Duben 2015

Andrew ve filmu Victor Frankenstein

28. dubna 2015 v 20:29 | Petra |  Projects AS
James McAvoy, Daniel Radcliffe, Jessica Brown Finlay a Andrew Scott - to jsou čtyři hlavní herci nového filmu, inspirovaného světoznámým románem Mary Shelley, Victor Frankenstein. Scénář pochází z pera Maxe Landise a režie se ujal Paul McGuigan, který režíroval několik epizodu Sherlocka. Film se do českých a slovenských kin dostane 1. 10. 2015.
Příběh je vyprávěný z pohledu Igora (Radcliffe), odhaluje temný původ mladého asistenta, jeho seznámění a následné přátelství se studentem medicíny, Victorem Von Frankensteinem (McAvoy).

image host image host image host

EDIT: Promo fotky a trailer k filmu Black Mass

23. dubna 2015 v 18:21 | Petra |  Projects BC
Na internetu se objevily první promotional fotografie k americkému filmu Black Mass. Ve filmu Scotta Coopera, který je zároveň režisérem a scénáristou (podle knihy Dicka Lehra a Gerarda O'Neilla), se v hlavních rolí představují Johnny Depp a Benedict Cumberbatch. Česká a slovenská premiéra je naplánována den před tou americkou, tedy 17. 9. 2015.
Pravdivý příběh Whitey Bulgera (Johnny Depp), bratra senátora (Benedict Cumberbatch) a jednoho z nechvalně známých násilných zločinců v Jižním Bostonu, který se stal na 30 let udavečem FBI, aby se zbavil mafiánské rodiny obývající jeho rajón. Vše se vymklo kontrole, což vedlo k vraždám, obchodu s drogami a vydírání. V důsledku toho se Bulger dostal na seznam deseti nejhledanějších zločinců světa.

image host image host image host image host image host image host


EDIT:
Už se objevil trailer, najdete ho zde.

Benedict zapózoval pro německý magazín

19. dubna 2015 v 17:04 | Petra |  Photoshoots, Sessions, Magazines Scans BC
Benedict Cumberbatch nafotil photoshoot a poskytl rozhovor německému Jaguar Magazine. V rozhovoru mluví nejen o autech, ale i o herectví a životě. Fotografie byly pořízené na vrcholu londýnského Shard. Přeložila bych víc, ale moje němčina je dost ubohá, takže to by nedopadlo. Ti, kteří jsou na tom lépe, si můžou níže přečíst článek. Ale, co zvládneme všichni, je pokochat se opravdu povedeným photoshootem.

image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

EDIT:
zde anglická verze

Benedict na Laureus World Sports Awards

17. dubna 2015 v 19:20 | Petra |  Events, Appearances BC
Omlouvám se, že nepřidávám články zrovna dvakrát pravidelně, ale hlavně ta hrozná poznávačka vzdušnicovců (na co mi je to, že poznám 82 hmyzáků proboha), mě nedovolila sem něco přidat.
Benedict Cumberbatch moderoval již podruhé Laureus World Sports Awards. Tyto ceny jsou také známe pod názvem sportovní Oscaři. Vítěze 10 kategprií jsou vybráni speciální porotou, která je složena ze sportovních novinářů, hlasatelů a blogerů.
Fotografií a videí se objevilo opravdu hodně a proto vás odkážu sem. Přiznám se, že mě sportovní ceny moc nezajímají, proto je ten článek takový dost stručný. Slibuji, že další články budou už zajímavější


Plakát k The Hollow Crown

13. dubna 2015 v 19:14 | Petra |  Projects BC
Níže si můžete prohlédnut plakát k sérii BBC The Hollow Crown, jejíž druhá série s podtitulem The War of Roses by se měla na televizních obrazovkách objevit tento rok. Benedict Cumberbatch si zahraje Richarda III., tedy jeho shakespearovskou verzi, které ukazuje tohoto panovníka jako zápornou postavu a ani sám děj není historicky přesný.
Válka dvou růží byla občanská válka v letech 1455-1485 mezi rody Landcasterů a Yorků. V poslední bitvě u Bosworthu padl Richard III., což znamenalo vymření rodu Plantagenetů po meči. Porazil ho Jindřich VII. z rodu Tudorovců, který zaujmul Richardovo místo na trůnu.

image host image host

Turingovy zápisky jdou do dražby

12. dubna 2015 v 17:19 | Petra |  Other BC
Zápisky Alana Turinga - 56 stránek, do kterého si právě tento muž zapisoval poznatky o tom, jak rozluštit ten nejdokonalejší šifrovací stroj, německá Enigma - půjdou zítra v New Yorku do dražby. Odhaduje se, že se vydraží za 1 milion dolarů (25 000 000 Kč), část výdělku by měla jít na charitu. Do dražby půjde také jeden z exemplářů stroje Enigma a očekává se výdělek od 140 do 180 tisíc dolarů (3,5 - 4,5 milionu Kč).
"Žádné další rukopisy Alana nejsou v soukromých rukou. Nikdy nebyly na prodej a je skoro určitě jisté, že už ani nikdy nebudou," řekla Cassandra Hatton, zástupkyně aukční síně Bonhams.

image host image host image host image host image host image host
Zde najdete pěkně udělanou reportáž o Alanovi a této dražbě.

Andrew si zahraje v životopisném snímku

9. dubna 2015 v 20:33 | Petra |  Projects AS
Andrew Scott se přidal k obsazení životopisného filmu In High Places, který bude pojednávat o tragickém příběhu britského horolezce George Malloryho. Byl jedním z prvních, kteří se pokusili zdolat nejvyšší horu světa Mount Everest. Mallory byl jedním ze tří členů první britské expedice v roce 1924, během které on a jeho kolega Andrew "Sandy" Irvine zmizeli. Naposled byli viděni 800 stop pod vrcholem. Jeho tělo bylo nalezeno až v roce 1999.
Michael Sheen si zahraje hlavní roli, Andrew se představí jako jeden z horolezců, Noel Odell a Kelly Macdonald ztvární manželku Malloryho. Natáčení má začít toto září v Indii, Londýně, Bolzanu a Kolínu nad Rýnem. Režii a scénář má na starost James McEachen, který se sám účastnil himalájských expedic. Tento film popsal jako "impozantní příběh o neúprosné podstatě lidké povahy a často přemáhající síle snů."

Poslední fotografie George Malloryho.

Čokoláda nad zlato

7. dubna 2015 v 20:35 | Petra |  Other BC
Pokud patříte, stejně jako já, k těm, kteří zbožňují čokoládu, určitě vás potěší pohled na čokoládovou figurínu Benedicta Cumberbatche. Anoantomicky přesná, 40 kg vážící figurína byla vytovřena týmem, který měl už v minulosti na starost čokoládovou Maggie Smith a další známé osobnosti. Po dokončení byla vystavena v obchodním centru. Co myslíte, byli schopni kolemjdoucí odolat?


Svatební šaty Sophie Hunter

3. dubna 2015 v 20:08 | Petra |  Other BC
Nejspíš jste to už viděli, ale uvědomila jsem si, že jsem o tom nenapsala na blog, což je myslím škoda. Sophie Hunter zapózovala v Římě světoznámé fotografce Annie Leibovitz a na sobě měla své nádherné svatební šaty od Valentina. Sophie spolupracovala společně s návrháři jménem Maria Grazia Chiuri a Pierpaolo Piccioli.
Sophie nezapřela svou režisérskou profesi a ve svých šatech vidí divadlo, operu a umění samo o sobě. Šaty jsou v šedé barvě, s dlouhými rukávy a v jejich střihu vidí Sophie něco z oblečení z obrazu The Arnolfini Portrait od Jana van Eycka. Šaty byly zhotoveny za tři měsíce, což je u značky Valentino ojedinělé, normálně trvá výroba šatů 6 měsíců.
Když se řekne anglické počasí, asi si každý z vád představí déšť - a právě proto měla Sophie připravený plášť ze sametu a hedvábí. Původně si chtěla vzít i závoj, který se v její rodině dědí z generace na generaci, ale ten už by se k šatům nehodil. Musím říct, že šaty jsou to opravdu nádherné a Sophie v nich vypadá skvostně.
Benedict Cumberbatch nemohl být v článku, který najdete níže, nezmíněn. Poprvé mohli být spolu viděni ve filmu Burlesque Fairytales z roku 2009, ale znají se už 17 let. A to už je nějaká doba, co říkáte?


image host image host image host image host image host
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter