Září 2015

Všechno nejlepší, Martine Freemane!

8. září 2015 v 22:31 | Petra |  Other MF
Dnes slaví své 44. narozeniny Martin John Christopher Freeman!
Říkáte si, co se proboha stalo, že přidávám dva články za jeden den? Nebojte se, je to jen velmi ojedinělá příležitost, protože jsme zapomněla, co je za den. O prázdninách jsem měla mnohem větší přehled kolikátého je, něž během školy. Nicméně, to teď není podstatné.
Tenhle rok jsme toho s Martinem moc neviděli, kromě posledního Hobita samozřejmě. Což se do budoucna změní, protože kromě Civil War a speciální epizody Sherlocka má Martim ještě pár projektů v záloze.
Během tohoto roku jsem si Martina opravdu hodně oblíbila a Tumblr (*self-promo*) je toho důkazem. Jeho humor je prostě něco, co mě nikdy neomrzí. No a Giffoni festival nás všechny zruinoval, to nemá cenu popírat To ale teď stranou - ráda bych Martinovi popřála mnoho štěstí nejen v herecké kariéře, ale i v osobním životě. Doufám, že si zahraje v zajímavých projektech a získá i nějaké ty ceny (ehm OSCARS ehm). Jeho herecký um je skutečně úžasný. Něco, co většina musí říct on zvládne jen jedním pohledem.
Přeji Martinovi potřetí a doufám, že to není naposledy. Jak jsem již psala, během tohoto roku jsem si ho zamilovala ještě víc a nemůžu se dočkat toho, co na nás chystá.

(tenhle článek za moc nestojí, já vím, ale jsem už myšlenkami jaksi mimo)

Nový záporák v marvelovském Doctor Strange?

8. září 2015 v 19:29 | Petra |  Projects BC
Jakkoliv se až trochu děsím marvelovského Doctor Strange, musím říct, že obsazení je zatím prvotřídní. Benedict Cumberbatch v hlavní roli, Tilda Swinton jako Ancient One a Chiwetel Ejiofor jako Baron Mordo, úhlavní nepřítel Doctora Strange. Ale jeden záporák nestačí a Marvel by rád do svého týmu přidal i Madse Mikkelsona. Ano, jeho bratr se pěkně předvedl v Sherlockovi jako Magnussen. Mads si zahrál ve filmu Hon, bondovce Casino Royale, ale hlavně Hannibala Kanibala (hehe) v seriálu NBC Hannibal (pokud jste neviděli, doporučuji!).
Koho by si mohl zahrát? Komiksy se Strangem jsem bohužel nečetla, takže čerpám jen z debat na internetu. Možnost č.1: démon Dormamu, vládce temné dimeze, který umí manipulovat s časoprostorem. Možnost č.2: Mephiston, Satan Marvelu, zrodil se při samotném vzniku vesmíru a kromě iluzí a čtení myšlenek je to i skvělý manipulátor (stál za stvořením Ghost Ridera, na filmy lepší zapomenout). A poslední možnost č.3: Nightmare, jak již jméno napovídá, tento záporák vládne snům.
Je mi vcelku jedno, koho bude hrát, ale hlavně, aby se k obsazení přidal? Co vy na jeho obsazení říkáte a koho byste chtěli, aby si zahrál?

Andrew pro magazín Candid

6. září 2015 v 13:20 | Petra |  Photoshoots, Sessions, Magazines Scans AS
Místo toho, abych psala článek, hledala jsem, kdy se v Česku otevře pobočka Amazonu (v úterý, pokud jsem to našla dobře). Hádejte, kdo si objedná The Amazing Book Is Not On Fire (*phan intensifies*).
Nicméně - úplně jsme zapomněla na tenhle photoshoot, který Andrew Scott v srpnu nafotil pro magazín Candid. Přiznám se, že se mi ten účes zrovna dvakrát nelíbí, ale i přesto jsou některé fotky pěkné. Hlavně ta na obálce se mi moc líbí.

image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host

52221 návštěv?!

1. září 2015 v 14:27 | Petra |  Blog
Pěkně pitomý název článku, ale dneska nikde po mě nemůže chtít být kreativní. Škola je zpátky, takže bych zde měla přidávat jakžtakž normálně. Během prázdnin tady toho moc nebylo, tak se snad zlepším. Přeco jen na nás čeká speciál a i další novinky. Což mě přivádí k tomuto (opět) - pokud máte nějaký nápad na jakýkoliv článek, ať tady pořád nejsou jenom novinky. Osobní věci, ale klidně i něco se Sherlockem. Jsme ochotná i něco přeložit, pokud mi to moje lenost dovolí. Q&A by taky mohlo být super, pokud by tedy bylo více než jedna otázko, to by bylo mírně trapné (můžete se podívat na tumblr, třeba vás nějaká otázka napadne, mám tam i about page *shameless self-promo*).
Nicmémě zpátky k tomu dost podivnému názvu článku. Nepamatuji si, kdy jsem se naposledy podívala na návštěvnost na tomto blogu. A je to 52 221, což je... docela hodně. No ne docela. Takové číslo jsem vůbec nečekala, vzhledem k mé strašné (až nulové) aktivitě). Ale moc vám všem děkuji, vážím si toho!

Mimochodem - hodně štěstí ve škole, práci, kdekoliv!
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter