Martin v Itálii

21. července 2015 v 19:55 | Petra |  Events, Appearances MF
Pokud mě někdo sledujete na Tumblr, tak jste si asi všimli, že Martin Freeman navštívil italský Giffoni Film Festival. Objevil se na besedách, prošel se po červeném koberci, prostě takové ty klasické festivalové věci. Protože se toho objeivlo opravdu hodně a asi nemá cenu, abych všechny fotky zbytečně ukládala a nahrávala, odkážu vás k Sam, která všechny videa a fotky má pěkně v jednom tagu. Klikněte tedy sem a užijte si šest stránek "illegal" "marry me pls" "deaded" "beautiful" (mé tagy jsou prostě krásné počtení, a to vynechávám mé výrazy se slovy na f a s).
Ale abych se taky o něco pokusila sama, níže nejdete několik Martinových výroků.
• "Moriarty je fascinující postava. Nedokázal bych ho zahrát jako Andrew, ale kdybych musel, rád bych si to zkusil."
• Jaká je vaše oblíbená epizoda Sherlocka? "Nevím, bylo jich hodně...vlastně byly sotva nějaké."
"Bylo by fascinující potkat ve skutečném životě Sherlocka, ale nechtěl bych s ním žít."
"Někdy se zapomíná na to, že předtím než potká Sherlock, už je vyjímečný človek. Je voják, je armádní lékař, který zachraňuje životy. A může je i brát. Jenom se ale stane to, že potká někoho ještě vyjímečnějšího. V normální místnosti by byl John Watson "Ten někdo", protože dokáže věco, které nikdo jiný neumí, ale jeho spolubydlící je génius. Takže to vlastně je příběh o impozantním muži, který potká fantasticky impozantního muže a dohromady dokáží kouzelné věci." [Together they make magic. - Nebyla jsem si jistá jak to přeložit. Na tomto výroku je úžasně vidět, že Martin rozumí své postavě. Protože John rozhodně není nějaký normální chlapík, to snad každý musí uznat.]
Už jsem pár dnů točil Civil War. Ještě mám před sebou dva natáčecí dny, takže to je relativně malá role. Vzhledme k tomu, jak je film udělaný, je ambicionázní, ale nemůžete říct jestli je kladná nebo záporná postava, což se mi líbí. Ale pracuje pro vládu a část jeho práce je udržovat supoerhrdiny a podobné síly pod kontrolou. Pokud mě nevyhodí, tak to je role, která bude pokračovat." (z jiného výroku dodávám, že to bude zaměstnanec americká vlády a přízvuk nebude jako z Fargo, ale z východního pobřeží)
"Přál bch si, abych nikdy neřekl, že s ebude Sherlock natáčet v Benátkách. Byl to vtip a něco jsem se dnes naučil. Neříkejte vtipy v jiném jazyce. Ale mám... film s Tinou Fey. Jmenuje se Fun House a je v tom úžasná. To je skvělé a natáčím Captain America, což je dobré. Nepřidám si teď zrovna zaneprázdněný. Poslední čtyři měsíce jsem moc nepracoval. Takže to bylo pěkné. Byl jsem prostě táta, byl jsem doma a... vodil jsem děti do školy. Takže to bylo opravdu pěkné. A čtu scénáře a čekám na nějaký, který si zamiluji. Ale... momentálně si moc zaneprázdněný nepřipadám. Dnes si přidám jako ten nejvíce zaneprázdněný herec vůbec, protože se o mě tak dobře starají. Ale tenhle rok pro mě nebyl nabitý."
"Když jsem byl malý bylo mým snem... být v kapele."
"Je důležité si říct, že nejste středem vesmíru, protože ve světě už je dost sobeckých prachantů."
• Ovlivnila nějaká událost z dětství váš úspěch jako herec? "Nenanpadá mě jedna věc, ale... jako dítě jsem byl nemocný, malý, měl jsem rozvedené rodiče, byl jsem nejmladší z pěti. Nechci tedy ze sebe dělat postvau vystřiženou z děl Dickinse, ale nebyl jsem řádný alfa samec. Takže si musíte najít jiné cesty jak uspět. Nedokázal jsem nikoho na hřišti zmlátit, ale uměl jsem lidi rozesmát. A zjistil jsem, že to jde mnoha způsoby. Byl jsem v nemocnicích z různých důvodů jako dítě a to mě myslím posílilo. Žádnému díteti bych nepřál nemocnici, ale když věci nejsou jednoduché nebo ideální... tak to staré přísloví 'co tě nezabuje, to tě posílí' je velmi pravdivé a nevím jestli tohle všechno znamená, že jsem úspěšný. Věděl jsem že život nebude... I kdybych měl štěstí, věděl jsem, že to nebude procházka růžovým sadem a všechno mi prostě jen tak nespadne do klína. Musíte pracovat, ale musíte být také citliví a otevření a prostě poznat příležitosti a lidi. A to, kteří jsou pro vás dobří, a kteří ne. Ale vím, že jsem si vždycky připadal jako malé nemocné dítě s nemocnými zuby a moji rodiče byli rozvedení - což nebylo velmi obvyklé v anglické katolické rodině. Tak nějak... docela jsem měl rád, být tak torchu mimo všechno, docela jsem si to užíval a myslím si, že to možná mohlo pomoci."
zdroj: tumblr.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 21. července 2015 v 20:08 | Reagovat

civil war ako..captain america civil war? (čekuje imdb) whoa fakt.  waau tešim sa :D to o martinovom detstve som napriklad ani netušila, zaujimave :) zaujimalo by ma,či už je z talianska doma, alebo mam rychlo zmeniť destinaciu dovolenky :DD

2 Misha Misha | E-mail | Web | 22. července 2015 v 16:25 | Reagovat

To je dokonalý.. :)
Asi jsem se do tvého blogu zamilovala. :)

3 Steeeva Steeeva | Web | 22. července 2015 v 16:41 | Reagovat

jop aj mne sa veľmi páči ako Johna opísal a nepovažuje ho za nič oproti Sherlockovi a veľmi pekne sa vyjadril, že je jeho postava impozantná :), to že s nám dokáže žiť tak to je teda niečo :)))
super, že prezradil niečo o svojej role aspoň niečo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter