ZADÁNÍ: Part III. - Všechno nejlepší, Benedicte!

17. června 2014 v 9:59 | Petra |  The Deerstalker Club
PŘEDNASTAVENO
Jak jistě všichni víte, 19. července slaví své narozeniny Benedict Cumberbatch. A tak jsem se rozhodla udělat třetí kolo našeho klubu trochu speciální. Sherlocka necháme pro jednou stranou stranou a zaměříme se na jedinečnou osobnost Benedicta.
Úkol je jednoduchý - piště o Benedictovi. Nemusí to být přímo přání k narozeninám, klidně piště o tom, proč ho máte tak rádi - forma textu je jen na vás.
Momentálně je uzávěrka 18. 7., ale může se stát, že někam pojedu - tím pádem by se mohl termín mírně posunout. Ale s velkou pravděpodobností tomu tak nebude. Pokud náhodou ano, budu vás předem informovat :)

TÉMA: Všechno nejlepší, Benedicte! (není nutné, aby to bylo přímo přání k narozeninám)
ODESLÁNÍ: do 18. 7. 2014 na email: sherlocked.petra@gmail.com, připojte jméno/přezdívku a pokud máte tak blog, pokud chcete můžete připojit i fotografii nebo obrázek

Jak tady nad tím tak uvažuji, dalo by se to uvést do úplné dokonalosti - naše texty přeložit do angličtiny a poslat je Benedictovi. Ale na to už je asi bohužel málo času :/ Teoreticky by se to dalo stihnout, ale nevím nevím... :D Musíme si to do příštího roku zapamatovat!
No nicméně... hodně štěstí se psaním a moc se těším na vaše přípěvky! ♥ ♥ ♥

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter