host image host

Od Martina odběhnu k Benedictovi - kdysi dávno jsem zde informovala o tom, že si Benedict Cumberbatch zadabuje postavu ve filmu Tučňáci z Madagaskaru - a už konečně víme, jak bude jeho postava vypadat. Není to človek! Hned od prvního pohledu mi je ten vlk sympatický - a je to celý Benedict, co říkáte? :D Přesvědčte se sami zde.
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter