Srpen 2015

Victor Frankenstein přichází s novými trailery

22. srpna 2015 v 18:09 | Petra |  Projects AS
James McAvoy, Daniel Radcliffe, Andrew Scott, Freddie Fox, Jessica Brown Findlay, Mark Gatiss a podle IMDb i Louise Brealey - už jen to obsazení zvyšuje mé nadšení pro tento film jménem Victor Frankenstein. Už jen podle trailerů je vidět, že se film bude od knihy v lišit, ale ten základ zůstává stejný - příbeh monstra a jeho výtvoru. Nevím jak vy, ale já se tento film opravdu těším. Obsazení, režisér Paul McGuigan (režisér čtyř epizod Sherlocka - 1x01, 1x03, 2x01, 2x02), scénárista Max Landis (autor scénáře k filmu American Ultra s Kristen Stewart a Jessem Eisenbergem), příběh samotný a dva trailery ukazují, že to bude podívána. Kromě trailerů se můžete podívat i na dva nové plakáty.
(Zkusím najít víc o Louise, nevěděla jsem, že tam má hrát taky. Pokud zjistím, že tam opravdu hraje, přesunu článek do jiné rubriky)image host image host

Hamlet sklízí slova chvály

14. srpna 2015 v 12:51 | Petra |  Projects BC
Benedict Cumberbatch podle těch šťastných, kteří už měli tu šanci Hamleta na prknech divadla Barbican vidět, jednoduše září. Viděla jsem hodně reakcí, ale žádná z nich nebyla negativní. Jedno slovo chvály za druhým, nejen na Benedicta. Pokud se někdo z vás chystá přímo do Londýna nebo do kina u nás, máme se na co těšit.
Daily Mail se opět předvedl - nejenom, že si mysleli, že jim někdo skočí na tenhle manip, ale společně s The Times porušil Daily Fail pravidla a zveřejnil fotografie a v článku uvedl informace, které by se uvádět něměli. Snad každý ví, že se v divadle nebo kině nefotí a ta jejich recenze byla prostě katastrofa. Hlavně, že zase nadávají na fanoušky, kteří se podle většiny chovají mnohem lépe, než někteří jiní diváci. Na fotky navazuje toto video, kde Benedict prosí fnaoušky, aby během představení nefotili. Pusťte si to, mluví tam opravdu dobře.
Níže najdete fotky Benedicta s fanoušky (na pár je vidět i program), kvalitní skeny z programu a oficiální fotky z představení. Na těch si můžete všimnout, že mají herci takový mix mezi současným a dobovým oblečením. U nás se to dělá kvůli financím, divadla na drahé kostýmy prostě nemají, nevím, jestli je na tom stejně i Anglie. Nicméně, tohle mi vůbec nevadí, viděla jsem to v několika hrách a ničemu to neuškodilo.

image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

image host image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host image host

První fotka Andrewa z filmu This Beautiful Fantastic

6. srpna 2015 v 15:12 | Petra |  Projects AS
"Celovečerní film napsaný a režírovaný Simonem Aboudem, This Beautiful Fantastic, je povznášejícím a krásným příběhem o životě, smrti a lásce, metaforicky vyprávěné skrze zahradničení."
Zničehonic jsem na Tumblr zahlédla fotku Andrewa Scotta z filmu This Beautiful Fantastic. Tento film vypráví příběh mladé ženy (Jessica Brown Findlay), toužící stát se autorkou dětských knížek a jejím nečekaném přátelství se starým haštěřivým bohatým vdovcem (Tom Wilkinson). Andrew si má zahrát někoho, kdo se podle IMDb jmenuje Vernon, ale to je tak všechno, co o jeho postavě víme. Film má mít premiéru příští rok.
Zní to docela zajímavě, ale musíme si počkat na nějakou ukázku nebo trailer, abychom mohli lépe posuzovat.

image host image host image host
zdroje: andrewscottt.tumblr.com
twitter.com/thisbeautifulfa
imdb.com

Nový trailer k Black Mass

3. srpna 2015 v 15:21 | Petra |  Projects BC
Na světě je nový trailer k Black Mass, v hlavní roli s Johnny Deppem. A konečně v něm má víc scén Benedict Cumberbatch, který hraje senátora a bratra Johnnyho. Musím říct, že se na film opravdu těším. Mám takové tušení, že Johnny podá úžasný výkon a konečně taky něco nového s Benedictem (od The Imitation Game už to nějaký ten pátek je). Film půjde do kin v polovině září, takže se už se nám to pomalu blíží.
Pravdivý příběh Whitey Bulgera (Johnny Depp), bratra senátora (Benedict Cumberbatch) a jednoho z nechvalně známých násilných zločinců v Jižním Bostonu, který se stal na 30 let udavečem FBI, aby se zbavil mafiánské rodiny obývající jeho rajón. Vše se vymklo kontrole, což vedlo k vraždám, obchodu s drogami a vydírání. V důsledku toho se Bulger dostal na seznam deseti nejhledanějších zločinců světa.

KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter