ZADÁNÍ: Part VI. - Krásné Vánoce

9. listopadu 2014 v 16:35 | Petra |  The Deerstalker Club
Omlouvám se za velmi bídnou aktivitu na blogu, ale byla jsem nemocná a nějak jsem si na psaní článků nenašla náladu. Ono se toho stejně moc neudálo - snad kromě klipů z The Imitation Game (to se opravdu snaží vyspoilerovat celý film) a včerejších Governor's Awards (k nim bude článek zítra).
Ale teď k dalšímu kolu našeho klubu - řekla jsem si, že na dvě kola není do konce roku čas, a tak budeme mít pouze jedno, ale zato opravdu hodně času a i trochu nezvyklé téma, které bude vyžadovat ještě větší zapojení vaší fantazie. No téma, ono vlastně není žádné - abychom na ty Vánoce měli něco speciálního, necháme si téma volné. Můžete napsat báseň, krátký příběh, mluvit o fandomu, čemkoliv... Ale jenom napište o nejoblíbenější postavě a podobných tématech, těch se dočkáme v následujících kolech. Nebo třeba můžete napsat dopis, poděkování tvůrůcm a hercům, prostě cokoliv. A nemusí to být nic vánočního, ale pokud by někdo něco takové vytvořil, bude to jen dobře.
Jenom k těm příběhům - nepřehánějte to s délkou a v případě, že by tam budete mít nějaký vztah - abych použila rating AO3: držte se T a M, nic NSFW. Pro ty, co tento rating neznají, použiji slova Janine:

Ehm... to jsme si ujasnili. Pokud máte jakýkoliv další dotaz, zeptejte se v komentářích nebo mi napište na mail.

TÉMA: volné téma
ODESLÁNÍ: do 23. 12. 2014 na email sherlocked.petra@gmail.com, připojte jméno/přezdívku a pokud máte tak blog, pokud chcete můžete připojit i fotografii nebo obrázek

Hodně štěstí se psaním! ♥

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter