Other

Amanda a Lego

5. dubna 2014 v 17:57 | Petra
Dnes jsem chtěla na blog přidat další překlad rozhovoru s Benedictem, ale pak jsme uviděla tohle a já prostě musela. Amanda Abbington si doma hrála s Legem a no... podívejte se sami:

Shakespeare: Ahhh pane Freemane, chtěl byste si zahrát Richarda III., a tak...? Martin:... Yeah, tak dobře...


Shakespeare: Ahhh Benedicte. Chtěl byste si zahrát Hamleta, a tak...? Ben: páni, ano, ehm, samozřejmě, ano...!

O ten rozhovor rozhodně nepřijdete, zítra nebo nejpozději v pondělí se tady objeví (bude to ta část o Londýně). Benedict je v současné době na Oz Conu v Austrálii, o tom bude článek zítra, až se objeví více kvalitních fotek. Budu tady aspoň citovat jednu velmi vtipnou část z Q&A: 'Do prd***, něco mi spadlo do vína (...) V mém víně je brouk. No, aspoň zemřel šťastný.' Fotky a více z Q&A zítra.
A ještě jedna informace: dnes od 21:55 na ČT 2 odvysílán první díl druhé série, A Scandal in Belgravia.

Všechno nejlepší, Louise Brealey!

27. března 2014 v 19:52 | Petra
Dnes slaví své 35. narozeniny Louise Brealey!
Louise se narodila před 35. lety v anglickém městě Bozeat. Vystudovala historii na Univerzitě v Cambridgi a na Institutu Leeho Strasberga v New Yorku byla na ročním soustředění. Louise není jen herečkou - je to také novinářka a producentka. Loo píše o filmu, umění, hudbě, divadle, módě, cestování, televizi a mnohém dalším. Přispívala do Empire, Total Film, filmfour.com a také byla zástupkyní šéfredaktora v magazínu Wonderland. Další informaci a její práce najdete na oficiálních stránkách.
Loo si zahrála v mnoha divadelních hrách, například The Trojan Women nebo After the End. V minulém roce také zažila svůj scénáristický debut - je autorkou divadelní hry Pope Joan. V nejbližší době jí budeme moci vidět ve filmu Delicious, trailer k filmu si můžete pustit zde.
Ti z vás, kteří mají Twitter Louise jistě sledují a pokud ne, její profil najdete zde.
Talentované, milé, inteligentní, vtipné, krásné, charismatické, prostě vyjímečné Loo přeji hodně štěstí, zdraví, úspěchů v práci i osobním životě. Všechno nejlepší!

Poznejte blogerku alias Liebster Blog Award #2

30. října 2013 v 12:42 | Petra
Dnešní článek bude opět mimo téma, jelikož jsem dostala další nominaci od Ježurky. Moc děkuji za nominaci a teď hurá do odpovídání!
odpovědi v celém článku
EDIT: další nominace Jenny Tenshi

Poznejte blogerku aneb to, co radši mělo zůstat skryto

26. října 2013 v 16:27 | Petra
Dneska tady máme článek mimo obvyklé téma - Poznejte blogerku aneb to, co radši mělo zůstat skryto. Nebojte, žádný sériový vrah nejsem, ale andílkem se taky nazvat nedám.
Pravidla:
1. Řekni deset věcí o sobě.
2. Odpověz na deset otázek blogerky, která vás nominovala.
3. Vymysli deset otázek pro ty co si nominovala.
4. Nominuj 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů.
5. Informuj blogery o tom, že jsi je nominovala.

pokračování v celém článku
EDIT: další nominace od tomato

Dnes slaví Wanda Ventham!

5. srpna 2013 v 19:10 | Petra
Dnes slaví své 78. narozeniny Wanda Ventham, matka Benedicta Cumberbatch. Wanda se narodila 5.8. 1935 v anglickém městě Brighton. Původně se chtěla věnovat umění, dokonce jeden rok studovala uměleckou školu a během prázdnin pracovala v Connaught Theatre. A právě práce v divadle jí přesvědčila se vrhnout na hereckou dráhu. Vystudovala Central School of Speech and Drama a poprvé se ve filmu objevila v roce 1956 ve filmu My Teenage Daughter. Její herecká kariéra obsahuje prodle IMDb 114 titulů. Fanoušci Doctora Who si jí možná pamatují ze třinácti epizod Doctora Who, kde si v rozmezí let 1967-1987 zharála celkem tři role.
Na natáčení A Family At War se potkala s hercem Timothy Carltonem a po šesti letech se v dubnu roku 1976 vzali. A 19. července 1976 se jim narodil syn Benedict Timothy Carlton Cumberbatch. Z předchozího manželství s Jamesem Tabernaclem má dceru Tracy.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

EDIT:
Teď jsem se podívala na mail od TopListu s týdenní návštěvností - 442 lidí! Rekord :DD Wow, mockrát vám všem děkuji :)

Kam o prázdninách

22. června 2013 v 20:29 | Petra
Jelikož se toho v České republice ohledně Sherlocka nebo Benedicta Cumberbatche, Martina Freemana a dalších herců a tvůrců moc nedočkáme, je proto každá taková akce radostnou událostí. Ale toto léto se rozhodně máme na co těšit.

Festival fantazie (28.6.-7.7. 2013)

Festival fantazie je událostí pro všechny fanoušky sci-fi, fantasy, hororu,seriálů, anime, komiksů, ad. Na účastníky čeká řada zajímavých besed, přednášek, workshopů, soutěží a setkání se známými osobnostmi.
Já osobně jsem se FanCity (obdoba Festivalu fantazie, akorát se koná na podzim) jednou zúčastnila a rozhodně doporučuji navštívit.
Tento festival je rozdělen do různých 'conů' nebo 'linií' a tím se dostáváme k našemu milovanému Sherlockovi...
Sherlock Holmes na Britconu (celý program Britconu zde)
Jak název napovídá, Britcon je věnován britským seriálům, filmům, hudbě, životnímu stylu a čemukoliv dalšímu, co se nějakým způsobem váže ke Spojenému království. A Sherlock Holmes rozhodně nemůže chybět. Ten ovládne Britcon v úterý 2.7. 2013. Na jaké přednášky se můžeme těšit?

12:00 Sherlock Holmes, Sherlock a my
Kdo Sherlockians nebo Holmesologové? A jaký je mezi nimi rozdíl? Představíme vám fandom Sherlocka Holmese od počátku po dnešek a to se všemi pikantními detaily.

17:00 Irene Adlerová - kým skutečně je?
Femme fatale, pletichářka, kriminální živel nebo jen obyčejná chytrá horákyně? Jak to s ženou všech žen doopravdy bylo a čím vším si musela projít, aby se mohla objevit na filmovém plátně? Pomocí srovnání originálního charakteru s postavou filmovou a televizní budeme hledat odpověď na tuto otázku.

20:00 Mnoho tváří Sherlocka Holmese
Benedict Cumberbatch, Jeremy Brett, Christopher Lee, Robert Downey Jr. a mnoho dalších herců propůjčilo svou tvář slavné literární postavě Sherlocka Holmese. Kdo byl první? Kdo je nejlepší? Kdo si Holmese zahrál nejčastěji? Na tyto a další otázky zkusíme vypátrat odpovědi.

22:00 Módní peklo s Benedictem Cumberbatchem
Módní kreace mužů nás nepřestanou udivovat. Co se takhle zaměřit na módní výstřelky i faux pas hvězdy Sherlocka a Star Treku Into Darkness Benedicta Okurky Cumberbatche?

Celý festival se koná v Chotěboři (cca 136 km od Prahy) a po mých zkušenostech z FanCity rozhodně doporučuji navštívit. Já osobně bych se měla 2.7. zúčastnit, takže pokud se na něj z vás někdo chystá, určitě dejte vědět!

Frankenstein v pražském kině

Není to dlouho, co jsem na blogu informovala o tom, že se veleúspěšná divadelní hra Frankenstein vrátí od 31. října 2013 na plátna celosvětových kin. Ale my Češi se toho dočkáme ještě dříve. A to konkrétně 11.7. v pražském kině Bio Oko. Tam si budeme od 20:30 movi vychutnat herecké výkony Benedicta Cumbebratche jako Victora Frankensteina a Jonny Lee Millera jako Monstra.
Jeden lístek stojí 110 Kč a rezervovat si ho už můžete zde.
Už se na obě dvě akce těším!
 
 

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter