Photoshoots, Sessions, Magazines Scans BC

Benedict zapózoval pro německý magazín

19. dubna 2015 v 17:04 | Petra
Benedict Cumberbatch nafotil photoshoot a poskytl rozhovor německému Jaguar Magazine. V rozhovoru mluví nejen o autech, ale i o herectví a životě. Fotografie byly pořízené na vrcholu londýnského Shard. Přeložila bych víc, ale moje němčina je dost ubohá, takže to by nedopadlo. Ti, kteří jsou na tom lépe, si můžou níže přečíst článek. Ale, co zvládneme všichni, je pokochat se opravdu povedeným photoshootem.

image host image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

image host image host image host image host image host

EDIT:
zde anglická verze

Benedict pro Vanity Fair

18. února 2015 v 20:09 | Petra
Před nedávnem jsem zde zveřejnila článeki o speciálním čísle magazínu Vanity Fair. Na jeho stránkách se objevili ti nejlepší herci a herečky minulého roku. Mezi nimi nemohl chybět ani Benedict Cumberbatch, který, stejně jako jeho kolegové, nafotil nový photoshoot. A právě z něj najdete níže velmi povedené video. Doporučuji vám se na něj podívat, povedlo se jim.

Vanity Fair's 2015 Hollywood Issue

6. února 2015 v 19:33 | Petra
Benedict Cumberbatch se společně s dalšími hereckými hvězdami objevil na stránkách magazínu Vanity Fair. Oscaři se už pomalu ale jistě blíží, a tak vydal tento magazín číslo obsahující jen to nejlepší, co minulý rok nabídl na stříbrném plátně.
Níže najdete fotografie z příprav photoshootu, ale i výsledek samotný. Speciální videa k tomuto vydání si můžete pustit zde, herců a hereček se například ptají na jejich přezdívku z dětství nebo první idol. Ale to není všechno - v poslední době si angličtí herci a herečky vydobývají silnou pozici v Hollywoodu. Doporučuji vám pustit si krátký film Jasona Bella jménem Hollywood's British Invasion rozdělený na tři části. Najdete ho zde a určitě se u toho pobavíte.


image host image host image host image host image host image host
image host image host

The Price of Genius

23. listopadu 2014 v 19:03 | Petra
Obálku současného vydání magazínu Time s podtitulem The Genius Issue zdobí Benedict Cumberbatch. A jak už podtitul napovídá, magazín bude plný vynálezů a objevů, které posouvají lidstvo kupředu. Bez Alana Turinga by neexistoval dnešní počítač, mobil nebo jakékoliv podobné zařízení - a proto nemůže on ani Benedict, který ho ve filmu The Imitation Game ztvárňuje, chybět.

"Všichni tito lidé [géniové] jsou rozdílné osobnosti, v jejich těle i duši. O jejich společných znacích bychom mohli mluvit, jsou jasné. Mnoho z nich jde proti překážkám, ať už jsou byrokratické nebo konzervativní. Tlačí proti jakémusi vytrvalému a nemilosrdnému světu, který nechce něco mimo mísu, popleteného nebo jiného. To je někdy vnímáno jako ignorance. Můj argument v polidšťování těchto lidí - jako herec, který na těchto postavách vyzdvihuje to, že [arogance] se rodí z nutnosti. Není to něco, proč bychom je měli soudit."

Další video z focení photoshootu naleznete zde, nešlo mi vložit na blog.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host


Článek o Alanovi si můžete přečíst zde a rozhovor s Benedictem najdete tady.

This is what a feminist looks like

30. října 2014 v 19:40 | Petra
Mělo by to být jednoduché. Věříte, že si jsou muži a ženi rovni? Věříte tomu, že by měli muži a ženy mít stejná práva? Stejné příležitosti? Ano? Pak jste feminista/feministka.

Bohužel ale žijeme ve světě, kde tomu tak není. Když Elle UK požádala Davida Camerona, britského předsedy vlády, aby si pro speciální feministické prosincové číslo Elle oblékl a vyfotil se v tričku s nápisem Takto vypadá feminista/feministka, odmítl. A ne jenom jednou, ale pětkrát.
"Byla jsem osobně zklamána tím, že jsme pana Camerona nemohli zahrnout v našem feministickém čísle, protože cílem Elle je zapojit muže do boje pro rovnoprávnost: kvůli současné nevyrovnanosti v parlamentu, jsou to muži, kteří mají tu sílu učinit změny v každé části života britských žen. Když se muž u moci nezapojí, nevěstí to nic dobrého. Vzhledem k obrovské podpoře mužů po celém světě v kampani #HeForShe UN Women, činí to z našeho premiéra toho, kdo vybočuje z davu." vyjádřila se šéfredaktorka Lorraine Candy.

Ale teď se podíváme na ty, co v rovnost mezi muži a ženami skutečně věří. Možná jste zaregistrovali dechberoucí projev Emmy Watson a její již zmiňované kampaně #HeForShe. Elle se rozhodla udělat i svojí kampaň pro své speciální prosincové vydání. A Benedict se v banneru výše v tom křesílku nevyvaluje v rámci photoshootu pro jiný magazín, ale v prosinci ho na stránkách Elle nalezneme také. A i on je jedním z mnoho, kteří tuto kampaň podpořili a ukázal, že není jenom Benedict Cumberbatch: herec, ale i feminista.
Níže si můžete prohlédnout fotografie Eddieho Redmayna, Emmy Watson, političky Harriet Harman, Josepha Gordona-Lewitta, Joshe Whedona, politika Nicka Clegga, Nikolaje Coster-Waldau, Simona Pegga, Tinieho Tempaha a Toma Hiddlestona, jedni z těch, kteří se tohoto boje za rovnost zúčastnili. A samozřejmě Benedicta, kterého můžetě v tričku této kampaně vidět vlevo (po kliknutí v plném rozlišení).

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Vím o tom, že se dá Elle koupit v Praze, takže by mohla být k dostání i v jiných větších městech. Pokud někdo a nějakém víte, napiště v komentářích.

A na závěr se ještě pokochejte Benovým photoshootem.
image host image host image host image host image host
image host image host

Photoshoot pro OUT

18. října 2014 v 11:19 | Petra
PŘEDNASTAVENO
Benedict Cumberbatch zapózoval pro magazín OUT, jak můžete vidět níže na nádherných fotografiích od Samuela Bradleyho. Photoshoot byl nafocen v londýnské observatoři Barbican.

image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host

Benedict na stránkách slavných magazínů

10. října 2014 v 20:19 | Petra
Přežila jsem ve zdraví geokurz a nakonec to nebylo zas až tak hrozné. Sice mě bolí nožičky, záda a za krkem, ale to vyležím. Jak jsem očekávala, Fflmový festival v Londýně přinesl mnoho mnoho fotek a videí. Ale dnes nemám zrovna náladu se tím prodírat, za což se omlouvám (bude to zítra). Ale přeci jen tento týden nežil jenom festivalem...
Premiéra The Imitation Game se pomalu ale jistě blíží a s tím kromě premiér a festivalů přichází i další součásti promo akcí. Rozhovory a s tím spojené i photoshooty jsou nedílnou součástí, která nás fanoušky jenom potěší (herce a tvůrce možná o něco méně).
Níže se můžete pokochat obálkou Elle, fotografií z Vanity Fair a na závěr photoshootem pro magazín Flaunt.

image host

image host
image host image host image host image host image host
image host image host

Benedict v Time Out London a Empire

30. září 2014 v 22:57 | Petra
Benedict Cumberbatch zdobí obálku nejnovějšího vydání Time Out London. Pro magazín poskytl rozhovor a nafotil i zbrusu nový photoshoot, který si spolu se scany z magazínu můžete prohlédnout níže.
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host


Rozhovor s Benedictem nalezneme i na stránkách dalšího britského plátku, v tomto případě zaměřeného hlavně na filmy. Jeho jméno je Empire a níže si můžete přečíst rozhovor.
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host

Benedict součástí kampaně Give Up Clothes For Good

15. září 2014 v 17:14 | Petra
Benedict Cumberbatch se stal součástí kampaně Give Up Clothes For Good. Přidal se například k Liamu Neesonovi nebo Kate Winslet v této kampani, která se koná již podesáté a jejímž cílem je vybrat peníze pro Cancer Research. Tento rok se na pomoc poražení dětské rakoviny vybralo 4,2 milionu liber a za deset let této kampaně bylo získáno více než 17 milionů liber.
Více o kampani se dozvíte zde a níže se můžete pokochat fotografií Benedicta, pořízenou Jasonem Bellem.

po kliknutí na fotku se vám zobrazí v rozlišení 6208x8280

HQ fotografie Benedicta

27. dubna 2014 v 19:58 | Petra

Když Benedict Cumberbatch v listopadu získal cenu British Artist of the Year na Britannia Awards, pořídil s ním fotograf Andy Gotts několik fotografií. A jedna z nich se objevila v rozlišení 2686x3600.Sice to je jenom jedna fotka, ale za to opravdu povedená.
V plném rozlišení ji naleznete zde, stránky fotografa si můžete prohlédnout po klidknutí sem.

A ještě jedna novinka - Benedict bude hostem Off Plus Camera Festival v Krakově. Na festivalu by měl Ben propagovat Little Favour, krátkometrážní snímek, ve kterém hrál hlavní roli. Po promítání bude uskutečněno setkání s Benedictem a ostatními členy produkčního týmu.
Tento festival se koná posedmé a patří k těm nejdůležitejším filmovým událostem ve střední Evropě. Koná se od 2. do 11. května 2014. Kdy se tam objeví Benedict, ještě není známo.
Možná někdo z vás bude mít šanci se na festival dostat a setkat se s Benedictem.

A už úplně na závěr - titulky k druhému dílu Fargo už jsem na světě - naleznete je po kliknutí na obrázek v menu.
K našemu klubu - text k prvnímu kolu na téma Něco o nás mi přišel od Anie a Kimi.
Uzávěrka prvního kolo je 10. května, více informací naleznete zde.

Benedict v magazínu High Life #2

1. dubna 2014 v 18:07 | Petra
Včera jsem vám zde psala o novém photoshootu a rozhovoru pro magazín High Life. Mohli jsme vidět první záběry z focení, kde byl Benedict Cumberbatch v obložení dvou pejsků. Dnes už se můžete pokochat několika fotografiemi z photoshootu a rozhovorem s Benedictem.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Na oficiálních stránkách tohoto magazínu je rozhovor rozdělen do několika článků. Zde si můžete přečíst o Benedictově jízdě Jaguárem po sněhu a ledu, slávě a jeho hereckých rolích. Například se dozvíte, že by si rád zahrál Davida Bowieho.
Řekl nám, že nedávno zakopnul během běhání v Hampstead Heath. Když upadl, tak si myslel, že si rozmlátí obličej, hned poté si představil obličej Stevena Moffata, spolutvůrce Sherlocka, který 'by nebyl ohromen'.
Jako další si můžete přečíst o oblíbených státech a městech Bena. Samozřejmě tam patří Británie a Amerika, ale i Řecko, Paříž, Berlín nebo Nový Zéland.
Londýn
Jednoznačné první místo na mém seznamu. Zbožňuji Londýn. Je to jedno z těch nejvíce strhujících měst na světě. Nemohl bych na naše město být více hrdý.
Další Benova oblíbená místa na světě najdete zde
Pokud někdy pojedete do Londýna, kdo by mohl být lepším průvodcem, než Benedict. Jelikož ho nejspíše nebudete mít v době návštěvy po ruce, musíme si vystačit s jeho tipy, jaká místa navštívit, kde se najíst, a kde najdete ty nejkrásnější výhledy na toto nádherné město. A pozor - je zmíněna i střecha Nemocnice svatého Bartoloměje. Článek najdete zde.

Pokud byste chtěli, mohla bych některý z článků přeložit (nebo klidně všechny). Oblíbená místa a Londýn bych zvládla bez problémů, na ten třetí bych potřebovala trochu více času. Ale pokud byste měli zájem, tak to určitě přeložím :)

Benedict v magazínu High Life

31. března 2014 v 15:32 | Petra
Benedict Cumberbatch nafotil photoshoot a poskytl rozhovor magazínu High Life. Ben si například zajezdil Jaguárem XK-R po ledě, ale také si oblíbil pejsky (kteří si očividně oblíbili jeho), jak můžete vidět na fotkách níže.
Magazín vyjde zítra, takže se určitě v co nejblížší době dočkáme photoshootu i rozhovoru.

image host image host image host image host image host image host

Ben spolu s Alice Eve ve photoshootu pro GQ Style

12. března 2014 v 17:09 | Petra
Benedict Cumberbatch a herečka Alice Eve spolu nafotili photoshoot pro americký magazín GQ Style. Číslo pro jaro/léta je oslavou britské invaze americké zábavy a umění. A níže najdete fotografie ze skutečně povedeného photoshootu.
Ben a Alice si spolu už zahráli ve třech filmech - Hawking, Starter for 10 a Star Trek Into Darkness. Alice mu také spolu s Chiwetelem Ejioforem předávala na konci minulého roku Britannia Award pro Nejlepšího britského umělce.

image host image host image host image host image host image host

A ještě na závěr - na Benovu photobomb z Oscarů si jistě všichni vzpomínáte. Konečně už to ale máme na videu, které najdete zde.

The Case of the Accidental Superstar

7. března 2014 v 18:42 | Petra
V osobitě vypadajícím, bývalému nositeli šatů opačného pohlaví, shakespearovském herci Benedictu Cumberbatchovi si Hollywood našel nepravděpodobného vedoucího muže.
Benedict Cumberbatch zdobí obálku současného vydání The New York Times Style Magazine, ke kterému byl nafocen i nový photoshoot. Mimochodem '...bývalému nositeli šatů opačného pohlaví...' odkazuje na jeho první herecké role (královna víl Titania ve Snu noci svatojanské, Rosalinda v Jak se vám líbí).
Článek Sarah Lyall sice nepřináší žádné nové informace, ale je velmi dobře napsaný. Pokud byste si ho chtěli přečíst, klikněte sem. A níže se můžete pokochat skutečně nádherným photoshootem, z něhož se doufám objeví více fotek.
"Jeho přitažlivost je zřejmá, ale přesto ji lze jen těžko jasně popsat. Jeho jméno je zvláštní, bradavické, naznačuje jak alžbětinského herce, tak pekaře, jehož produkty jsou vyráběny s venkovskými ingrediencemi, o kterých nikdy nikdo neslyšel. Vysoký a štíhlý, vzhledem připomínající někoho z jiného století, se svým protáhlým štíhlým obličejem, kšticí šílených vlasů (mimo službu je má kratší) a zářivýma, daleko od sebe posazenýma, mandlovýma modrýma očima, která mu na plátně umožňují hrát inteligentní, vášnivé nebo zběsilé, záleží na roli."

image host image host image host
EDIT:
HQ fotky zde

Benedict v Mladé frontě Dnes

28. ledna 2014 v 18:16 | Petra
Benedict Cumberbatch minulý týden zdobil obálku TV magazínu Mladé fronty Dnes. Benedict byl nejen na obálce, ale v magazínu mu bylo věnováno šest stran. Musím ale říct, že mě ten článek trochu zklamal. Je tam mnoho věcí, se kterými nesouhlasím a celkově je napsaný nějak zvláště (chvílemi jsme byla zmatená, jestli autorka mluví o Benedictovi nebo Sherlockovi). Aspoň si ty fotky někde v pokoji nalepím :)
Pro ty, co si nestihli Mladou frontu koupit, jsem obálku a článek oskenovala.

image host image host image host image host image host image host image host

Benedict v magazínu TIME

20. října 2013 v 11:19 | Petra
Benedict Cumberbatch zdobí obálku nejnovějšího čísla jednoho z nejznámějších magazínu - TIME. Kromě rozhovoru byl také nafocen nový photoshoot, jehož autorkou je Paola Kudacki.
"Byla jsem opravdu nadšená, protože jeho kariéra zatím byla tak velká, a to je teprve na začátku. Chtěla jsem zachytit ostrost jeho tváře, ale také klid. Chtěla jsem zaujmout seriózní přístup, velmi klidný a velmi intimní."
Focení probíhalo velice rychle, a to hlavně vzhledem k nabitému programu Benedicta. I přesto výsledek vypadá opravdu opravdu dobře. Zatím se objevily pouze dvě fotografie a video z focení, která si určitě pusťte zde.
O fotografii, která se dostala na obálku tohoto magazínu, Paola říká: "Dívá se do kamery, velmi sebevědomě, ale je v tom něco rozbitého. Je to něco jako, když říká, že rád přináší postavě lidskost. Myslím si, že má velkou úctu k postavám, které hraje."

image host image host image host image host image host
Pokud budete mít štěstí, mohli byste TIME koupit i v Česku. Určitě by měl být v těch trafikách, kde se prodávají zahraniční noviny a časopisy. A ještě něco: v Bontonlandu je k prodeji oficiální Sherlock a Star Trek Into Darkness kalendář na příští rok! Oba dva stojí 279 korun a ke koupi budou buď v kamenných prodejnách nebo přes eshop - Sherlock kalendář najdete zde a Star Trek zde. Za tuto informaci děkuji facebookové stránce Sherlock BBC Český fandom.

Ben v nových photoshootech pro Esquire a People

10. října 2013 v 16:13 | Petra
Benedict Cumberbatch nafotil dva nové photoshooty pro světoznámě známe magazíny - Esquire a People. Z photoshootu Juliana Broada pro Esquire už máme k dispozici 8 HQ fotografií a scany z magazínu samotného, které naleznete zde.
image host image host image host image host image host image host image host image host

Na photoshoot pro magazín People si zatím budeme muset ještě počkat, podívat se ale můžete na video z focení plus krátký rozhovor.
"Rozhodující chvíle, když jsme si uvědomil, že tohle můžu dělat jako živobytí, bylo, když se na mě přišel můj táta podívat na univerzitním představení Amadeuse a já jsem hrál Salieriho, úžasnou postavu v hře Petera Shaffera... a to vystoupení šlo dobře a máma a táta po něm byli na parkovišti a on se na mě otočil se slzami v očích a řekl: 'Byl jsi lepší, než jsem já, kdy byl nebo mohl být, myslím si, že budeš mít úžasnou kariéru.' a jak jsem jednou měl tohle požehnání...já...také jsem měl slzu v očích a myslel jsem si no...radši bych mu měl dokázat, že měl pravdu."

Benedict v novém photoshootu pro The Hollywood Reporter

11. září 2013 v 20:09 | Petra
Benedict Cumberbatch zdobí obálku nejnovějšího vydání The Hollywood Reporter. Kromě rozhovoru nafotil i zbrusu nový photoshoot, který si spolu si spolu s krátkým klipem z focení můžete prohlédnout níže.
v lepší kvalitě si video můžete pustit zde, pokud by to někomu nešlo, zkuste video níže

O Sherlockovi "Vrátí se zpátky. Znovu se shledá. A John je sjednocený s někým jiným. A Sherlock s tím pomůže. A na scéně je neuvěřitelně zlý padouch."
image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Odešel z Crimson Peak kvůli Star Wars? "Absolutně ne. Ne, ne, ne, ne. Co s tím nemělo co dělat. Bylo to mezi mnou a Guillermem, abych byl upřímný. Bylo to přátelské, to je vše co k tomu řeknu"
A co se týče fámy o tom, že bude ve Star Wars, je nepravdivá. Benedict o tom nic neví, ale kdyby mu roli nabídli, neodmítil by ji.

Celý rozhovor najdete zde. Na Tumblr se o tomhle rozhovoru docela diskutuje. Některým se zdá, že Benedict prostě neměl svůj den, někdo si myslí, že některé otázky byly až moc osobní. No posuďte sami. Ale všichni se schodnou na tom, že photoshoot se skutečně povedl. A s tím nezbývá, než souhlasit.

Benedict v americké Vogue

15. srpna 2013 v 12:57 | Petra
Benedict Cumberbatch se objevuje na stránkách zářijového vydání americké Vogue. Pro nové fotografie pózoval světoznámé fotografce Annie Leibovitz. Zatím si můžeme prohlédnout pouze dvě fotky, časem se snad objeví další.

V rozhovoru s ukázala Benedictova výřečnost, když na jednu z otázek odpovídal 10 a půl minuty. Také řekl, že jeho maminka vždycky pozná, když začne natáčení Sherlocka, jelikož mluví dvakrát rychleji.
"Jeho zprávy na záznamníku jsou jedno z toho nejlepšího na našem přátelství. Obsahují celou konverzaci. Jsou prostě radost." říká Rebecca Hall, která zná Benedicta od 13 let (hráli spolu v minisérii Parade's End nebo filmu Starter for 10).

"Všichni se na to podívali a řekli 'O, dobře'.," režisér John Welsch o konkurzu Benedicta, který byl (stejně jako u Star Treku) nahraný na iPhone."Meryl [Streep] se na mě podívala a věnovala mi velký úsměv, což je způsob, jakým Meryl říká 'Výborně'. Není na něm nic rezervovaného. Může to být trochu znepokojivé, protože máte pořád dojem, že je možná víc inteligentní než vy. Na ego to není jednoduché."

"Je řadící páka, mění se nahoru, mění se dolu. Někdo jako Tony Hopkins měl takovou intenzitu. To je váš luxusní sedan. A pak tu je Benedict. Je Porsche 911." Gary Oldman, se kterým Benedict hrál ve filmu Tinker Tailor Soldier Spy. Pro nemilovníky aut ještě drobné vysvětlení - pro sedan je typické oddělení zavazadlového prostoru od prostoru pro posádku. A Porsche 911 - pokochejte se sami.

"Stalo se to velmi postupně a oboustranně. Jsme stále velmi dobří přátelé. Nebyla tam žádná rozhořčenost. Miluji ji, zbožňuji ji, pořád budu." Benedict o Olivii Poulet, se kterou se potkal na univerzitě (rozešli se v roce 2010). Pokud si pamatuje v druhém díle Sherlocka, sekretářku Eddie Van Coona (ta která měla tu nefritovou sponu v hodnotě devíti milionu liber) - to byla Olivia.

"Prošel jsem každým stádiem emoční reakce, kterou byste v takové situaci očekávali. Panika, bojovat nebo utéct, nevolnost, naprostá hrůza, nával adrenalinu, a pak - klid, smíření." Benedict o unesení v jižní Africe, během natáčení minisérie To the Ends of the Earth.
"To pro něj byl zlom. Tehdy si uvědomil své vlastní síly přesvědčování a fyzické kontroly." pronesla Alice Eve, dlouholetá kamarádka Benedicta (společně si zahráli ve třech filmech - Hawking, Starter for 10 a Star Trek Into Darkness).

image host image host image host image host image host image host image host
Scany jsou ve výborné kvalitě, takže si celý článek můžete v pohodě přečíst.

Benedict v japonských magazínech

11. srpna 2013 v 22:34 | Petra
Japonsko jako vždy nezklamalo, a proto se níže můžete podívat na velkou hromadu screenshotů, nových fotografií a úryvků z rozhovorů, které Benedict Cumberbatch poskytl během propagace filmu Star Trek Into Darkness v tomto asijském ostrovním státě.

Kinema Jumpo
image host
Elle Japan
image host image host image host image host image host image host image host image host
Během rozhovoru byl Benedict laskavý a vtipný. Na každou otázku odpovídal upřímně a velkoryse. Jakmile začne mluvit, nemůže přestat. Někdy se musel zastavit a nahlas si připomenout, aby odpovídal stručně.
Když s ním Kaori Tsukama mluvil poprvé v prosinci, byl Benedict trochu znepokojen tím, že na každou otázku odpovídal 10 minut. Nyní si už byl vědom svého sklonu k dlouhým odpovědím, ale přesto stále mluvil hodně.
Během pořizování fotografií pro fanouškovskou soutěž poté, co zjistil, že bylo jeho tričko moc zmačkané, nafotil nové fotky, i přes svůj nabitý program.

Junior Screen
image host image host image host image host image host image host image host image host
Nikki Entertainment
image host image host image host
Pen Plus
image host image host image host image host image host image host image host image host
FRaU
image host image host
Richer2013
image host image host image host

Elle a Table
image host image host
Když se připravoval na svojí roli Khana, snědl obrovské množství kuřat. Nechce ale říci kolik přesně, protože nechce být brán jako vrah ptáků (směje se).
"I potom všem mám pořád rád kuře... Když jsem výrustal, měl jsem vždycky rád mámino pečené kuře."
Jeho oblíbené jídlo je toskánské kuře se spostou citronu, tymiánu a brambor.
Když se stravuje mimo domov, rád si dává těstoviny. Občas také navštíví italské lahůdky.
Jedna z jeho oblíbených restaurací je Carluccio's Restaurant. Má rád fusilli s cuketou a česnekem a česnek, posypán spostou strouhaného parmezánu.

Cinema★Cinema
image host image host
Cut
image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Screen Magazine
image host image host image host image host image host image host image host image host image host

image host image host image host image host

"Přesto, že si opravdu vážím tisícovky fanoušků, kteří mě v Japonsku přišli přivítat na letiště, ale radost z toho, co řekl Martin [Freeman] to totálně porazila." Benedict o tom, když mu Martin poté, co viděl STID, řekl, že je na něj opravdu pyšný.

Nové fotografie Bena pro LA Times

5. června 2013 v 11:18 | Petra
Světlo světa spatřilo 10 nových fotografií Benedicta Cumberbatche z photoshootu Jennifer S. Altman pro LA Times.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Benedict v japonském Movie Star

21. května 2013 v 17:25 | Petra
Benedict Cumberbatch zdobí stránky dalšího japonského magazínu. Tentokrát se jedná o Movie Star, pro který Ben nafotil i nový photoshoot, jehož autorkou je Chiaki Oshima.

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Photoshooty s Benem

18. května 2013 v 18:45 | Petra
Dnes tady pro Vás mám jeden zbrusu nový photoshoot + novou fotku, a také doplnění nových fotografiích k již viděným photoshootům Benedicta Cumberbatche.

Jako první se pokochejte opravdu nádherným novým photoshootem pro LA Times, jehož autorkou je Jennifer S. Altman.
image host image host image host image host

Dále se objevily dvě fotografie pro japonský Cut Magazine, ...
image host image host

... 9 HQ fotek pro photoshoot k propagaci filmu Star Trek Into Darkness.
image host image host image host image host image host image host image host image host image host

A na závěr jedna zbrusu nová od Todda Plinta pro USA Today.
image host

PS. Ještě jedna fotka pro pobavení. Když byl Benedict poprvé na natáčení Star Trek Into Darkness byl v úžasu z futuristické laboratoře a bál se, aby se něco nerozbil nebo asi se mu něco nestalo. Jeho herečtí kolegové mu nakecali, že si má na obličej dát 'neutron cream', který ho měl ochránit. Řekli mu, že si má po celém obličeji tím krémem udělat tečky. A když poté natáčel nějakou dramatickou scénu, měl po celém obličeji skrvny po krému na opalování.
Simon Pegg na Twitteru dnes zveřejnil fotku sebe a Bena s 'neutron creme' na obličeji. Opravdu vtipnou fotku i se Simonovým komentářem naleznete v celém článku.

Benedict v Total Film

24. dubna 2013 v 17:48 | Petra
Benedict Cumberbatch v rámci propagace filmu Star Trek Into Darkness zdobí stránky dalšího magazínu, tentokrát Total Film Indonesia. Pokud neumíte indonésky, moc si toho nepřečtete, na scanech se ovšem můžete podívat na nové, povedené fotky.

image host image host image host image host image host

Ještě tady mám jednu zprávu: dalším hostem talkshow Grahama Nortona bude kromě Kim Cattrall, Bonnie Tyler a Benedicta i jeho kolega, představitel Jamese Kirka, Chris Pine! Ještě připomínám, že tento díl bude odvysílán 3. května.

Promotional photoshoot ke Star Treku

18. dubna 2013 v 19:09 | Petra
Objevila se jedna nová fotka z promotional photoshootu Benedicta Cumberbatche k filmu Star Trek Into Darkness. Nejsem si úplně jistá, jestli jsem sem dávala i ty předchozí čtyři, proto jsme je taky nahrála.
A pokud už tady nějaká z nich byla, neuškodí se na ni podívat znova :)

image host image host image host image host image host image host
EDIT: Přidala jsem ještě jednu, neméně úžasnou fotku :)
 
 

Reklama

KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter