Benedict v Madame Tussauds

21. července 2014 v 12:18 | Petra |  Other BC
Benedict Cumberbatch se přidá k řadě známých osobností a jeho vosková figurína bude vystavena v londýnském muzeu Madame Tussauds. Toto muzeu najdete po celém světě, do konce října dokonce najdete i několik figurín v Praze, ale to nejznámější se nachází v Londýně. První stála expozice byla zřízena roku 1835 na Baker Street Marií Tussaud, sochařkou vytvářející voskové figuríny. Od této chvíle už uběhlo mnoho let a dnes se můžete vyfotografovat například s Audrey Hepburn, Georgem Clooneym, Jejím Veličenstvem královnou Alžbětou II., Madonnou, Emmou Watson, Danielem Radcliffem, Davidem Bowiem, The Beatles nebo třeba Hulkem.
Ale teď přijde na řadu i Benedict, jehož figurína se v muzeu objeví ještě tento rok. Benova vosková figurína bude oblečena do černého obleku, připravená na červený koberec.
"Konečně může sám sebe "photobomb"!" zavtipkoval Benedict. "Jaký zvláštní a úžasný kompliment být zahrnut v řadě talentů, kteří svojí figurín už mají. Byl jsem nazván dřevěným během své práce, ale ještě nikdy ne voskový!"
"Ta hlavní čest pro mě byl ten proces a vidět to množství obtížné práce a dovednosti dovedené do detailů v této formě umění. Je to úžasná kombinace starého a nového, špičkových i starých technologií. Měření, ruka zasunují vlas po vlasu a sochařské prvky. Jako subjekt, stojíte obklopený sochaři, malíři, fotografy, měřiči a celou armádou lidí, kteří přivádějí k životu vaší podobiznu... je to neuvěřitelný zážitek. Také moji agenti budou nadšení, chtěli můj klon už nějakou dobu!"

"Nejsou žádné pochyby o tom, že Benedict Cumberbatch je jeden z nejžádanějších herců, v současné době hraje v těch nejúspěšnějších filmech a seriálech, oblíbený kritikou i diváky. Jeho hvězda je na velkém vzestupu, jsme nadšení, že se jeho postava přidá do našeho muzea Madame Tussauds v Londýně. Měli jsme to štěstí, že jsme mohli s Benedictem úzce pracovat a náš tým se postará o to, aby byla figurína co nejvíce věrná. Naši hosté jasně vyjádřili, že ho chtějí vidět celé jeho kouzlo a krásu a nemůžeme se dočkat až figurínu později v tomto roce uvidí." řekl generální ředitel muzea.
No budeme jen doufat, že figurínu skutečně nezkazí, jak někdy v Madame Tussauds mají ve zvyku.

image host image host image host


zdroje: londonphile.tumblr.com
karin-woywood.tumblr.com
huffingtonpost.co.uk
cs.wikipedia.org
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mary* Mary* | Web | 21. července 2014 v 18:25 | Reagovat

Yes! Já když jsem byla v Londýně, tak jsem do Madame Tussauds nešla, jelikož mi již nezbyly peníze. Ale už tam spolu pojedem, zajdeme tam, pokocháme se naším Beníkem a následně ihned omdlíme. Jen se modlím, aby mu byla ta vosková figurína opravdu podobná. Některé ty podobizny jsou děs běs. :(

2 Sasha Sasha | Web | 23. července 2014 v 15:18 | Reagovat

dúfam že až sa dostanem do londýna ben tam už bude a ja si budem môcť urobiť fotku :D a dúfam že on si ju spraví tiež s tým svojim typickým ukazovaním :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter