Benedict děkuje všem, kteří podpořili Prince’s Trust

2. srpna 2014 v 0:07 | Petra |  Other BC
K oslavě narozenin Benedicta Cumberbatche se vybíralo na mnoho charit, ale The Prince's Trust přibylo na její konto neuvěřitelných 13 700 liber (cca 452 100 korun). Níže si můžete přečíst poděkování, které Benedict posílá všem, kteřá na konto této charity přispěli.

Jsem tak hrdý na své fanoušky a důležitost, kterou vidí v pomoci, mě nesmírně uchvacuje.
Během let jsem měl neuvěřitelné štěstí. Vždycky jsem věděl, že chci pracovat jako herec a měl jsem obrovské štěstí, že jsme se dostal tam, kde jsem dnes. Nebylo to bez tvrdé práce a odhodlání, ale klíčový prvek sebevědomí a osobního úspěchu každého je podpora a vedení, které pochází od vzoru [role model].
Ale také vím, že ne všichni mladí lidé mají takové příležitosti. Bez vzoru může být život znepokojující a sebeúcta může poklesnout a učinit těžší žádat o pomoc. Je to začarovaný kruh. Proto jsem ambasádorem Prince's Trust - víra v to, že každý mladý člověk si zaslouží šanci je vize, kterou sdílíme společně.

Pokud by někdo chtěl text v originále radši než můj kostrbatý překlad, klikněte sem.


Teď si dovolím trochu odskočit a udělat ehm... velmi nenápadnou reklamu - s mojí kamarádkou jsme založili společný blog. Nebojte se, že bych to zde opustila, to ani náhodou. Pokud by někdo chtěl vědět víc o mě a nebo mé úžasné kamarádce jménem Viktorie Alexandra, ráda vás na tomto blogu uvidím. Najdete tam víceméně všechno - věci, která nás zajímají - umění, recenze (v mém případě projektů bez Bena a Martina v hereckém obsazení - ty budou zde), naše spisovatelské výtvory, cokoliv. Pokud sem vás nějakým zázračným způsobem zaujala (ehm) dozvíte se toho tam o mě ještě víc.Ti z vás, kteří sami mají blog vědí, že začátek je velmi těžký, proto bych vám byla opravdu vděčná, kdybyste náš blog navštívili. Mnohokrát vám děkuji.


zdroj: cumberbatchweb,tumblr.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Patas One Patas One | Web | 2. srpna 2014 v 20:58 | Reagovat

Omlouvám se za spam, tudíž klidně tento komentář smaž ;) Rád bych tě pozval na můj blog, kde se začínám věnovat ve videích tomu, jak být finančně svobodný... A jak nespadnout do finanční pasti, kdy se život skládá ze spánku, práce a splácení složenek... První video - http://youtu.be/UdbpbWadNLY

2 Mary* Mary* | Web | 3. srpna 2014 v 15:10 | Reagovat

Ach Benedicte, Benedicte, ty mne fakt pokaždé chceš rozbrečet. Je úžasné, že se k této věci vyjářil, já sama jsem tedy nepřispěla, ale podporovala jsem tuto kampaň a jsem velmi hrdá na to, že jsem mohla být alespoň maličkou částí této úžasné věci.
Na vašem blogu jsem již byla, holky. A je to nádherné. Musím se přiznat, že takto příjemně jsem se již dlouho necítila. Samozřejmě se u Vás ještě zastavím a zanechám komentáře, ale hlavně jsem to chtěla napsat sem, jelikož by mne pak nesmírně mrzelo, kdybych ti to zapomněla říct. Vždyť mne znáš a víš, co tím myslím. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter