Projects AS

Victor Frankenstein přichází s novými trailery

22. srpna 2015 v 18:09 | Petra
James McAvoy, Daniel Radcliffe, Andrew Scott, Freddie Fox, Jessica Brown Findlay, Mark Gatiss a podle IMDb i Louise Brealey - už jen to obsazení zvyšuje mé nadšení pro tento film jménem Victor Frankenstein. Už jen podle trailerů je vidět, že se film bude od knihy v lišit, ale ten základ zůstává stejný - příbeh monstra a jeho výtvoru. Nevím jak vy, ale já se tento film opravdu těším. Obsazení, režisér Paul McGuigan (režisér čtyř epizod Sherlocka - 1x01, 1x03, 2x01, 2x02), scénárista Max Landis (autor scénáře k filmu American Ultra s Kristen Stewart a Jessem Eisenbergem), příběh samotný a dva trailery ukazují, že to bude podívána. Kromě trailerů se můžete podívat i na dva nové plakáty.
(Zkusím najít víc o Louise, nevěděla jsem, že tam má hrát taky. Pokud zjistím, že tam opravdu hraje, přesunu článek do jiné rubriky)image host image host

První fotka Andrewa z filmu This Beautiful Fantastic

6. srpna 2015 v 15:12 | Petra
"Celovečerní film napsaný a režírovaný Simonem Aboudem, This Beautiful Fantastic, je povznášejícím a krásným příběhem o životě, smrti a lásce, metaforicky vyprávěné skrze zahradničení."
Zničehonic jsem na Tumblr zahlédla fotku Andrewa Scotta z filmu This Beautiful Fantastic. Tento film vypráví příběh mladé ženy (Jessica Brown Findlay), toužící stát se autorkou dětských knížek a jejím nečekaném přátelství se starým haštěřivým bohatým vdovcem (Tom Wilkinson). Andrew si má zahrát někoho, kdo se podle IMDb jmenuje Vernon, ale to je tak všechno, co o jeho postavě víme. Film má mít premiéru příští rok.
Zní to docela zajímavě, ale musíme si počkat na nějakou ukázku nebo trailer, abychom mohli lépe posuzovat.

image host image host image host
zdroje: andrewscottt.tumblr.com
twitter.com/thisbeautifulfa
imdb.com

Bond 24

22. června 2015 v 20:17 | Petra
Ano ano, já vím. Je to se mnou na zabití. Ale bohužel se opakuje moje klasická červnová nálada. Ze školy jsme otrávená (nicnedělání zvládnu i doma) a tím pádem přicházím domů tak nenaladěná, že nemám na nic náladu. Snad se to s koncem školního roku zlepší. Již po několikáté se omlouvám, je to se mnou hrozné.
James Bond se zase blíží. Jen dopředu upozorňuji, že já jsem si Bondovky nikdy nezamilovala, takže budu taková... no nenadšená. Nechci to ale úplně vynechat, pro Andrewa Scotta je role v tomto filmu, jakkoliv velká bude, velkým posunem v kariéře. O tom asi není třeba pochybovat, Bond je prostě "něco". Doufám, že mu to otevře nové dvěře a příště se objeví v něčem, co už můj šálek kávy bude. Ale třeba se mi tentokrát Agent 007 zalíbí, trailer nevypadá vůbec špatně.
"Záhadná zpráva z minulosti posílá Jamese Bonda na cestu za odhalením zlověstné organizace. Zatímco se M musí bránit politickému nátlaku, aby udržel tajnou službu při životě, Bond postupně odkrývá rozsáhlý podvod a odhaluje strašlivou pravdu, skrývající se za projektem SPECTRE."
V hlavní roli opět Daniel Craig, dále úžasný Ben Whishaw jako Q, Ralph Fiennes jako M, Monica Belluci jako Lucia Sciarra nebo Léa Seydoux jako Madeleine Swann. Režie se opět ujal Sam Mendes, scénář pochází z pera Johna Logana. A asi informace nejdůežitější - Spectre se na plátnech českých a slovenských kin objeví 6. 11. 2015.

Pride zavítá do českých kin

3. června 2015 v 21:02 | Petra
*sarcastic clapping* Trvalo to skoro rok, než se čeští distributoři rozhodli uvést snímek Pride na naše plátna. Možná si, pamatujete mojí recenzi, ve které jsem film vychválila až do nebes. A bylo to oprávněné, mám dokonce chuť se na to jít podívat, přeci jen velké plátno má své kouzlo. Pokud chcete nalakákat, přečtěte si recenzi, já už řeknu jediné - na film se budete moci jít podívat od 27. 8. 2015.
Britský snímek Pride se zakládá na skutečném příběhu a zachycuje skupinu aktivistů LGSM, kteří vybírali peníze na pomoc rodinám postiženým stávkou horníků ve Velké Británii. Jenže se píše rok 1984. Lesby a gayové jsou širokou veřejností (nejen britskou) vnímáni negativně. Národní svaz horníků se zdráhá přijmout podporu skupiny LGSM s ohledem na obavy z veřejného mínění o tom, že je tento hornický svaz otevřeně spojen s gay hnutím. A tak se aktivisté rozhodnou svůj finanční příspěvek přivézt přímo do malé hornické vesnice ve Walesu. Jádro této hořké komedie spočívá v konfrontaci homosexuálů s puritánskou vesnickou komunitou, přímo tváří v tvář na otevřené besedě mezi oběma světy.

Andrew ve filmu Victor Frankenstein

28. dubna 2015 v 20:29 | Petra
James McAvoy, Daniel Radcliffe, Jessica Brown Finlay a Andrew Scott - to jsou čtyři hlavní herci nového filmu, inspirovaného světoznámým románem Mary Shelley, Victor Frankenstein. Scénář pochází z pera Maxe Landise a režie se ujal Paul McGuigan, který režíroval několik epizodu Sherlocka. Film se do českých a slovenských kin dostane 1. 10. 2015.
Příběh je vyprávěný z pohledu Igora (Radcliffe), odhaluje temný původ mladého asistenta, jeho seznámění a následné přátelství se studentem medicíny, Victorem Von Frankensteinem (McAvoy).

image host image host image host

Andrew si zahraje v životopisném snímku

9. dubna 2015 v 20:33 | Petra
Andrew Scott se přidal k obsazení životopisného filmu In High Places, který bude pojednávat o tragickém příběhu britského horolezce George Malloryho. Byl jedním z prvních, kteří se pokusili zdolat nejvyšší horu světa Mount Everest. Mallory byl jedním ze tří členů první britské expedice v roce 1924, během které on a jeho kolega Andrew "Sandy" Irvine zmizeli. Naposled byli viděni 800 stop pod vrcholem. Jeho tělo bylo nalezeno až v roce 1999.
Michael Sheen si zahraje hlavní roli, Andrew se představí jako jeden z horolezců, Noel Odell a Kelly Macdonald ztvární manželku Malloryho. Natáčení má začít toto září v Indii, Londýně, Bolzanu a Kolínu nad Rýnem. Režii a scénář má na starost James McEachen, který se sám účastnil himalájských expedic. Tento film popsal jako "impozantní příběh o neúprosné podstatě lidké povahy a často přemáhající síle snů."

Poslední fotografie George Malloryho.
 
 

Reklama
KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!
Flag Counter