16. - 20.6. jsem v Itálii!

13. června 2014 v 20:15 | Petra |  Blog
Příští týden vás bohužel (bohudík) opustím - jedu totiž se školou do Itálie. Čeká na mě Řím a Florencie. Předpověď vypadá zatím přívětivě, takže vám asi neumřu horkem a vrátím se nazpátek v pořádku.
S velkou pravděpodobností se tady objeví přednastavený článek (články) - jeden už mám rozepsaný, takže by tady něco nejspíš mělo být. Určitě bude vypsání dalšího kola našeho klubu, tentokrát na trochu speciální téma ;) Vím, že budou prázdniny, ale bude na to měsíc, takže to snad bude stačit.
A upozornění - zítra máte poslední den na poslání druhého kola!

Všem vám přeji krásný den! :) ♥ xoxo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anie Anie | 13. června 2014 v 22:57 | Reagovat

Moc si to tam užij. Taky bych chtěla jet do Říma, ale spíše mě láká ta Florencie (kolébka renesance♥). Se školou nejspíše nepojedu, tak snad se tam někdy dostanu sama, ale užij si to i za mě (pro jistotu, kdybych tam nikdy nejela) a v pořádku se vrať.

2 Karolin Karolin | 13. června 2014 v 23:10 | Reagovat

To ti moc přeju. Řím je nádherný, zvláště pak večer, kdy zapadá slunce. Byla jsem tam jednou, také ve Vatikánu a bylo to úžasné. Nejlepší je, že památky v Římě většinou nejsou ohrazené (jak by také mohly, když Řím je jedna velká památka), takže člověk se mezi nimi volně prochází.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter