Červenec 2014

Teaser k The Battle of the Five Armies

29. července 2014 v 16:18 | Petra |  Together
Většina z vás už to nejspíše viděla, ale nikomu neuškodí se na to podívat znovu. Včera ve 21:00 našeho času byl zveřejněn první teaser trailer k filmu The Hobbit: The Battle of the Five Armies.
Myslím si, že není potřeba k tomu říkat nějaké bližší informace, jen dodám, že česká premiéra je naplánována na 11. 12. 2014 a slovenská na 18. 12. 2014.
Pokud někdo chce teaser s českými titulky, klikněte sem.


Fotka použitá v banneru je nový plakát, který byl zveřejněn na Twitteru této trilogie.

San Diego Comic-Con 2014 #3

28. července 2014 v 14:24 | Petra |  Events, Appearances BC
Ve včerejším článku o San Diego Comic Conu jsem psala, že se nejspíš objeví další článek, ve kterém budou videa a fotky, které se objeví nově nebo věci, které jsem zapomněla. Jak se ukázalo, v té hromadě nových a nových fotek a videí jich mému oku uniklo docela hodně.
Ale pozor pozor - jedna velmi důležitá informace. Dnes ve 21:00 našeho času bude zveřejněn teaser trailer k The Hobbit: The Battle of Five Armies. Nezapomeňte sledovat Twitter a Youtube.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host
pokračování v celém článku


San Diego Comic-Con 2014 #2

27. července 2014 v 12:05 | Petra |  Events, Appearances BC
Sobota se na Comic Conu nesla hlavně v duchu připravovaných filmů Warner Bros. A jedním z nich je i poslední díl trilogie The Hobbit s podnázvem The Battle of the Five Armies.
Začneme krátkým klipem z panelu Hobitam kdy na Comic Conu známá 'Button Lady' (odznaková paní) žádá Benedicta Cumberbatche, aby řekl "Button Lady" hlasem Šmaka. Což Ben velmi rád udělá.

pokračování v celém článku


San Diego Comic-Con 2014 #1

25. července 2014 v 13:22 | Petra |  Events, Appearances BC
Přišla doba San Diego Comic-Con a s ním i deprese těch, kteří nemají šanci se tam dostat. Ale i z pohodlí domova se můžeme dočkat videí a fotografií, tak se pojďme podívat na to, co včera Benedict Cumberbatch prováděl.
Bylo to hlavně o propagaci animovaného filmu The Penguins of Madagascar, ve kterém hlasem Benedicta promlouvá vlk. Jako první se tedy můžete podívat na první klip z tohoto filmu.

pokračování v celém článku

Druhá série Farga

23. července 2014 v 19:22 | Petra |  Projects MF
První série seriálu Fargo měla u diváku i kritiků obrovský úspěch, jak dokazuje například 18 nominací na Emmy. Takže možná není až tak velkým překvapením, že se tvůrci rozhodli natočit druhou sérii.
Těšit se můžeme na dalších deset epizod a i Noah Hawley se vrátí jako producent a scénárista. Dočkáme se nových postav i herců a nového příběhu, který ale bude možná zasezen do stejného prostředí města Calgary.
Martin už samozřejmě nebude figurovat v hereckém obsazení, tím pádem seriál nebude patřit do "okruhu", o kterém zde informuji. Ale pokud byste měli zájem, mohla bych sem jednou za čas napsat nějakou zprávu - o datech vysílání a podobně. O Fargu budu psát ráda a na druhou řadu se moc těším. Pokud někdo z vás tu první ještě neviděl, rychle to napravte.


Trailer a teaser k The Imitation Game

21. července 2014 v 17:16 | Petra |  Projects BC
Konečně je to tady - teaser a dokonce i trailer k The Imitation Game. Dává mi hodně práce tlumit mé nadšení a nepsat tady jenom směsici znaků, protože to vypadá opravdu nádherně.
Zopakuji, že pravdivý příběh vypráví o životě Alana Turinga, geniálního matematika, který s pomocí svého týmu rozluštil německý šifrovací kód, Enigmu. Ale po odhalení jeho sexuální orientace, čelil soudnímu procesu. Musel volit mezi ročním vězením a probací (podmíněným prominutím trestu, ale nutnost podstoupení roční hormonální "léčby" - například na Wikipedii najdete, co to přesně znamená, ale upozornění - je to jen pro silné žaludky). Turing si zvolil druhou možnost. O dva roky později zemřel na otravu kyanidem. Pokud se jednalo o sebevraždu či vraždu, není potvrzeno, ale ve většině knih a na internetu se uvádí sebevražda.
Benedict Cumberbatch se nám představuje v hlavní roli, dále se můžeme těšit na Keiru Knightley, Marka Stronga, Matthewa Goode, Charlese Dance a další. Autorem scénáře je Graham Moore a režie se ujal Morten Tyldum.
Nebudu již dále zdržovat, pokochejte se sami...

Benedict v Madame Tussauds

21. července 2014 v 12:18 | Petra |  Other BC
Benedict Cumberbatch se přidá k řadě známých osobností a jeho vosková figurína bude vystavena v londýnském muzeu Madame Tussauds. Toto muzeu najdete po celém světě, do konce října dokonce najdete i několik figurín v Praze, ale to nejznámější se nachází v Londýně. První stála expozice byla zřízena roku 1835 na Baker Street Marií Tussaud, sochařkou vytvářející voskové figuríny. Od této chvíle už uběhlo mnoho let a dnes se můžete vyfotografovat například s Audrey Hepburn, Georgem Clooneym, Jejím Veličenstvem královnou Alžbětou II., Madonnou, Emmou Watson, Danielem Radcliffem, Davidem Bowiem, The Beatles nebo třeba Hulkem.
Ale teď přijde na řadu i Benedict, jehož figurína se v muzeu objeví ještě tento rok. Benova vosková figurína bude oblečena do černého obleku, připravená na červený koberec.
"Konečně může sám sebe "photobomb"!" zavtipkoval Benedict. "Jaký zvláštní a úžasný kompliment být zahrnut v řadě talentů, kteří svojí figurín už mají. Byl jsem nazván dřevěným během své práce, ale ještě nikdy ne voskový!"
"Ta hlavní čest pro mě byl ten proces a vidět to množství obtížné práce a dovednosti dovedené do detailů v této formě umění. Je to úžasná kombinace starého a nového, špičkových i starých technologií. Měření, ruka zasunují vlas po vlasu a sochařské prvky. Jako subjekt, stojíte obklopený sochaři, malíři, fotografy, měřiči a celou armádou lidí, kteří přivádějí k životu vaší podobiznu... je to neuvěřitelný zážitek. Také moji agenti budou nadšení, chtěli můj klon už nějakou dobu!"

"Nejsou žádné pochyby o tom, že Benedict Cumberbatch je jeden z nejžádanějších herců, v současné době hraje v těch nejúspěšnějších filmech a seriálech, oblíbený kritikou i diváky. Jeho hvězda je na velkém vzestupu, jsme nadšení, že se jeho postava přidá do našeho muzea Madame Tussauds v Londýně. Měli jsme to štěstí, že jsme mohli s Benedictem úzce pracovat a náš tým se postará o to, aby byla figurína co nejvíce věrná. Naši hosté jasně vyjádřili, že ho chtějí vidět celé jeho kouzlo a krásu a nemůžeme se dočkat až figurínu později v tomto roce uvidí." řekl generální ředitel muzea.
No budeme jen doufat, že figurínu skutečně nezkazí, jak někdy v Madame Tussauds mají ve zvyku.

image host image host image host

Part III. - Všechno nejlepší, Benedicte!

19. července 2014 v 13:38 | Petra/ |  The Deerstalker Club
Benedict Timothy Carlton Cumberbatch dnes slaví své 38. narozeniny!
Tento rok, narozdíl od toho minulého, nebudu Benedictovi přát krásné narozeniny jenom já, ale i pět z vás, které se zúčastnily třetího speciálního kola našeho klubu. Příspěvky jsou opět krásné a všem vám doporučuji kliknout na celý článek a přečíst si je. Všem vám moc děkuji za poslání a už nebudu dále zdržovat a hurá do čtení!


Oficiální synopse k poslednímu Hobitovi

16. července 2014 v 19:50 | Petra |  Together
Stále marně čekáme na teaser k filmu The Hobbit: The Battle of Five Armies. Pořádného traileru se dočkáme až v říjnu, ale teaser už by nám ukázat mohli. Bohužel si ještě musíme počkat.
Aspoň máme oficiální synopse k poslednímu dílu trilogie (psát to slovo poslední mi rve srdce). Pro ty, co znají knížku, to nic moc nového nepřináši, ale buďme rádi za ty dary :D
Hobit: Bitva pěti armád, přináší epický závěr dobrodružství Bilba Pytlíka, Thorina Pavézy a celé trpasličí výpravy. Po tom, co výprava znovu vyrvala svůj domov ze spárů draka Šmaka, vypustila nechtěně na svět smrtící hrozbu. Rozzuřený Šmak vrhne svou ohnivou zlobu na bezbranné muže, ženy a děti Jezerního města.
Thorin je posedlý znovuzískaným pokladem a při jeho uzurpování obětuje přátelství i čest. Bilbo se jej snaží mermomocí přivést k rozumu a nakonec mu nezbude nic jiného, než učinit zoufalý a nebezpečný krok. Na obzoru je ale ještě větší hrozba. Nespatřený nikým jiným, než čarodějem Gandalfem, nepřítel Sauron vysílá k Osamělé hoře potají legie skřetů.
Kolem stále rozhádanějších trpaslíků, elfů a lidí se stahuje temnota a pokud nechtějí být zničeni, musí se sjednotit. V Bitvě pěti armád bude Bilbo bojovat o život svůj i svých přátel, zatímco budoucnost Středozemě visí na vlásku.
Opět upozorňuji - už máte jen dva dny na odeslání vašeho příspěvku do třetího kola našeho klubu - tentokrát na oslavu Benovým narozenin. Více informaci naleznete zde.

Amanda a Martin na Richard III. after party

12. července 2014 v 19:28 | Petra |  Events, Appearances MF
Divadelní představení Richard III. slaví na prknech divadla Trafalgar Studios samé úspěchy, jak už jsme psala v tomto článku.
9. 7. se konala after party, které se samozřejmě účastnilo herecké i tvůrčí obsazení, včetna Martina Freemana, kterého doprovázela Amanda Abbington. Pokud sledujete Amandy Twitter, jistě jste viděli nadšení Amandy z Martinova výkonu.

A když už jsme u těch sociálních sítí a Amandy - do jejich krásné rodiny přibyl nový člen - roztomilý křeček jménem Benny.
image host image host

Ale zpátky k after party - níže si můžete prohlédnout fotografie a dvě videa - rozhovor s Amandou a Martinem nejen o Richardovi III., ale třeba i o Sherlockovi. Amanda kromě toho diskutuje ještě o seriálu Mr Selfridge, jehož třetí série se právě natáčí a Martin se vyjádřil k v údajně příliš hlasitým fanouškům. Jak sám řekl, není to vůbec pravda a článek byl založen na lži.


image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter