Events, Appearances BC

Benedict na Laureus World Sports Awards

17. dubna 2015 v 19:20 | Petra
Omlouvám se, že nepřidávám články zrovna dvakrát pravidelně, ale hlavně ta hrozná poznávačka vzdušnicovců (na co mi je to, že poznám 82 hmyzáků proboha), mě nedovolila sem něco přidat.
Benedict Cumberbatch moderoval již podruhé Laureus World Sports Awards. Tyto ceny jsou také známe pod názvem sportovní Oscaři. Vítěze 10 kategprií jsou vybráni speciální porotou, která je složena ze sportovních novinářů, hlasatelů a blogerů.
Fotografií a videí se objevilo opravdu hodně a proto vás odkážu sem. Přiznám se, že mě sportovní ceny moc nezajímají, proto je ten článek takový dost stručný. Slibuji, že další články budou už zajímavější

Pohřeb Richarda III.

27. března 2015 v 16:41 | Petra
Včera se v katedrále v Leicesteru konal pohřeb panovníka Richarda III., jehož ostatky byly po stovky let ztracené. Jeho smrt na bitevním poli ukončila bitvu dvou růží a rod Yorků přišel o svého posledního krále. Ostatky byly nalezeny v roce 2012 pod parkovištěm a po analýze DNA bylo potvrzeno, že se jedná právě o Richarda III.
"Nikdo zde netruchlí. Jde spíše o pozdrav a uznání naší historie," řekl BBC reverend David Monteith. Mši předcházel průvod celým městem a samotnou mši sloužil arcibiskup Justin Welby. Benedict Cumberbatch, údajně vzdálený příbuzný Richarda III., přečetl báseň Richard od Carol Ann Duffy.


Richard (Carol Ann Duffy)
My bones, scripted in light, upon cold soil,
a human braille. My skull, scarred by a crown,
emptied of history. Describe my soul
as incense, votive, vanishing; your own
the same. Grant me the carving of my name.

These relics, bless. Imagine you re-tie
a broken string and on it thread a cross,
the symbol severed from me when I died.
The end of time - an unknown, unfelt loss -
unless the Resurrection of the Dead…

or I once dreamed of this, your future breath
in prayer for me, lost long, forever found;
or sensed you from the backstage of my death,
s kings glimpse shadows on a battleground.

Bohužel jsem nenašla český překlad pokud tomu nerozumíte, tak se omlouvám, ale netroufám si na překlad. Než vás nechám kochat se fotkami, odkážu vás sem, kde najdete rozhovor s Benedictem a dalšími hosty.

image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Benedict bude moderovat předávání sportovních cen

24. března 2015 v 19:16 | Petra
Benedict Cumberbatch se již podruhé ujme moderování prestižních sportovních cen Laureus. 16. ročník Laureus World Sports Awards se bude předávat 15. dubna 2015 v šanghajském Grand Theatre.
"Jsem nadšen, že jsem byl znovu vybrán jako součást týmu této důležité události, poduhé za sebou. Všichni obdivujeme výkony sportovců a sportovkyň, které známe, takže mít tu šanci sdílet s nimi pódium v tak pro ně tak důležité moment, je ctí.
Jsem velkým fanouškem sportu a minulý rok to pro mě byla radost. Potkal jsem Tony Hawka, mého dětského hrdinu a měl tu šanci vyměnit si pár běžeckých tipů s Sebastianem Coem a Daylem Thompsonem. A samozřejmě to je pro dobrou věc. To, co Laureus dělá po celém světě, jak využívá sport k zlepšení života mladých lidí, je inspirativní a jsem nadšen, že mohu být součástí tak speciální události."

Recepce a večeře na podporu MNDA

11. března 2015 v 18:08 | Petra
Benedict Cumberbatch se po boku své manželky Sophie Hunter účastnil recepce a večeře na podporu Motor Neuron Disease Association. Benedict se stal patronem této organizace už před 11 lety, poté co si zahrál Profesora Stephena Hawkinga, který touto nemocí bohužel trpí. Samotný Stephen se této akce, konané v Buckinghamském paláci, také účastnil, jak může vidět na fotkách níže.
MNDA je jediná organizace na britských ostrovech, která pomáhá lidem s touto nemocí. V současné má přes 8000 členů. V roce 2009 oslavila své 30. výročí a doufejme, že má ještě spoustu let před sebou.

image host image host image host image host

87th Academy Awards

23. února 2015 v 16:52 | Petra
"Dnes uctíváme hollywoodské nejlepší a nejbělejší - pardon nejzářivější..." o této oprávněné kritice jste určitě před ceremoniálem slyšeli, a tak doufám, že to nezůstane jenom u komentářů a vtipů jako tento od moderátora večera, ale v příštích letech se to vylepší. A nejedná se pouze o diverzitu, co se týče barvy pleti, ale i ženy by si zasloužily nominace mimo ženské herecké kategorie. Snad tohle velké mínus Akademie napraví.
87. předávání cen Akademie filmového umění a věd, známé pod názvem Oscaři, se včera (pro naší časovou zónu dnes) předávalo v Dolby Theatre v Los Angeles. Jak na červeném koberci zažertoval Eddie Redmayne, kterého už můžu nazvat oscarovým hercem, přivezl si počasí ze své rodné země - předávání doprovázel déšť, počasí tak typické pro Velkou Británii. Červený koberec jsem nesledovala, ale na předávání jsem se vůbec poprvé živě dívala a musím říct, že jsem si to opravdu užila. A využiji této chvíle k poděkování slovenské stanici Doma, která se tohoto úkonu zúčastnila opravdu brilantně. Nedokážu si představit, jak těžká práce to musí být, ale zvládli to na jedničku (a ještě ke všemu dva hlavní moderátoři několikrát obdivovali herecký talent Benedicta).
Pořádný kus práce odvedl i Neil Patrick Harris, který Oscary moderoval vůbec poprvé. Jako moderátor se už představil několikrát, například moderoval divadelní ceny Tony. Jeho úvodní číslo, nepřekvapivě pěvecké, bylo skvělé, ale pokud mám porovnávat s Ellen DeGeneres... podle mě byla Ellen lepší. Ale i tak předvedl Neil fantastický výkon.
Dopředu se omlouvám, jak jste si už mohli všimnout, tenhle článek bude dlouhý. Ještě, že jsou Oscaři jen jednou za rok. Samozřejmě nebudu mluvit o každé kategorii, ale několik jich zmíním. Seznam všem nominovaných a vítězů jednotlivých kategorií naleznete zde.

image host image host image host

Žádné velké překvapení se neudálo, výherci se většinou schodovali s cenami BAFTA. Tři filmy výše si odnesli nejvíce sošek: Birdman or The Un(expected) Virtue of Ignorence a The Grand Budapest Hotel získaly 4 sošky z 9 nominací a snímek Whiplash si odnesl ceny 3 z 5 nominací.
Herecké kategorie ovládla tato čtveřice: J. K. Simmons (Whiplash), Patricia Arquette (Boyhood), Julianne Moore (Still Alice) a Eddie Redmayne (The Theory of Evrything). Poslední jmenovaný během děkovné řeči předvedl něco, co se dá popsat snad jedině slovem roztomilý. Jeho reakce byla věrohodná a asi každý z nás by reagoval podobně. Teorii všeho uvidím až ve čtvrtek, ale podle recenzí a ukázek je jasné, že Eddie podal výkon, který si ocenění rozhodně zaslouží.
Nejlepším filmem se stal americký Birdman a jeho hlavní tvůrce Alejandro G. Iñárritu, který si zároveň odnesl cenu za Nejlepšího režiséra a Nejlepší původní scénář. Sean Penn, který cenu předával, utrousil dost příšerný komentář "Kdo dal tomuto muži zelenou kartu?", ale Alejandro mu to vrátil i s úroky. "Tuto cenu věnuji všem Mexičanům, kteří žijí v Mexiku. Modlím se, že dokážeme najít a vybudovat vládu, kterou si zasloužíme a doufám, že s imigranty z Mexika v tomto státě může být jednáno se stejnou důstojností jako s těmi, kteří přišli dříve a vytvořili tento imigrantský stát."
Teď na chvíli odskočím od kategorií a přesunu se k hudbě. Lady Gaga mnohé překvapila a ukázala, že za všemi těmi kostýmy a líčením se skrývá úžasný hlas. Ale asi nejemotivnějším momentem celého večera bylo vystoupení Johna Legenda a rappera jménem Common, kteří zazpívali vítěznou skladbu Glory z filmu Selma. "Víme, že v současnosti je boj o svobodu a spravedlnost opravdový. Žijeme v tom nejvíce incarcerated [= vsadit do vězení] zemi na světě. V nápravném zařízení je více černochů, než jich tam bylo v roce 1850 kvůli otroctví. Když lidé pochodují na naší píseň, chceme vám říct, že jsme s vámi, vidíme vás, milujeme vás a pochodujte dál." Hudebních čísel bylo samozřejmě víc, ještě zmíním Adama Levina z Maroon 5, který zazpíval nominovanou píseň Lost Stars z filmu Begin Again, ve kterém se v hlavní roli předvedla skvělá dvojice Mark Ruffalo a Keira Knightley.
Jak jistě víte, scénáristé mají dvě kategorie - Nejlepší původní a Nejlepší adaptovaný scénář. Jestli jste si už přečetli výsledky, tak tušíte, proč tuto kategorii nechávám na konec. Oscara za Nejlepší adaptovaný scénář si odnesl Graham Moore za The Imitation Game. Tento nádherný snímek tedy můžeme nazývat oscarovým filmem a již zmiňovaný Graham pronesl nejkrásnější řeč z celého večera.

"... Alan Turing nikdy neměl tu příležitost stát na pódiu jako je toto a dívat se na tyto nepochybně atraktivní tváře. Já tu šanci mám a to je ta nejméně spravedlivá věc, jakou jsem kdy slyšel. Takže v tomto krátkém čase, co tady mám, chci říct tohle...
Když mi bylo 16 chtěl jsem se zabít, protože jsem si připadal divný a odlišný a přidalo mi, že nezapadám. A teď stojím tady.
Takže bych chtěl, aby tento moment byl pro ty děti, které si připadají divné nebo jiné, protože nikam nezapadají. Ano, zapadáte. Slibuji vám to. Zůstaňte divní. Zůstaňte jiní. A když přijde vaše chvíle postavit se na toto pódium, prosím předejte tuto zprávu tomu, kdo přijde jako další."


image host image host


A teď už se pomalu ale jistě dostávám ke konci. Na řadu už konečně přichází jeden z nominovaných - Benedict Cumberbatch. Spolu s ním se na červeném koberci objevila jeho manželka Sophie Hunter a pár vypadal jako vždy krásně. Už jenom ten banner, který jste mohli vidět někde hodně hodně nahoře ukazuje, jaká nádherná a roztomilá dvojice tyto dva jsou. Benedict sám řekl: "Všude mě doprovází mé sluníčko." No prostě... radost pohledět, co říkáte?(ještě se svými komentářemi krotím, buďte rádi, že neslyšíte mé zvuky při prohlížení fotek, od aww až po mix čehosi)
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host

Benedict předával společně s Naomi Watts cenu za Nejlepší střih, kterou si odnesl Tom Cross za film Whiplash. Níže můžete vidět fotografie z pódia i dvě fotky ze zákulisí.
image host image host image host image host image host image host

Takovéto akce se musí vždy pořádně oslavit, takže ani u Oscarů nemůže chybět afterparty. Níže se podívejte na fotografie Benedicta se Sophie a s vítězným Grahamem Moorem.
image host image host image host image host image host image host

Fotografie to nejsou rozhodně všechny a nepochybuji o tom, že se jich ještě spoustu objeví. Pro další fotografie a zároveň i videa vás odkážu na tyto dvě adresy: sue-78.tumblr.com a londonphile.tumblr.com. Pokochat se novými ofotografiemi budete moci i u karin-woywod.tumblr.com a deareje.tumblr.com.
Filmový rok 2014 můžeme považovat za ukončený a asi budete souhlasit, že bylo na co se dívat. Doufejme, že i tento rok bude, nejen co se týče filmového světa, úspěšný.

Benedict u Jimmy Kimmela a na TIG Q&A

17. února 2015 v 20:53 | Petra
Benedict Cumberbatch si novomanželského štěstí moc neužil, hned dva dny po svatbě odletěl do Ameriky. Objevil se v talkshow Jimmy Kimmela a společně s Keirou Knightley se účastnili The New York Times' TimesTalk & TIFF In Los Angeles Presents "The Immitation Game". Což jednoduše znamaná diskuzi s touto úžasnou hereckou dvojicí. Záznam si určitě pusťte zde, fotografie níže.
U Jimmy Kimmela musela samozřejmě přijít otázka i na manželství, The Imitation Game a nominace na Oscary. Benedict vypadá šťastně a spokojeně (kdo by nebyl) a tři videa z této talkshow naleznete zde.

image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host

Kdyby Benedict nebyl Benedict

21. ledna 2015 v 20:08 | Petra
Co kdyby se Benedict Cumberbatch jmenoval třeba Dennis Pokemon? Toto jméno a ještě mnohé další, více či méně bizardní, si vyzkoušel Benedict v talkshow Jimmyho Kimmela. Možná si ještě vzpomínáte na jeho minulu návštěvu, kdy dramaticky předčítal text skladby Genius od E. Kellyho. Tentokrát to ale bylo o jménech.

Benedict u Ellen

17. ledna 2015 v 19:16 | Petra
Benedict Cumberbatch se usadil vedle Ellen DeGeneres v její talkshow. Předpokládám, že Ellen znáte - už jenom díky minulému předávání Oscarů, které se jí vydařilo na jedničku. The Ellen DeGeneres Show (také známá pod názvem Ellen) se na televizních obrazovkách objevila poprvé 8. září 2003 a běží dodnes. A tento týden se v ní vůbec poprvé objevil právě Benedict.
Celý jejich rozhovor najdete zde a určitě se na to podívejte, už jenom kvůli dárku, který Ben od Ellen dostal.

image host image host image host

Sophie a Benedict na předávání Golden Globes

12. ledna 2015 v 20:38 | Petra
Sophie Hunter a Benedict Cumberbatch včera zářili na předávání Golden Globes. Sophie na sobě měla nádherné šaty a i Benedict v padnoucím obleku oslňoval všechny kolem. The Imitation Game si ale bohužel neodnesla ani jednu cenu. Gratulace ale posílám seriálu Fargu a herci jménem Billy Bob Thornton - ti své nominace proměnili.
V pořadí 72. předávání těchto prestižních cen odstartovalo šňůru slavnostní předávání, která bude zakončena 22. 2. cenami nejznámějšími - tedy Cenami Akademie. Takže pro filmové fanoušky začíná další skvělé období.
Nebudu již dále zdržovat - zde najdete seznam vítězů, níže se podívejte na videa a v celém článku najdete fotografie z kalifornského Beverly Hills Hotel (45. je moje jednoznačně neoblíbenější - ani nechtějte slyšet tu kombinaci 'aww' a další podobných zvuků, které tady vydávám ♥).


Dva rozhovory z červeného koberce #1 #2

fotografie v celém článku

26th Annual Palm Springs International Film Festival Awards

4. ledna 2015 v 16:01 | Petra
Vánoční prázdniny nám bohužel pomalu ale jistě končí a s nimi končí i moje neaktivita, za kterou se (snad už naposled) omlouvám. Než se vrhnu na téma článku ráda bych vám všem popřála krásny rok 2015, plný štěstí a radosti. Snad bude 2015 ještě lepší, než ten rok minulý :)
Včera v Kalifornii proběhlo 26. předávání Palm Springs International Film Festival Awards a účastnil se jich Benedict Cumberbatch společně s Sophie Hunter. Z části to možná dělá střih jejích šatů, ale hlavně na některých fotkách vypadá Sophie... těhotně ("lepší" slovo jsme použít nemohla). Jestli tomu tak opravdu je, tak srdečně gratuluji :)
Nicméně - Benedict spolu s Allenem Leechem, Alexem Lawtherem a Matthewem Beardem převzali cenu za Nejlepší herecké obsazení. Česká a slovenská premiéra se už konečně blíží (radši nebudu komentovat ten příšerný překlad názvu) - od 29. 1. 2015 by se snímek měl v našich kinech objevit. K Vánocům jsem dostala soundtrack od Alexandra Desplata a už jen díky němu se mé nadšení ještě několikanásobně zvýšilo.
Už nebudu dálet zdržovat, níže se pokochejte slušnou hromadou fotografií (a zde najdete jedno video).

image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host image host
image host image host image host

The Moet British Independent Film Awards 2014

8. prosince 2014 v 20:12 | Petra
Benedict Cumberbatch se objevil po boku své snoubenky Sophie Hunter na předávání cen The Moet British Independent Film Awards 2014. Jak už název cen sám napovídá, tento večer oceňoval to nejlepší z britské nezávislé kinematografie. A Benedict neodešel s prázdnou - odnesl si cenu Variety Actor. Ještě bych nemohla nezmínit cenu pro Andrewa Scotta za film Pride, který se do českých kin bohužel ještě nedostal a vypadá to, že se k nám vůbec nedostane.
Teď ale zpátky k British Independent Film Awards - nebudu již dále zdržovat, podívejte se na rozhovory (+ ještě jeden tady) a fotografie. Zde najdete mírně nervózní a zmatenou (nicméně roztomilou) děkovnou řeč Benedicta, včetně sestřihu toho nejlepšího z jeho kariéry (a že je z čeho vybírat).
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host


Evening Standard Awards

1. prosince 2014 v 18:43 | Petra
Benedict Cumberbatch se zúčastnil po boku své snoubenky Sophie Hunter Evening Standard Awards, které jsou již od roku 1955 udělovány těm, kteří se na prknech londýského divadla i za jevištěm předvedou mimořádný výkon.
Benedict si žádnou sošku tentokrát neodnesl, ale jednu předával. Dvě videa z červeného koberce a fotografie naleznete níže.image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Sophie a Benedict na premiéře The Imitation Game

19. listopadu 2014 v 18:46 | Petra
Sophie Hunter a Benedict Cumberbatch se poprvé od oznámení svého zasnoubení objevilo bok po boku na veřejnosti. Bylo to před dvěma dny na premiéře The Imitation Game v New Yorku.
Níže se můžete podívat na video a několik fotografií níže. A nutno říci, že to páru opravdu sluší ♥


image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host
A ještě vás odkážu na dvě video - zde se můžete podívat na rozhovor s Benem v Good Morning America a tady naleznete celý záznam Behind Closed Doors.

Benedict u Jimmy Fallona

18. listopadu 2014 v 20:00 | Petra
Benedict Cumberbatch byl hostem včerejší epizody The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Podle mého názoru je Jimmy Fallon jedním z nejlepších moderátorů talkshow vůbec, jak ukázal i u minulé návštěvě Benedicta v jeho křesle. Bohužel jsem ještě neměla čas pustit si dvě videa níže, ale podle reakcí Jimmy opět nezklamal.image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

18th Annual Hollywood Film Awards

15. listopadu 2014 v 18:35 | Petra
Benedict Cumberbatch si na předávání Hollywood Film Awards odnesl sošku v kategorii Hollywood Actor Award, kterou získal za ztvárnění Alana Turinga ve snímku The Imitation Game (v Česku a Slovensku je premiéra naplánována bohužel až na 29.1. 2015).
Níže si můžete prohlédnout fotografie a pustit si Benedictovu děkovnou řeč.


image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host

Governors Awards a Breakthrough Prize Awards

10. listopadu 2014 v 18:15 | Petra
Benedict Cumberbatch se zúčastnil předávání dvou cen - Governors Awards a Breakthrough Prize Awards.

Prvně jmenované ceny jsou pořádány Akademií filmového umění a věd od roku 2009, předtím byly kategorie zahrnuty během slavnostních Oscarů. Předávány jsou celkem tři ceny: Academy Honorary Award (ocenění pro význačné úspěchy, které nespadají pod žádnou oscarovou kategorii), Jean Hersholt Humanitarian Award (velký přínos jedince v oblasti dobročinnosti) a Irving G. Thalberg Memorial Award (cena pro kreativní producenty, kteří konstantně pomáhají vytvořit projekty skvělé kvality).
Benedict se na červeném koberci objevil po boku Keiry Knightley a níže si můžete sami prohlédnout několik fotografií z tohoto ceremoniálu.
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host

A včera se konalo předávání cen, které založil zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg. Pro výherce čeká nejen soška jako připomínka jejich úspěchu, ale i peněžní odměna. Cenu si odnáší ti, kteří svým výzkumem prodlužují lidský život. Ceny se poprvé předávaly minulý rok a od šesti vítězů se očekávají přednášky pro možné budoucí vítěze.
Benedict se objevil na pódiu po boku Marka, aby předal jednomu z vítězů cenu, jak můžete vidět na fotografiích níže.
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Benedict v The Graham Norton Show

25. října 2014 v 16:39 | Petra
Benedict Cumberbatch již potřetí usedl na červenou pohovku v The Graham Norton Show společně s Mirandou Hart, Timothy Spallem a hudebním doprovodem od skupiny Maroon 5. Pokud jste se nedívali živě, rozhodně to napravte - buď na iPlayeru nebo si pátou epizodu šestnácté série stáhněte zde.
Nalákat by vás k tomu měli fotografie a tři videa níže.
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host


Mimochodem - pokud by někdo chtěl vidtě mé fotografie z Anglie, najde je zde.

58th BFI London Film Festival

11. října 2014 v 21:45 | Petra
S menším zpožděním, ale přece - článek o 58th BFI London Film Festival je tady. Snímek The Imitation Game celý festival otevíral a Benedict Cumberbatch, Keira Knightley a další členové hereckého i tvůrčího štábu na premiéře a dalších součástí propagace filmu nemohli chybět.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

pokračování v celém článku

Benedict na svatbě

28. září 2014 v 17:34 | Petra
Moje aktivita na tomto blogu je dost bídná, za což se (opět) omlouvám. Tentokrát to ale nebylo úmyslné - byla jsem u prarodičů a nastal problém s internetem. Omlouvám se.
Ale teď k novinkám - v poslední době se toho moc neděje, ale Benedict Cumberbatch se účastnil svatby svého kamaráda, klavíristy Jamese Rhodese. Novomanželům přeji hodně štěstí a vy se níže můžete podívat na čtyři fotografie ze svatebního dne.

image host image host image host image host

2014 Toronto International Film Festival #2

12. září 2014 v 19:35 | Petra
Na festivalech a akcích jako 2014 Toronto International Film Festival se vždy objevuje mnoho fotografií a videí i dny po skončení. Proto si po kliknutí na celý článek můžete poslechnout pár dalších rozhovorů a podívat se na fotografie z photoshootu. Už toho není takové množství jako ve středu, ale začneme stejně - nepovedenými záběry - tedy záběrem, abych byla přesné. A tentokrát je ze Sherlocka.


pokračování v celém článku

2014 Toronto International Film Festival

10. září 2014 v 20:54 | Petra
Jako první bych se chtěla omluvit za sníženou aktivitu na tomto blogu. Na Google Chrome a Opeře se mi nejde přihlásit do blogu, ale v Exploreru to nějakým zázrakem funguje. Bohužel to není nejrychlejší a nepracuje se mi s tím nejlépe. Do toho se přidává ještě škola a fakt, že jsem si předevčírem koupila The Sims 4 - svůj volný čas teď trávím velmi monotónně. Ale to všechno jsou jen výmluvy a slibuji, že se to pokusím vylepšit! Moc se omlouvám.
Ale teď k 2014 Toronto International Film Festival, na kterém Benedict Cumberbatch spolu s hereckým i tvůrčím štábem představil film The Imitation Game. Během jeho návštěvy bylo nafoceno spoustu fotek a pořízeno mnoho videí, proto jsem se rozhodla to udělat trochu jinak - na videa zde budou pouze odkazy společně s krátkým komentář, co ve videu najdete. Aspoň se to nebude tak pomalu načítat :)

Ale než se crhnu na Toronto, podívejte se ještě na vlemi povedný gag reel z filmu Star Trek Into Darkness.

pokračování v celém článku

Benedict byl zvolen Hercem roku

3. září 2014 v 19:20 | Petra
Benedict Cumberbatch si včera odnesl cenu GQ Men Of The Year v kategorii herec.
"I pro herce s rychlým vzestupem, tak dobrým jako ten jeho, Benedict Cumberbatch měl mimořádný rok. A nyní ke korunování jeho úspěchu - cena pro Herce roku na GQ Men Of The Year."
Z dalších vítězů zmíním například Lewise Hamiltona, Tony Blaira nebo Pharella Williamse. Jak už jména napovídají, vítězové pocházejí z různých oborů: od módní návrháře, herce, hudebníky, podnikatele a další.
Benedict si večer očividně užil, jak můžete vidět a slyšet na fotografiích a videích níže, Zvláště během své děkovné řeči vypadá velmi vesele (jak sám říká, očividně se trošku napil). Také si můžete všimnout strniště, ale nejspíš to bude kvůli roli Richarda III. pro BBC.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host

A tady ještě máte photoshoot z magazínu, který tyto ceny každoročně vyhlašuje.
image host image host image host

San Diego Comic-Con 2014 #3

28. července 2014 v 14:24 | Petra
Ve včerejším článku o San Diego Comic Conu jsem psala, že se nejspíš objeví další článek, ve kterém budou videa a fotky, které se objeví nově nebo věci, které jsem zapomněla. Jak se ukázalo, v té hromadě nových a nových fotek a videí jich mému oku uniklo docela hodně.
Ale pozor pozor - jedna velmi důležitá informace. Dnes ve 21:00 našeho času bude zveřejněn teaser trailer k The Hobbit: The Battle of Five Armies. Nezapomeňte sledovat Twitter a Youtube.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host
pokračování v celém článku

San Diego Comic-Con 2014 #2

27. července 2014 v 12:05 | Petra
Sobota se na Comic Conu nesla hlavně v duchu připravovaných filmů Warner Bros. A jedním z nich je i poslední díl trilogie The Hobbit s podnázvem The Battle of the Five Armies.
Začneme krátkým klipem z panelu Hobitam kdy na Comic Conu známá 'Button Lady' (odznaková paní) žádá Benedicta Cumberbatche, aby řekl "Button Lady" hlasem Šmaka. Což Ben velmi rád udělá.

pokračování v celém článku

San Diego Comic-Con 2014 #1

25. července 2014 v 13:22 | Petra
Přišla doba San Diego Comic-Con a s ním i deprese těch, kteří nemají šanci se tam dostat. Ale i z pohodlí domova se můžeme dočkat videí a fotografií, tak se pojďme podívat na to, co včera Benedict Cumberbatch prováděl.
Bylo to hlavně o propagaci animovaného filmu The Penguins of Madagascar, ve kterém hlasem Benedicta promlouvá vlk. Jako první se tedy můžete podívat na první klip z tohoto filmu.

pokračování v celém článku
 
 

Reklama

KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter