Other BC

Všechno nejlepší, Benedicte!

19. července 2015 v 11:36 | Petra
Benedict Timothy Carlton Cumberbatch dnes slaví své 39. narozeniny! A ten minulý rok jeho života byl opravdu úžasný, uznejte sami: Zahrál si v nejvíce výdělečném nezávislém filmu, The Imitation Game, přidá se do filmového světa Marvel jako Doctor Strange a připravuje se na Hamleta, roli, na kterou se již od mládí těšil. Již pošesté získal nominaci na ceny BAFTA a svoji první oscarovou nominaci. Za své herecké výkony a charitativní činnost obdržel řád britského impéria, konkrétně komadér. A to vůbec nejdůležitější - oženil se se Sophie Hunter a spolu mají jejich první dítě, syna.
Ráda bych mu popřála další stějně úspěšný rok. Doufám, že se mu bude dařit v herecké kariéře a všechny nadcházející projekty se setkají s úspěchem u kritiků i u diváků. A nějaké ty nominace a výhry by taky nebyly na škodu. Benedict je herec skutečně jedinečný, o tom se snad nikdy hádat nebude. On prostě umí a myslím si, že nepřeháním, když řeknu, že je jedním z nejlepším herců současnosti. Zaslouží si pozornost, které se mu i dostává.
Ale hlavně bych mu chtěla popřát hodně štěstí v osobním životě. Minulý rok mu přinesl hodně krásného a doufám, že to bude pokračovat dlouho. Hodně zdraví, štěstí a radosti všem třem.
Tento blog datuje mé nadšení pro Sherlocka, herce a štáb již od samého počátku. K narozeninám přeji Benedictovi již potřetí a doufám, že aspoň ještě párkrát mu je tady popřeji. Je to čest a radost o něm psát a věřím tomu, že nám toho Benedict ještě může hodně nabídnout. Jen těžko se jde potřetí neopakovat, ale v tomhle případě mi to snad prominete. Benedict je neuvěřitelně talentovaný a ještě ke všemu charismatický, vtipný, inteligentní a po všech stránkách příjemný člověk (no a je to fešák, na to bych nerada zapomněla).
Takže, hodně štěstí, zdraví a úspěchů, Benedicte!

Čáp přiletěl společně s řádem britského impéria

13. června 2015 v 18:33 | Petra
"Benedict Cumberbatch a Sophie Hunter s radostí oznamují anrození svého krásného syna. Rádi bychom vás požádali, abyste v následujících dnech dodržovali rodinné soukromí."
Tak nevím, co k tomu více dodat, než awwwwwwww a gratuluji. Takže aww a gratuluji tomuto krásnému páru, určitě to budou skvělí rodiče.
A ještě tady mám jednu zprávu - Benedict dostane za své herecké výkony a charitativní činnost cenu britského impéria, konkrétně komadér. Rytíř - komandér a Velkokříž jsou dvě ještě vyšší ocenění, kde už jsou jejich držitelé nazýváni Dame nebo Sir. Ještě jednou gratuluji!

Omlouvám se za nepřítomnost, ale teď jsem měla napilno ve školě.

Turingovy zápisky jdou do dražby

12. dubna 2015 v 17:19 | Petra
Zápisky Alana Turinga - 56 stránek, do kterého si právě tento muž zapisoval poznatky o tom, jak rozluštit ten nejdokonalejší šifrovací stroj, německá Enigma - půjdou zítra v New Yorku do dražby. Odhaduje se, že se vydraží za 1 milion dolarů (25 000 000 Kč), část výdělku by měla jít na charitu. Do dražby půjde také jeden z exemplářů stroje Enigma a očekává se výdělek od 140 do 180 tisíc dolarů (3,5 - 4,5 milionu Kč).
"Žádné další rukopisy Alana nejsou v soukromých rukou. Nikdy nebyly na prodej a je skoro určitě jisté, že už ani nikdy nebudou," řekla Cassandra Hatton, zástupkyně aukční síně Bonhams.

image host image host image host image host image host image host
Zde najdete pěkně udělanou reportáž o Alanovi a této dražbě.

Čokoláda nad zlato

7. dubna 2015 v 20:35 | Petra
Pokud patříte, stejně jako já, k těm, kteří zbožňují čokoládu, určitě vás potěší pohled na čokoládovou figurínu Benedicta Cumberbatche. Anoantomicky přesná, 40 kg vážící figurína byla vytovřena týmem, který měl už v minulosti na starost čokoládovou Maggie Smith a další známé osobnosti. Po dokončení byla vystavena v obchodním centru. Co myslíte, byli schopni kolemjdoucí odolat?

Svatební šaty Sophie Hunter

3. dubna 2015 v 20:08 | Petra
Nejspíš jste to už viděli, ale uvědomila jsem si, že jsem o tom nenapsala na blog, což je myslím škoda. Sophie Hunter zapózovala v Římě světoznámé fotografce Annie Leibovitz a na sobě měla své nádherné svatební šaty od Valentina. Sophie spolupracovala společně s návrháři jménem Maria Grazia Chiuri a Pierpaolo Piccioli.
Sophie nezapřela svou režisérskou profesi a ve svých šatech vidí divadlo, operu a umění samo o sobě. Šaty jsou v šedé barvě, s dlouhými rukávy a v jejich střihu vidí Sophie něco z oblečení z obrazu The Arnolfini Portrait od Jana van Eycka. Šaty byly zhotoveny za tři měsíce, což je u značky Valentino ojedinělé, normálně trvá výroba šatů 6 měsíců.
Když se řekne anglické počasí, asi si každý z vád představí déšť - a právě proto měla Sophie připravený plášť ze sametu a hedvábí. Původně si chtěla vzít i závoj, který se v její rodině dědí z generace na generaci, ale ten už by se k šatům nehodil. Musím říct, že šaty jsou to opravdu nádherné a Sophie v nich vypadá skvostně.
Benedict Cumberbatch nemohl být v článku, který najdete níže, nezmíněn. Poprvé mohli být spolu viděni ve filmu Burlesque Fairytales z roku 2009, ale znají se už 17 let. A to už je nějaká doba, co říkáte?


image host image host image host image host image host

Yours in distress, Alan

8. března 2015 v 19:20 | Petra
Benedict Cumberbatch v rámci Letters Live přečetl dopis Alana Turinga, napsaný po uzavření jeho soudního řízení. Jak asi víte, Turing byl odsouzen z přečinu proti mravopočestnosti. Dva roky poté spáchal sebevraždu kousnutím do jablka napuštěného kyanidem draselným, smrtelným jedem.
"Dostal jsem se do těch problémů, u kterých jsem vždy předpokládal, že by se mi mohli stát."
Benedict se spolu s Louise Brealey a dalšími známými hosty zúčastní všech pěti večerů Letters Live. Večery, které budou oslavovat krásu a sílu dopisů, napsaných slavnými osobnostmi i obyčejnými lidmi budou probíhat od 31. března do 4. dubna v londýnské Freemasons' Hall.

celé video zde

Benedict a Sophie jsou manželé!

15. února 2015 v 17:15 | Petra
Benedict Cumberbatch a Sophie Hunter vstoupili včera do svazku manželského. V úzkém kruhu přátel a rodiny byli oddáni na Isle of Wight v kostele sv. Petra a sv. Pavla. Romantičtější den si na to vybrat nemohli - Den svatého Valentýna patří v anglosaských zemích k velmi populárním.

"Benedict a Sophie se včera vzali, obklopeni jejich blízkými přáteli a rodinou. Byl to magický den." oznámila Benova publicistka Karon Maskill (pokud se dívat na fotky z oficiálních akcí, určitě jste na nich Karol viděli, byla například s Benem na Oscarech)

Zatím se objevily pouze fotografie od paparazzi, které zde rozhodně dávat nebudu. Pokud bude chtít pár nějakou fotografii zveřejnit, rozhodně se o ní s vámi podělím. Benedict bude zítra v talkshow Jimmy Kimmela a dá se předpokládat, že se ho na svatbu zeptá.

Páru bych ráda popřála jen to nejlepší, hodně štěstí a zdraví a ať si společný život užijí plnými doušky.

Sophie a Benedict čekají jejich první dítě

7. ledna 2015 v 20:21 | Petra
Spekulacím byl dnes učiněn konec - manažerka Benedicta Cumberbatche potvrdila, že Sophie Hunter je těhotná. Tato zpráva mi na tváři vykouzlila obrovský úsměv a páru gratuluji a přeji hodně štěstí a zdraví jim a jejich dítěti.
Daily M(F)ail sice zveřejnil podrobnější informace od jejich "důvěryhodného zdroje", ale tyto informace nepokládám za důvěryhodné a odmítám od nich tady mluvit. Myslím si, že není potřebovat vědět nic jiného - až bude Sophie a Benedict chtít, svěří se sami.

Ještě jednou gratuluji ♥


Benedict a Sophie Hunter oznámili zasnoubení

5. listopadu 2014 v 11:21 | Petra
V dnešních vydání Times se objevilo nečekané, ale zároveň velmi šťastné oznámení. Benedict Cumberbatch a Sophie Hunter jsou zasnoubeni. Oznámí v novinách používá více slavných osobností, a to hlavně páry, kteří netouží být středem pozornosti. A tato informace je pravdivá, byla potvrzena Benovou manažerkou.
Sophie Hunter je režisérka, spisovatelka, zpěvačka a herečka, známá hlavně režií avantgardních her. V roce 2007 získala cenu Samuel Beckett Award za režii a scénář ke hře The Terrific Electric na prknech divadla Barbican. A v roce 2005 vyšlo její hudební francouzské album The Isis Project. S Benedictem se dohromady objevili v Burlesque Fairytales z roku 2009 (na fotce níže).
Tato zpráva vykouzlila na mé tváří velký úsměch a páru samozřejmě přeji hodně štěstí a jen to nejlepší! ♥ ♥ ♥

All the world's a stage...

28. října 2014 v 23:14 | Petra
Těm z vás, kteří jsou obeznámeni s díly Williama Shakespeara název tohoto článku připomněl slavný monolog z Jak se Vám líbí. A právě ten říká Benedict Cumberbatch v novém traileru BBC, oslavující 80 let Original British Drama (Původní britská dramata). Můžeme v něm vidět projekty BBC z let dávno minulých, nových a nebo těch, která na nás čekají v budoucnu.
Spojení úžasných slov a krásného hlasu Benedicta - co víc si přát? :)

Benedict v Madame Tussauds

22. října 2014 v 16:59 | Petra
Z Londýna jsem se vrátila o mnoho liber chudší a s kufrem mnohem narvanějším. Hned bych se vrátila zpátky, bylo to skutečně úžasné. Fotky se upravují a pokud by je někdo chtěl vidět, dám na ně odkaz. Ale bohužel jsme měli trochu (ne trochu ale hodně) smůlu. Do Madame Tussauds se šlo v pondělí a Benedict Cumberbatch tam má svojí figurínu od kdy - od úterý. A to už jsem byla zpátky v Česku. No nedá se nic dělat, aspoň tam mám důvod jít někdy příště znovu.
Níže se můžete pokochat, myslím si velmi povedenou, voskovou figurínou Benedicta.image host image host image host

Voskový Benedict už má hlavu

28. srpna 2014 v 15:58 | Petra
Než se budu věnovat voskovému Benedictovi chtěla bych říct, že už pracuji na Liebster Blog Award, na kterou jsem byla nominovaná a mělo by se to tady co nejdříve objevit. Ale teď už k tématu tohoto článku.
Na konci července jsem zde informovala o tom, že se Benedict Cumberbatch, tedy jeho vosková figurína, objeví v londýnském muzeu Madame Tussauds. Zaměstnanci pilně pracovali a níže můžeme vidět jejich dílo. Zatím mají pouze hlavu, ale opravdu povedla. Benedictovi jako by z oka vypadla a pracovníkům muzea tedy patří velká poklona, tentokrát se jim to skutečně povedlo.
Až bude vosková figurína hotova - v obleku, připraveno na červený koberec - budou se s ní moci od října tohoto roku návštěvníci Madame Tussauds vyfotit. A Benedict může sám sebe photobombovat :)

image host image host image host image host image host
image host

Benedict a Ice Bucket Challenge

22. srpna 2014 v 18:31 | Petra
O Ice Bucket Challenge slyšel asi každý z vás. Tato kampaň má upozornit na nemoc jménem Amyotrofická laterální skleróza a pomoct vybrat peníze na podporu nemocných. Zatím je to velmi úspěšné - vybralo se již 40 milionů dolarů.
Tom Hiddleston, zaměstnanci Tumblr a další nominovali Benedicta Cumberbatche. Všichni netrpělivě čekali jestli Benedict výzvu příjme a po dlouhém čekání (a dvou tweetech Adama Acklanda) jsme se dočkali. A uznejte sami - stálo to za čekání. Nazvala bych to fan service.
Už nebudu dále zdržovat, ale jenom vás odkážu zde a zde, pokud byste chtěli přispět a pomoci.

Jedna fotka z archívu...

7. srpna 2014 v 20:18 | Petra
Jelikož se v poslední době nic jiného neděje a já nechci, aby tento blog zel prázdnotou, tak se dnes podíváme do minulosti. Konkrétně do roku 1979, kdy byli Benedictovi pouhé tři roky (mimochodem fotka použitá v banneru pochází z roku 2004 - Hawking photoshoot v Monte Carlu)
Níže můžete na fotografii vidět Benedicta Cumberbatche, Timothy Carltona, Vandu Wentham a její dceru Tracy z prvního manželství.

Parade's End na ČT 2

4. srpna 2014 v 23:05 | Petra
Hrozně moc se omlouvám, ale má paměť se mnou odmítá spolupracovat. Celý týden si říkám - nezapomeň v pondělí je Parade's End, už jeden díl si prošvihla, napiš o tom na blog - a přijde pondělí, a co se stane? Zapomněla jsem na to. Nicméně - pořád máme ještě tři díly před sebou a opravdu vám doporučuji tuto minisérii zhlédnout, nebudete toho litovat. První dvě epizody se dají stáhnout na internetu (ehm například jedna známá česká stránka v růžovo/žluto/bílých odstínech). Druhý díl bude opakován ve středu 6. 8. od 9:40 nebo v sobotu 9. 8. od 12:35. Další epizody jsou premiérově vysílány vždy v pondělí od 20:00. Jenom upozorňuji, že dabing se nepovedl, ale majitelé satelitů můžou přepnout do původního znění, titulky najdete na teletextu na stránce 888.

Pohodlné jistoty edvardovské Anglie podléhají chaosu a zmaru. Anglický aristokrat Christopher Tietjens si bere za ženu Sylvii, krásnou ovšem tvrdou dámu, která čeká dítě, jež může, nebo nemusí být jeho. Christopher je rozhodnutý zůstat ke své ženě loajální navzdory řadě nevěr. Jeho život se však změní, když jednoho dne potká Valentine Wannop, neohroženou mladou sufražetku. Od třpytivého avšak povrchního světa londýnské smetánky k zákopy zjizveným bojištím ve Francii, seriál Konec přehlídky vypráví o jednom z určujících období minulého století, období, kdy staré jistoty byly svrženy a svět se naprosto změnil.


Ještě jednou se omlouvám, že jsem neupozornila dřív.

Benedict děkuje všem, kteří podpořili Prince’s Trust

2. srpna 2014 v 0:07 | Petra
K oslavě narozenin Benedicta Cumberbatche se vybíralo na mnoho charit, ale The Prince's Trust přibylo na její konto neuvěřitelných 13 700 liber (cca 452 100 korun). Níže si můžete přečíst poděkování, které Benedict posílá všem, kteřá na konto této charity přispěli.

Jsem tak hrdý na své fanoušky a důležitost, kterou vidí v pomoci, mě nesmírně uchvacuje.
Během let jsem měl neuvěřitelné štěstí. Vždycky jsem věděl, že chci pracovat jako herec a měl jsem obrovské štěstí, že jsme se dostal tam, kde jsem dnes. Nebylo to bez tvrdé práce a odhodlání, ale klíčový prvek sebevědomí a osobního úspěchu každého je podpora a vedení, které pochází od vzoru [role model].
Ale také vím, že ne všichni mladí lidé mají takové příležitosti. Bez vzoru může být život znepokojující a sebeúcta může poklesnout a učinit těžší žádat o pomoc. Je to začarovaný kruh. Proto jsem ambasádorem Prince's Trust - víra v to, že každý mladý člověk si zaslouží šanci je vize, kterou sdílíme společně.

Pokud by někdo chtěl text v originále radši než můj kostrbatý překlad, klikněte sem.


Teď si dovolím trochu odskočit a udělat ehm... velmi nenápadnou reklamu - s mojí kamarádkou jsme založili společný blog. Nebojte se, že bych to zde opustila, to ani náhodou. Pokud by někdo chtěl vědět víc o mě a nebo mé úžasné kamarádce jménem Viktorie Alexandra, ráda vás na tomto blogu uvidím. Najdete tam víceméně všechno - věci, která nás zajímají - umění, recenze (v mém případě projektů bez Bena a Martina v hereckém obsazení - ty budou zde), naše spisovatelské výtvory, cokoliv. Pokud sem vás nějakým zázračným způsobem zaujala (ehm) dozvíte se toho tam o mě ještě víc.Ti z vás, kteří sami mají blog vědí, že začátek je velmi těžký, proto bych vám byla opravdu vděčná, kdybyste náš blog navštívili. Mnohokrát vám děkuji.

Benedict v Madame Tussauds

21. července 2014 v 12:18 | Petra
Benedict Cumberbatch se přidá k řadě známých osobností a jeho vosková figurína bude vystavena v londýnském muzeu Madame Tussauds. Toto muzeu najdete po celém světě, do konce října dokonce najdete i několik figurín v Praze, ale to nejznámější se nachází v Londýně. První stála expozice byla zřízena roku 1835 na Baker Street Marií Tussaud, sochařkou vytvářející voskové figuríny. Od této chvíle už uběhlo mnoho let a dnes se můžete vyfotografovat například s Audrey Hepburn, Georgem Clooneym, Jejím Veličenstvem královnou Alžbětou II., Madonnou, Emmou Watson, Danielem Radcliffem, Davidem Bowiem, The Beatles nebo třeba Hulkem.
Ale teď přijde na řadu i Benedict, jehož figurína se v muzeu objeví ještě tento rok. Benova vosková figurína bude oblečena do černého obleku, připravená na červený koberec.
"Konečně může sám sebe "photobomb"!" zavtipkoval Benedict. "Jaký zvláštní a úžasný kompliment být zahrnut v řadě talentů, kteří svojí figurín už mají. Byl jsem nazván dřevěným během své práce, ale ještě nikdy ne voskový!"
"Ta hlavní čest pro mě byl ten proces a vidět to množství obtížné práce a dovednosti dovedené do detailů v této formě umění. Je to úžasná kombinace starého a nového, špičkových i starých technologií. Měření, ruka zasunují vlas po vlasu a sochařské prvky. Jako subjekt, stojíte obklopený sochaři, malíři, fotografy, měřiči a celou armádou lidí, kteří přivádějí k životu vaší podobiznu... je to neuvěřitelný zážitek. Také moji agenti budou nadšení, chtěli můj klon už nějakou dobu!"

"Nejsou žádné pochyby o tom, že Benedict Cumberbatch je jeden z nejžádanějších herců, v současné době hraje v těch nejúspěšnějších filmech a seriálech, oblíbený kritikou i diváky. Jeho hvězda je na velkém vzestupu, jsme nadšení, že se jeho postava přidá do našeho muzea Madame Tussauds v Londýně. Měli jsme to štěstí, že jsme mohli s Benedictem úzce pracovat a náš tým se postará o to, aby byla figurína co nejvíce věrná. Naši hosté jasně vyjádřili, že ho chtějí vidět celé jeho kouzlo a krásu a nemůžeme se dočkat až figurínu později v tomto roce uvidí." řekl generální ředitel muzea.
No budeme jen doufat, že figurínu skutečně nezkazí, jak někdy v Madame Tussauds mají ve zvyku.

image host image host image host

TIME: The 100 Most Influential People

24. dubna 2014 v 17:54 | Petra
Americký magazín Time každoročně sestavuje seznam 100 nejvlivnějších lidí na této planetě. Poprvé byl seznam sestaven roku 1999. Mnoho lidí má za to, že být na tomto seznamu vždy znamená čest. Time ale jednoznačně zdůrazňuje, že daní lidé na něm figurují, protože nějakým způsobem změnili svět, nehledě na následky jejich činů. Ve většině případu se to ale za čest a ocenění považuje, ale je důležité si uvědomit, že to tak neplatí u všech.
"Vliv je velmi obtížné změřit, a co my hledáme, jsou lidé, jejichž nápady, příklad, talent a objevy změní svět, ve kterém žijeme. Vliv je méně o tvrdé síle donucení, než o jemné síle nápadů a myšlenek..." část výroku šéfredaktora Time Richarda Stengele z roku 2007, ve kterém vysvětluje, že Time 100 není seznam těch nejpřitažlivějších, populárním nebo nejmocnějších lidí, ale těch nejvlivnějších.
Time 100 je rozdělena do pěti kategorií: Giganti, Průkopníci, Umělci, Vůdci a Ikony. A právě v kategorii Umělci figuruje jedno nám velmi známé a milované jméno - Benedict Cumberbatch.
Znepokojivě talentovaná anglická hvězda
by Colin Firth
Když mi bylo přibližně 25 let, pracoval jsem s dvěma velmi dobrými herci. Setkání to byla krátká, ale oba si s velkým obdivem pamatuji. Wanda Ventham a Timothy Carlton oba ztělesňovali kvality, které nás mlhavě pokouší, dívat se na ně s nostalgií. Kromě jejich značného talentu, měli eleganci, půvab, důvtip, dobrotu a slušnost.
V tu dobu jsem nevěděl, že jsem manželé a mají syna ve věku okolo deseti let, který tiše dával na jevo všechny tyto vlastnosti. A teď, o 30 let později, se chlapec uvolnil. Vzal na sebe podobu Benedicta Cumberbatche.
Kvality jeho rodičů jsou výrazně projevovány. Je vzácné až bizarní najít tolik proměn v jednom herci, včetně vlastností, které by měli být neslučitelné: zranitelnost, smysl pro nebezpečí, očividný intelekt, upřímnost, kuráž - a docela alarmující energie. Nerad se cítím pokořeně, ale v tomto případě to prostě jinak nejde.
Musí být zastaven.

Colin Firth poprvé vyhrál cenu Akademie za ztvárnění Jiřího VI. ve filmu The King's Speech.

Benedictovi posílám obrovskou gratulaci, protože v jeho případě, je umístění na seznamu stovky nejvlivnějších lidí na světě rozhodně čest.
Zde najdete seznam všech zařazených na Time 100 a po kliknutí na fotografie vás to odkáže na články o těchto osobnostech.
A seznam Time 100 podle čtenářů, ve kterém Ben figuruje na 7. místě, si můžete prohlédnout zde.

Benedict počítá

4. února 2014 v 16:31 | Petra
Matematika, to je věc složitá. V tom se mnou bude určitě většina z vás (zvláště ti, co ještě chodí do školy) souhlasit. A na vyřešení velmi složité matematické úlohy od Murray-artyho si Benedict Cumberbatch musel na pomoc přizvat upíra jménem Count Von Count.
Dokázal nakonec Ben na zapeklitou otázku 'Je více jablek nebo pomerančů' odpovědět?

Seznam hostů na TIFF

20. srpna 2013 v 18:00 | Petra
Tak dneska přináším jednu velmi příjemnou zprávu. Sice už jsem před nedávnem psala, že se po červeném koberci Toronto International Film Festival Benedict Cumberbatch projde, ale nyní je to již na 100% oficiálně potvrzeno. A mám tady ještě jednu dobrou zprávu pro Ježurku - Meryl Streep tam bude taky. Dále ještě třeba Alan Rickman, Jennifer ANiston, Mark Ruffalo, Scarlet Johansson, Tom Hiddleston, Hugh Jackman, Joseph Gordon-Levitt, Anton Yelchin, James McAvoy, Colin Firth, Sandra Bullock, Pierce Brosman, Ralph Fiennes, Jude Law, Keira Knightley, Julia Roberts, Daniel Radcliffe. Tak právě jsem vám tady vypsala své oblíbence, celý seznam najdete zde.
Takže vážení pokud z vás někdo vyhraje ve Sportce, bere mě do Toronta! Ale jelikož pravděpodobnost výhry ve Sportce je velmi mizivá, budeme moci alespoň slintat nad novými fotkami. A pro mé duševní (i fyzické) zdraví to je úleva, být tam, tak asi zkolabuji.

Benedict se zúčastní TIFF

15. srpna 2013 v 21:20 | Petra
Mám tady pro vás jednu potěšující zprávu - Benedict Cumberbatch se bude účastnit Toronto International Film Festival. Jedna z nejprestižnějších událostí svého druhu bude probíhat od 5. do 15. září. Filmy, ve kterých se Ben objevil, se tam budou prezentovat celkem tři - August Osage County, The Fifth Estate a Twelve Years a Slave.
Z dalších hvězd se po torontském červeném koberci projdou Colin Firth, Nicole Kidman, Jennifer Aniston nebo režisér již zmiňovaného filmu The Fifth Estate, Bill Condon. Seznam účastníků se ale jistě bude ještě zvětšovat.
Seznam prezentovaných filmů naleznete zde.
Tak nám nezbývá nic jiného než koupit si letenky (nejdřív ale bude potřeba vyhrát v loterii).

Další klip z Piano Night

4. srpna 2013 v 17:20 | Petra
Na internet pronikl další klip z pořadu Piano Night, který byl na More4 odvysílán včera. Nikde jsem ještě nenarazila na nějaký odkaz ke stáhnutí nebo video Youtube, ale jestli se něco objeví, budu informovat. Níže se prozatím můžete podívat na druhý klip, kde Benedict ukazuje trochu ze své dovednosti hry na klavír. Benedict se hru na klavír učil již v roce 2010, kvůli roli v divadelní hře After the Dance.

Benedict a James Rhodes o klavírní hudbě

30. července 2013 v 17:50 | Petra
Jak jsem zde již před pár dny informovala, 3. srpna bude odvysílán pořad Piano Night. Guardian z něj zveřejnil tříminutový klip, ve kterém klavírista James Rhoden a Benedict Cumberbatch diskutují o jejich vášní pro klasickou hudbu. James také zahraje část jeho oblíbeného kusu od Chopina.

Poděkování Benedicta

25. července 2013 v 14:37 | Petra
Jak všichni jistě víte, 19. července oslavil Benedict Cumberbatch své 37. narozeniny. A jak se dalo čekat, zahrnuli ho jeho fanoušci narozeninovými dárky, přáními nebo přispěli do narozeninové sbírky. A Benedict si našel čas, aby nám všem poděkoval:
Drazí fanoušci,
z celého srdce vám děkuji za přispění do této nejbáječnější věci. Nemohu vyjádřit, jak hluboce jsem dojat vaší štědrostí a nejbáječnějšího výsledku toho, že jste mými fanoušky. Nemohl bych si přát lepší dárek od lepších fanoušků.
I když jsem jich dostal stovky! A stovky a stovky! Přání, kresby, jídlo, oblečení, hrníčky, tašky a stovky a stovky úžasných dopisů a zpráv o lásce a přání všeho nejlepšího k narozeninám. Vaše videa na Youtube a zprávy na Twitteru které se ke mně dostaly, byly také nesmírně dojemné. Jsem táák vděčný všem těm lidem, kteří mi dali tyto dárky a přání a tyto zprávy.
A možná to je drzé po takovém úsilí a velkorysosti... ale mohl bych o něco požádat? Mohli byste prosím dát svůj čas a energii, peníze a úsilí, které jste vložili do těchto dárků, přání a zpráv pro mě, abyste udělali něco dobrého pro někoho jiného? Samozřejmě se inspiruji fanoušky, kteří přispěli do Myeloma UK. Ale nemusí to být peníze, možná jenom trocha vašeho času nebo jednoduché laskavé gesto... každopádně, pokud kvůli tomu zním jako nevděčný za to, co jste mi dali, odpusťte mi prosím mojí hrubost. Prostě si myslím, že pokud počet lidí, kteří mi poslali lásku, udělali to samé lidem, kteří to potřebují mnohem více než já, byl by to úžasný pocit pro nás všechny v den mých narozenin.
Měl jsem tak úžasný den a víkend k oslavení mimořádného roku s velkým očekáváním z toho, co přinese budoucnost. Mnoho, mnoho díků, ať už jsi kdekoliv na světě. Doufám, že budete všichni také mít skvělý rok.
S láskou Benedict
X

Omlouvám se za ten překlad, ale u některé věci se do češtiny prostě špatně překládají. Zvláště ten první odstavec je po přeložení dost krkolomný, takže doporučuji, podívat se zde, kde celý dopis najdete v angličtině.
Nicméně Benedict to napsal opravdu krásně, co říkáte?

Benedict v japonském pořadu + trailer k Piano Night

25. července 2013 v 12:38 | Petra
Během propagace filmu Star Trek Into Darkness v Japonsku se Benedict Cumberbatch objevil v pořadu na japonské stanici NHK. Rozhovor se na Youtube objevil až včera a rozhodně si ho doporučuji pustit. Benedict se objevuje od 1:46.

Dále se podívejte na trailer k Piano Night. Jak název napovída, bude se jednat o pořad věnovaný klavíru/pianu. Kromě známých odborníků z tohoto oboru Jamese Rhodese a Derrena Browna se v pořadu, který bude odvysílán 3. srpna, můžeme těšit i na Beendicta.
 
 

Reklama

KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter