#221back

2. července 2014 v 23:00 | Petra
Jako první se omlouvám za mojí nepřítomnost - před přibližne hodinou jsem se vrátila zpátky z Festivalu Fantazie v Chotěboři. Možná jsme se tam viděli a pokud ne, tak příští rok neváhejte a jeďte také - skutečně si to užijete. Ještě jednou se omlouvám za nepřítomnost.
Nicméně - dnes jsme se konečně dozvěděli nějakou konkrétní a hlavně oficiální informaci o čtvrté sérii. Bude to následovně:
V lednu 2015 se začne natáčet speciální epizoda. O čem bude se samozřejmě neví, ale vypadá to na vánoční speciál. Vzhledem k tomu, že děj třetí sérii končí v prosínci, to na vánoční speciál opravdu vypadá. Možná by se tam mohl vyřešit Jim Moriarty, který se objevil na konci třetí série na obrazovkách po celé Velké Británii. A nebo by také bylo úžasné, kdybychom skočili do minulosti a podívali se na nějaký starý případ naší milované dvojice. Protože klasického případu se asi ještě dlouho nedočkáme.
Čtvrtá série své natáčení započně později následujícího roku, tedy v roce 2016. Takže máme před sebou opět to dvouleté čekání, tentokrát ale se speciálem. Samozřejmě se objevují informace, že to bude 'ta nejtemnější série, Sherlock s Johnem prožijí něco, co bychom vůbec nečekali,...' a podobně, které nás jenom zanechají ještě víc natěšené a nic podstatného nám neřeknou.
Zde na Twitteru BBC1 najdete hromadu tweetů, které nám včera oznámily, že se dnes něco oznámí a dnes nám to tedy ve 2:21 pm (pro nás 15:21) skutečně oznámily. Ale konečně máme aspoň přibližnou představu o tom, kdy nás čtvrtá série čeká. A speciál je už jen třešnička na dortu.
The game is on - again!

zdroje: twitter.com
sherlockology.tumblr.com
bbcone.tumblr.com
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anie Anie | 3. července 2014 v 9:15 | Reagovat

Neomlouvej se, žes tady nebyla, to nevadí a hlavní je, že sis to užila.
Vánoční speciál je předmětem spekulací už celkem dlouho, ale nebyla k tomu žádná konkrétní informace,  takže teď alespoň víme,  kdy se něco takového začne natáčet a že to vůbec bude.
To o tom že bude série překvapivá,  mě u dua Moffat-Gatiss ani neudivuje.

2 Mary* Mary* | Web | 7. července 2014 v 19:41 | Reagovat

Dva roky? 4. řada s vánočním speciálem? CO víc si jen přát. V poslední době, kdy by se ticho dalo krájet a BBC s námi téměř nekomunikovala, jsme dostali úplně úžasnou zprávu, že Sherlock se vrací. Ano, až za dva roky, ale natáčení začně již v lednu a bude trvat dost dlouho. Což znamená, fotky, fan videa, popisy scén, možné spoilery, noví účastníci a mnohem víc. Doufám, že se v další sérii nebo vánočním speciálu vyřeší Moriarty, ráda bych už tuto kapitolu uzavřela. Doufám, že M+G nevymyslí nějakou ptákovinu a Moriarty se nevrátí. To už by bylo na mne moc. Andrewa mám ráda a Moriartyho miluji, ale nikdy se to nemá přehánet. Pan M odešel epickým způsobem a tak by to i mělo zůstat. Takže ano, jsem zvědavá, co páni scénaristi vymyslí, potrollí a jen se tiše modlím, aby s námi Mary zůstala ještě alespoň ty 4 následující díly. ;)

3 tomato tomato | E-mail | Web | 8. července 2014 v 14:38 | Reagovat

Ten pocit, když jsem týden bez internetu, přijedu a uvidím tohle. Jupí!!! Konečně to potvrdili. Je to opravdu skvělá zpráva, vážně skvělá. Sice se budeme muset počkat, ale za čtyři epizody Sherlocka to stojí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter