Hamlet sklízí slova chvály

14. srpna 2015 v 12:51 | Petra |  Projects BC
Benedict Cumberbatch podle těch šťastných, kteří už měli tu šanci Hamleta na prknech divadla Barbican vidět, jednoduše září. Viděla jsem hodně reakcí, ale žádná z nich nebyla negativní. Jedno slovo chvály za druhým, nejen na Benedicta. Pokud se někdo z vás chystá přímo do Londýna nebo do kina u nás, máme se na co těšit.
Daily Mail se opět předvedl - nejenom, že si mysleli, že jim někdo skočí na tenhle manip, ale společně s The Times porušil Daily Fail pravidla a zveřejnil fotografie a v článku uvedl informace, které by se uvádět něměli. Snad každý ví, že se v divadle nebo kině nefotí a ta jejich recenze byla prostě katastrofa. Hlavně, že zase nadávají na fanoušky, kteří se podle většiny chovají mnohem lépe, než někteří jiní diváci. Na fotky navazuje toto video, kde Benedict prosí fnaoušky, aby během představení nefotili. Pusťte si to, mluví tam opravdu dobře.
Níže najdete fotky Benedicta s fanoušky (na pár je vidět i program), kvalitní skeny z programu a oficiální fotky z představení. Na těch si můžete všimnout, že mají herci takový mix mezi současným a dobovým oblečením. U nás se to dělá kvůli financím, divadla na drahé kostýmy prostě nemají, nevím, jestli je na tom stejně i Anglie. Nicméně, tohle mi vůbec nevadí, viděla jsem to v několika hrách a ničemu to neuškodilo.

image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

image host image host image host image host image host image host

image host image host image host image host image host image hostzdroje: londonphile.tumblr.com
karin-woywod.tumblr.com
2.broadwayworld.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angie. Angie. | Web | 14. srpna 2015 v 13:56 | Reagovat

Tyhle fotky jsem nikdy neměla vidět. Prostě ne, ani náhodou... ježiši... já tam pojedu... ale tvrdili, že Ben se nebude s fanoušky fotit ani podepisovat po představení, ale očividně, když si na něj počkaj... tak bude... očividně to udělal... a očividně... asi umřu, jestli by se tohle povedlo i mně :D Ani na to nechci myslet, jen na to pomyslím, chce se mi zvracet :D Takže si radši přestanu dělat naděje :D
Fotky přímo z představení vypadají naprosto úchvatně, já se tak moc těším, že to snad ani neni možný :D Jsem na to opravdu hodně zvědavá :)

2 Steeeva Steeeva | Web | 17. srpna 2015 v 17:22 | Reagovat

tak to je skvelé nič iné sa asi ani čakať nedalo od Bena :DDDDDD
tak to je vždy tak ten čo by to robiť nemal to urobí aj napriek tomu :)))) a ako si podotkla, že vždy to hádžu na divákov oni sú nedisciplinovaný ale čo už aj to sa stane

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter