Summer Lovin' aneb Léto 2015

2. července 2015 v 17:11 | Petra |  Blog

Prázdniny jsou konečně tady a měla bych vám říct, jak to bude s blogem. Nikam moc jezdit nebudu, takže bych tady měla většinu prázdnin být. Jakou budu mít chuť a náladu, to už je otázka jiná :D Ale Comic Con si nenechám ujít - očekávám nějaké novinky k Civil War a jednou tam byl i Sherlock (nemám ponětí, jestli tam bude i letos). Nicméně, v létě na BBC opakovali Sherlocka a co bylo po The Reichenbach Fall - trailer. Třeba by to mohli zopakovat, co říkáte? Už si tam tu speciální epizodu syslí pěkně dlouho. A Benedict se vrátí na divadelní prkna, takže minimálně jeden článek o názorech diváků a kritiků se tady objeví. Také sleduji, jak to je s NT Live.
Pokud se stanou nějaké skutečné novinky, budu o tom informovat hned. Ale jestli zaplním tu okurkovou sezónu nějakým překladem nebo něčím podobným... Pokud máte nějaký nápad na článek nebo něco, co byste chtěli přeložit, řekněte!

Někdy v polovině nebo ke konci července pojedu za babičkou a dědou na Moravu. Přesné datum jsem zapomněla, ale mám pocit, že to bude přes narozeniny Benedicta. WiFi tam mít budu, ale stejně radši něco pro jistotu přednastavím.
No a zítra odjíždím na Festival Fantazie! Už se nemůžu dočkat, těším se na to už týdny. Vracím se 8. a o FF rozhodně článek bude. Můžete sledovat

Všem vám přeji krásné prázdniny a doufám, že si je pořádně užijete!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter